Hande Erçel Yeni Sezon (2023-2024) Hangi Dizide Baş rolde Oynayacak?

Ekranın en sevilen isimlerinden birisi Hande Erçel şüphesiz. Hem sevimli yüzü hem de dizilerdeki karakterleri ile hep sevilen isimlerden birisi oldu. Geçtiğimiz aylarda annesini kaybeden güzel oyuncunun kariyeri kaldığı yerden devam ediyor. Hande Erçel Yeni Sezonda Hangi Dizide Baş rolde Oynayacak? diye merak edenlere kısaca yazalım istedik. Hande Erçel Yeni dizisi İki Yabancı oldu.>> İki Yabancı Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Hande Erçel Yeni Sezon (2023-2024) Hangi Dizide

Son Bilgiler: Hande Erçel 2020 Yaz dizisi olarak Sen Çal Kapımı Dizisinde başrolde oynadı. Kerem Bürsin ile başrolü paylaşan güzel oyuncu Hande Erçel 2021 yeni sezon boyunca devam etmesi planlanan dizi ile anlaştı ve dizi Temmuz ayında başladı. Kerem Bürsin’in Serkan Bolat, Hande Erçel’in de Eda karakterine hayat verdiği Sen Çal Kapımı dizisi için Tıklayın >> Sen Çal Kapımı Oyuncu Kadrosu

Hande Erçel Sen Çal Kapımı Dizisi Bittikten Sonra Hangi Dizide Oynayacak?

Hande Erçel Yeni Sezonda (2023-2024) Hangi Dizide Kiminle Oynayacak?

Hande Erçel dizilerde birlikte oynadığı oyuncular hep merak edilmiştir. Onu meşhur eden de zaman Güneşin Kızları isimli dizide Tolga Sarıtaş ile olan rolüdür. Hande Erçel ve Tolga Sarıtaş Güneşin Kızları isimli dizide o kadar iyi bir oyunculuk çıkardılar ki herkesi kendilerine hayran bıraktılar. Bu diziden sonra her iki oyuncu da sürekli başrol oynamaya başladı dizilerde. Hande Erçel Halka dizisinden sonra boşa çıkacak. Tolga Sarıtaş da Söz dizisinden sonra herhangi bir dizi ile anlaşmadı henüz. İki oyuncu bir araya yeniden gelir mi oldukça merak ediliyor. Daha önce Burak Deniz ile de Aşk Laftan Anlamaz isimli dizide bir araya gelmişlerdi, şimdi Burak Deniz de boş. Bakalım yeni sezonda Hande Erçel kiminle yeni bir diziye başlayacak oldukça merak ediliyor.

Hande Erçel Kimdir? Bilgileri

Hande Erçel 1993 yılında Balıkesir Bandırma’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Türk Sanatları Bölümü’nde eğitim aldı. İlk olarak 2014 yılında Show Tv‘de yayınlanan Çılgın Dershane Üniversitede dizisinde rol aldı ancak dizi 5 bölüm sonrasında final kararı almıştı. 2014 yılında Hayat Ağacı dizisinde rol aldı. 2015 Miss Cilivaliton of the World yarışmasına katıldı ve Azerbaycan‘da düzenlenen bu yarışmada ikinci oldu.

Hande Erçel’i asıl meşhur eden dizi Güneşin Kızları oldu. Bu dizi ile oyunculuğunu kanıtladı. İzleyen herkes onun güzelliğine ve oyunculuğuna hayran kaldı.  Sonrasında değişik dizi teklifleri geldi ve oyunculuğa devam etti.

Hande Erçel Hangi Dizi ve Filmlerde Oynadı?

Hande Erçel bu zamana kadar dizi filmde rol aldı. Genç yaşına rağmen seyircisine kendini sevdirdi. Güzelliği dillere destan oldu. Hande Erçel’in rol aldığı dizi filmler şöyle; Güneşin Kızları, Aşk Laftan Anlamaz, Siyah İnci ve Halka. Hande Erçel hala Halka dizisinde rol almaya devam ediyor. Halka dizisinin final yapmasının ardından onu başka dizilerde görebiliriz.

Hande Erçel Yeni Sezonda Kiminle Başrolde Oynamalı?

Hande Erçel için bir çok alternatif var. Ancak genelde dizilerdeki oyuncu seçmelerini yapımcılar belirliyor. Oyuncular da oynayabilecekleri erkek veya kadın başrolleri tercih edebiliyor. Hande Erçel yeni sezonda kiminle bir dizide oynamak ister sorusu oldukça zor. Daha önce bir çok oyuncuyla uyumlu bir şekilde çalışan Hande Erçel 2023-2024 sezonunda da kim olsa çalışacak birlikte sete çıkacak yapıda. Burak Deniz ve Tolga Sarıtaş ile daha önce çalıştığı için bu oyuncuları yeniden ister mi bilemiyoruz. Hande Erçel çok seçici bir oyuncu olmadığı için iyi bir dizi olduğunda erkek baş role çok takacağını zannetmiyorum. Ben rolümü oynarım gerisi hikaye modunda olan başarılı ve güzel oyuncu bakalım yeni sezonda Halka dizisinden sonra hangi dizide kiminle baş rolü paylaşacak belli olduğunda buraya yazacağız.

