Hande Erçel Yeni Sezon (2021-2022) Hangi Dizide Baş rolde Oynayacak?

Ekranın en sevilen isimlerinden birisi Hande Erçel şüphesiz. Hem sevimli yüzü hem de dizilerdeki karakterleri ile hep sevilen isimlerden birisi oldu. Geçtiğimiz aylarda annesini kaybeden güzel oyuncunun kariyeri kaldığı yerden devam ediyor. Hande Erçel Yeni Sezonda Halka dizisinden sonra (2021-2022) Hangi Dizide Baş rolde Oynayacak? diye merak edenlere kısaca yazalım istedik.

Son Bilgiler: Hande Erçel 2020 Yaz dizisi olarak Sen Çal Kapımı Dizisinde başrolde oynadı. Kerem Bürsin ile başrolü paylaşan güzel oyuncu Hande Erçel 2021 yeni sezon boyunca devam etmesi planlanan dizi ile anlaştı ve dizi Temmuz ayında başladı. Kerem Bürsin’in Serkan Bolat, Hande Erçel’in de Eda karakterine hayat verdiği Sen Çal Kapımı dizisi için Tıklayın >> Sen Çal Kapımı Oyuncu Kadrosu

Hande Erçel Halka Dizisi Bittikten Sonra Hangi Dizide Oynayacak?

Hande Erçel Trt1 de devam eden Halka dizisinde 2. sezonda da oynamaya devam edecek. Ancak Halka dizisinin uzun sürmeyeceği almış olduğu reytinglerden açıkça belli. Halka bittikten sonra final yaptıktan sonra Hande Erçel hangi dizinin kadrosunda olacak nerede yer alacak diye merak edenler olabilir. Hande Erçel genellikle dizilere sonradan katılan bir oyuncu değil. Baş roller dizinin başından sonuna kadar yer alır. Bu nedenle Hande Erçel yeni sezonda bir dizide yer alacak ise bu dizide baş rol oynayacaktır. Bizim tahminimize göre Halka dizisi 2020 olmadan final yapacak ve Hande Erçel de yeni bir dizi ile 2020 yılının ilk aylarında karşımıza çıkacak.

Hande Erçel Yeni Sezonda (2021-2022) Hangi Dizide Kiminle Oynayacak?

Hande Erçel dizilerde birlikte oynadığı oyuncular hep merak edilmiştir. Onu meşhur eden de zaman Güneşin Kızları isimli dizide Tolga Sarıtaş ile olan rolüdür. Hande Erçel ve Tolga Sarıtaş Güneşin Kızları isimli dizide o kadar iyi bir oyunculuk çıkardılar ki herkesi kendilerine hayran bıraktılar. Bu diziden sonra her iki oyuncu da sürekli başrol oynamaya başladı dizilerde. Hande Erçel Halka dizisinden sonra boşa çıkacak. Tolga Sarıtaş da Söz dizisinden sonra herhangi bir dizi ile anlaşmadı henüz. İki oyuncu bir araya yeniden gelir mi oldukça merak ediliyor. Daha önce Burak Deniz ile de Aşk Laftan Anlamaz isimli dizide bir araya gelmişlerdi, şimdi Burak Deniz de boş. Bakalım yeni sezonda Hande Erçel kiminle yeni bir diziye başlayacak oldukça merak ediliyor.

Hande Erçel Kimdir? Bilgileri

Hande Erçel 1993 yılında Balıkesir Bandırma’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Türk Sanatları Bölümü’nde eğitim aldı. İlk olarak 2014 yılında Show Tv‘de yayınlanan Çılgın Dershane Üniversitede dizisinde rol aldı ancak dizi 5 bölüm sonrasında final kararı almıştı. 2014 yılında Hayat Ağacı dizisinde rol aldı. 2015 Miss Cilivaliton of the World yarışmasına katıldı ve Azerbaycan‘da düzenlenen bu yarışmada ikinci oldu.

Hande Erçel’i asıl meşhur eden dizi Güneşin Kızları oldu. Bu dizi ile oyunculuğunu kanıtladı. İzleyen herkes onun güzelliğine ve oyunculuğuna hayran kaldı.  Sonrasında değişik dizi teklifleri geldi ve oyunculuğa devam etti.

Hande Erçel Hangi Dizi ve Filmlerde Oynadı?