Hande Erçel’in Sevgilisi Var mı?

Hande Erçel’in sevgilisi var. Uzun bir süredir murat Dalkılıç ile birlikte olan Hande Erçel oldukça mutlu göründüğü son paylaşımlarında adeta düşman çatlattı. Hande Erçel ile Murat Dalkılıç yaklaşık 3 yıldır birlikteler ve herhangi bir ayrılık haberi de henüz gelmiş değil. Genellikle dizideki oyuncular birbiri ile aşk yaşarlar ama Hande Erçel öyle değil. Oynadığı hiç bir dizide adı böyle şeylerle anılmadığı için kendisini tebrik ediyoruz. Hande Erçel Murat Dalkılıç ile oldukça düzeyli bir ilişkiye devam ediyor. Umarız sonuna dek devam ederler.. İşte bir röportaj sırasında Hande Erçel Murat Dalkılıç’a hayran hayran bakarken 🙂

Hande Erçel'in Sevgilisi kim

NOT: Hande Erçel 2022 Temmuz ayında uzun süredir birlikte olduğu Murat Dalkılıç ile yollarını ayırdı. Bu ayrılığa Sen Çal Kapımı dizisindeki baş rol arkadaşı Kerem Bürsin ile yakınlaşması neden oldu diye haberler çıktı. Şimdilik Hande Erçel Murat Dalkılıç ile yollarını ayırmış görünüyor. Bakalım ilerleyen zaman neleri gösterecek.

Hande Erçel Yeni Sezonda (2023-2024) yıllarında Hangi Dizide Baş rolde kiminle Oynayacak? Halka dizisinden sonraki dizisi Sen Çal Kapımı olmuştu, daha sonraki dizisi ne olacak diye merak edenler için kısa bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Bu konumuzda sizlere ekranların sevilen yüzlerinden olan Hande Erçel’in Sen Çal Kapımı dizisinden sonra hangi projede yer alacağından (2023-2024) ve bu projede kiminle birlikte oynayacağından bahsedeceğiz. Hande Erçel Sen Çal Kapımı dizisinden Sonra Hangi Dizide Kiminle Oynayacak? 2023-2024 Hande Erçel yeni dizisi nedir ne olacak bilgiler burada.

Hande Erçel Kimdir? 2023-2024 yeni dizisi nedir

Hande Erçel 2021-2022 yeni dizisi hangi kanalda kimle başrolde24 Kasım 1993 yılında dünyaya gelen oyuncu, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Geleneksel Türk Sanatları Bölümünde eğitimine devam etmektedir. 2012 yılında Miss Civilization of Turkey yarışmasında birinci olan güzel oyuncumuz, aynı yıl Azarbeycan da yapılan güzellik yarışmasında ikinci olmuştur. Güzel oyuncumuz oyunculuğa 2013 yılında Tatar Ramazan dizisiyle adım atmıştır. Yeteneği ve güzelliğiyle yapımcıların dikkatini çeken oyuncu aynı yıl Çalıkuşu dizisinde yer almıştır. Oyuncumuz kariyerinde ki çıkışı 2015-2016 yıllarında Güneşin Kızları dizisinde hayat verdiği Selin karakteri sayesinde yakalamıştır ve bu karakter sayesinde 4 katagoride ödül almıştır. Birçok markanın reklam yüzü olan Hande Erçel, birçok farklı kategoride de ödüllere layık gömülmüştür.

Hande Erçel Yer Aldığı Diziler

Sen Çal Kapımı (Eda Yıldız 2020)
Azize (Azize, 2019)
Halka (Müjde, 2019)
Siyah İnci (Hazal)
Aşk Laftan Anlamaz (2016-2017, Hayat)
Hayat Ağacı (Selen,2014)
Çılgın Dershane Ünivestide de (2014)
Güneşin Kızları (2015-2016, Selin)
Çalıkuşu (Zahide, 2013)
Tatar Ramazan (2013)Hande Erçel'in 2021-2022 yeni dizisi

Hande Erçel Sen Çal Kapımı Dizisi Bittikten Sonra Hangi Dizide Oynayacak?

Güzel oyuncumuz Hande Erçel, Fox Tv de devam eden Sen Çal Kapımı dizisinde 2. Sezonda da oynayama devam edecektir. Dizide ki partneri Kerem Bursin’le olan uyumu dizinin reytinglerine de yansımıştır. Dizi başladığı aylarda aldığı reytinglerle zirvedeydi ancak daha sonra reytinglerde bir düşüş oldu, bunun üzerine dizi çarşamba gününden cumartesi gününe alındı ve dizi tekrar aldığı reytinglerle zirveye dahil oldu. Yani Sen Çal Kapımı dizisi şuan aldığı reytinglerle cumartesi gününü zirvede tamamlamaktadır ve dizi bu şekilde ilerlerse 2023-2024 sezonlarında da devam edecektir. Eğer herhangi bir şekilde dizinin reytingleri düşerse ve dizi erken finale giderse Hande Erçel yer alacağı dizide başrol olarak yer alır. Çünkü oyuncumuz ülkemizin başarılı oyuncuları arasında yer almakta ve uzun yıllardır yer aldığı dizilerde başrolü oynamaktadır.

Hande Erçel Yeni Sezonda Hangi Dizide Kiminle Oynayacak? (2023-2024)

Hande Erçel Sen Çal Kapımı dizisinden sonra hangi dizideGüzel oyuncumuzun yeni projeleri kadar bu projelerde kiminle birlikte rol alacağı da hep merak konusu olmuştur. Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz bu zamana kadar hep yanına yakışan, başarılı ve karizmatik kişilerle partner olmuştur. Kariyerinde ki çıkışı yakaladığı Güneşin Kızları dizisinde Tolga Sarıtaş ile partner olan oyuncumuz dizide ki uyumları ile, dizinin yayınlandığı döneme damga vurmuşlardı. Bu sezon ise kadrosunda yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisinde ki başrol arkadaşı Kerem Bursin ile oldukça uyumludur ve dizinin bu kadar yüksek reytingler almasında ki asıl sebep budur. Hande Erçel’in partneriyle uyumu reytinglere de yansımıştır. Yani yeni sezonda da Hande Erçel, Kerem Bursin ile birlikle başrol oynayacaktır. Fakat bir terslik olur ve dizi erken finale giderse güzel oyuncumuzun yanına yine çok yakışan, başarılı ve yakışıklı birinin geleceğini tahmin ediyoruz.

Hande Erçel Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz henüz evli değildir. Geçtiğimiz aylarda şarkıcı Murat Dalkılıç’la 3 yıllık ilişkisini bitiren oyuncumuzun adı Sen Çal Kapımı dizisinde partner olduğu yakışıklı oyuncu Kerem Bursin ile anılıyor. Çiftin uyumu ve aralarında ki elektirik sosyal medyada oldukça gündemdedir. Ancak iki oyuncumuz da aşk iddialarına asla cevap vermemektedir.Hande Erçel ve sevgilisi Kerem Bürsin

Hande Erçel Resmi İnstagram Hesabı

Güzelliğiyle sürekli gündemde olan oyuncumuz tatlı ve sempatik tavırlarıyla da herkesin gönlünde taht kurmayı başarıyor. Hayran kitlesi sadece ülkemizle sınırlı olmayan oyuncumuz instagramda da oldukça aktiftir. Resmi hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuz 454 gönderisi ve 18,3 milyon takipçisi vardır. Sosyal medyada en çok takipçisi olan isimlerin başında gelen güzel oyuncumuz Hande Erçel’in resmi instagram hesabı ise: @handemiyy

Hande Erçel Kıyafetleri Elbiseleri

Özellikle son günlerde adını sıkça duyduğumuz oyuncu, sadece başarısıyla değil güzelliğiyle de herkesin dikkatini çekmektedir. Katıldığı güzellik yarışmalarında dereceye sahip olan oyuncumuz sosyal medyada da en güzel oyuncu seçilmiştir. Güzel oyuncu Hande Erçel üstelik, dünya güzellik sıralamaların da üst sıralarda olmayı başarmaktadır. Güzelliğiyle hepimizi etkileyen oyuncu kusursuz fiziğiyle giydiği herşeyi kendine yakıştırıyor, hâl böyle olunca oyuncumuzun sevenleri de Hande Erçel’in giydiği kıyafetleri ve kullandığı aksesuarları merak edip araştırıyor. Bizde sizler için oyuncumuzun giydiği kıyafetleri ve kullandığı aksesuarları marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Hande Erçel'in Sen Çal Kapımı dizisinde giydiği ceket ve elbise

Hande Erçel’in Sen Çal Kapımı dizisinde giydiği ceket ve elbisenin markası: AtölyeNo6
Elbisenin fiyatı:700 tl
Ceketin fiyatı:1250 tl

Bu konumuzda sizlere ekranların sevilen yüzlerinden olan Hande Erçel’in Sen Çal Kapımı dizisinden sonra hangi projede yer alacağından, kısaca 2023-2024 projesinden bahsettik sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:

Hande Erçel Yeni Sezon (2023-2024) Hangi Dizide Baş rolde Oynayacak? (5 Yorum)

  1. gerçekden türkiyede en iyi kadın oyuncularından biri yeni dizisini zevkle bekliyorum umarım tolga sarıtaş ile birlikde partner olurlar çok güzel yakışıyorlar Tolga❤️Hande

  2. We want The Halka series
    I’ve been searching for The Halka season 2.
    The Sen çal kapım is good.
    But we’re all wanting The Haaaaalka

  3. Hande Erçel güzelliğiyle başarısınla ünlü sanatçı rabbim sağlıkla başarılarını daim etsin inşallah başka dizilerde Burak Denizle görmek isteriz sağlıcakla sevgiyle kalın

  4. ❤️Hande Erçel❤️Gözel Oyuncu 2019 çu il 2020 çi il Dizi Hayatında Uğurlar Arzu Ediriz Dizi Obrazların En İyisi Kapısın Acsın Ödüler Dizi Hayatına Sevinç Getirsin