Hande Erçel bu zamana kadar dizi filmde rol aldı. Genç yaşına rağmen seyircisine kendini sevdirdi. Güzelliği dillere destan oldu. Hande Erçel’in rol aldığı dizi filmler şöyle; Güneşin Kızları, Aşk Laftan Anlamaz, Siyah İnci ve Halka. Hande Erçel hala Halka dizisinde rol almaya devam ediyor. Halka dizisinin final yapmasının ardından onu başka dizilerde görebiliriz.

Hande Erçel Yeni Sezonda Kiminle Başrolde Oynamalı?

Hande Erçel için bir çok alternatif var. Ancak genelde dizilerdeki oyuncu seçmelerini yapımcılar belirliyor. Oyuncular da oynayabilecekleri erkek veya kadın başrolleri tercih edebiliyor. Hande Erçel yeni sezonda kiminle bir dizide oynamak ister sorusu oldukça zor. Daha önce bir çok oyuncuyla uyumlu bir şekilde çalışan Hande Erçel 2021-2022 sezonunda da kim olsa çalışacak birlikte sete çıkacak yapıda. Burak Deniz ve Tolga Sarıtaş ile daha önce çalıştığı için bu oyuncuları yeniden ister mi bilemiyoruz. Hande Erçel çok seçici bir oyuncu olmadığı için iyi bir dizi olduğunda erkek baş role çok takacağını zannetmiyorum. Ben rolümü oynarım gerisi hikaye modunda olan başarılı ve güzel oyuncu bakalım yeni sezonda Halka dizisinden sonra hangi dizide kiminle baş rolü paylaşacak belli olduğunda buraya yazacağız.

Hande Erçel’in Sevgilisi Var mı?

Hande Erçel’in sevgilisi var. Uzun bir süredir murat Dalkılıç ile birlikte olan Hande Erçel oldukça mutlu göründüğü son paylaşımlarında adeta düşman çatlattı. Hande Erçel ile Murat Dalkılıç yaklaşık 3 yıldır birlikteler ve herhangi bir ayrılık haberi de henüz gelmiş değil. Genellikle dizideki oyuncular birbiri ile aşk yaşarlar ama Hande Erçel öyle değil. Oynadığı hiç bir dizide adı böyle şeylerle anılmadığı için kendisini tebrik ediyoruz. Hande Erçel Murat Dalkılıç ile oldukça düzeyli bir ilişkiye devam ediyor. Umarız sonuna dek devam ederler.. İşte bir röportaj sırasında Hande Erçel Murat Dalkılıç’a hayran hayran bakarken 🙂

Hande Erçel'in Sevgilisi kim

NOT: Hande Erçel 2020 Temmuz ayında uzun süredir birlikte olduğu Murat Dalkılıç ile yollarını ayırdı. Bu ayrılığa Sen Çal Kapımı dizisindeki baş rol arkadaşı Kerem Bürsin ile yakınlaşması neden oldu diye haberler çıktı. Şimdilik Hande Erçel Murat Dalkılıç ile yollarını ayırmış görünüyor. Bakalım ilerleyen zaman neleri gösterecek.

Hande Erçel Yeni Sezonda (2020-2021) yıllarında Hangi Dizide Baş rolde kiminle Oynayacak? Halka dizisinden sonraki dizisi Sen Çal Kapımı olmuştu, daha sonraki dizisi ne olacak diye merak edenler için kısa bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Son Bilgiler: Hande Erçel 2020 Yaz dizisi olarak Sen Çal Kapımı Dizisinde başrolde oynayacak. Kerem Bürsin ile başrolü paylaşacak olan güzel oyuncu Hande Erçel 2020-2021 yeni sezon boyunca devam etmesi planlanan dizi ile anlaştı ve dizi Temmuz ayında başladı. Kerem Bürsin’in Serkan Bolat, Hande Erçel’in de Eda karakterine hayat verdiği Sen Çal Kapımı dizisi için Tıklayın >> Sen Çal Kapımı Oyuncu Kadrosu

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Avatar Seyyare parlatan

    Hande Erçel güzelliğiyle başarısınla ünlü sanatçı rabbim sağlıkla başarılarını daim etsin inşallah başka dizilerde Burak Denizle görmek isteriz sağlıcakla sevgiyle kalın

  2. ❤️Hande Erçel❤️Gözel Oyuncu 2019 çu il 2020 çi il Dizi Hayatında Uğurlar Arzu Ediriz Dizi Obrazların En İyisi Kapısın Acsın Ödüler Dizi Hayatına Sevinç Getirsin

Etiketler