Hande Doğandemir Hangi Dizide Kiminle Oynayacak?

28.08.2022
24

Hande Doğandemir 2023-2024 Hangi Dizide Rol Alacak? Kiminle Oynayacak? Hande Doğandemir son zamanlarda yıldızı parlayan başarılı bir oyuncu. Hande Doğandemir kimdir? Bu zamana kadar hangi dizilerde rol aldı? Hande Doğandemir yeni sezonda hangi dizi de oynayacak? Hande Doğandemir bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Hande Doğandemir bu zamana kadar rol aldığı tüm projelerde başarılı bir oyunculuk performansı sergiledi. Güzelliği de buna eklenince dizilerin aranan oyuncusu oldu. Hande Doğandemir 2023-2024 sezonunda da bir dizi de boy gösterecek mi? Biz ekranda onu görebilecek miyiz? Hande Doğandemir’in yeni dizisinde ki partneri kim olacak?

Hande Doğandemir 2023-2024 dizisi nedir?

Hande Doğandemir kimdir? 1985 yılında Ankara’da doğdu. Hande Doğandemir üniversite eğitiminin son senesini Fransa’da tamamladı liseden beri fransızca eğitimi aldı. Güzel oyuncu Sosyoloji bölümünden mezun oldu. Oyunculuğa ilgi duyan Akademi 35.5’ta oyunculuk eğitimi aldı.  Stajyerlikle kamera arkasında çalıştı. Rejide çalıştı, editör yardımcısı oldu. Vahide Gördüm ve Altan Gördüm’ün oyunculuk okuluna gitti. Sonrasında 2011 yılında TRT Okul’da Hatırlar mısınız? programını sundu. Sonrasında Eti Browni reklamında oynadı. Hande Doğandemir bu zaman kadar da bir çok projede yer aldı. Hande Doğandemir’in yer aldığı dizi filmleri sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Hande Doğandemir son olarak sosyal medya da Show tv kanalına açtığı dava ile gündeme geldi. Babasına ölüm tuzağı kurdu haberinde Kerem Bürsin ile kendisinin fotoğrafının paylaşılmasına dava açtı. Manevi zarara uğradığı gerekçesiyle tazminat davası açtı.

Hande Doğandemir olaydan sonra şu açıklama da bulundu; “Ben babama ölüm tuzağı kurmadım. Haberde bahsedilen kişi ben olmadığım halde fotoğrafımın kullanılması bana çok büyük zarar vermiştir. Cinayete teşebbüsle itham edilerek, toplum önünde küçük düşürülmüştür. Ağır manevi zarara uğradım” dedi.

Hande Doğandemir Rol Aldığı Diziler;

Hande Doğandemir bu zamana kadar 11 projede yer aldı. Reklam filmleri ve sunuculuk tecrübeleri hariç tabi. Hande Doğandemir ilk olarak 2009 yılında Kahramanlar dizisinde oynadı. Bir Bulut Olsam, Keskin Bıçak, Sende Gitme, İbreti Alem dizilerinde rol aldı. Hande Doğandemir’i meşhur eden dizi Güneşi Beklerken oldu. Güneşi Beklerken dizisinden sonra daha çok dizi teklifleri gelmeye başladı elbette.

Hande Doğandemir’in rol aldığı diğer projeler Racon, Hayatımın Aşkı, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Can Kırıkları ve Yüzleşme. Hande Doğandemir son olarak 2019 yılında Yüzleşme dizisinde rol aldı. Ancak Yüzleşme dizisi reytinglerde çok başarılı olamadığı için sadece 4 bölüm sürdü.Yüzleşme 5 martta 2019 da başladı 26 mart 2019’da final yaptı. Hande Doğandemir’in son dizisi de böyle bitince moral bozukluğu oluyor elbette.

Hande Doğandemir 2023-2024 Yeni Sezonda Hangi Dizide Rol Alacak?

Hande Doğandemir yeni sezonda hangi dizi de rol alacak? Hande Doğandemir yeni sezon için bir dizi ile anlaştı mı? Hande Doğandemir’in şimdilik yeni için anlaştığı bir dizi yer almıyor. Ancak yeni dizi ile anlaşırsa konumuzda sizlerle paylaşacağız. 2023-2024 yeni sezonda güzel oyuncu Hande Doğandemir yeni bir diziyle anlaştığı takdirde sizlere buradan duyuracağız.

Hande Doğandemir henüz bu sezon için bir dizi projesi ile anlaşmadı.  Yeni projeleri değerlendirme aşamasında olan oyuncu Show TV kanalının yayınlandığı haber yüzünden iyi giden kariyerinin de zarar gördüğünü belirtmiştir. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Hande Doğandemir’i 2023-2024 yeni sezonda bir kanalda izlemek ister misiniz? Kiminle partner olmasını yakıştırıyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Hatice Tari dedi ki:

  Hande Doğandemir❤️Kerem Bürsin

 2. Yücel Okdan dedi ki:

  Sayın Hande Doğandemir in yanına Sayın Kerem Bürsin oynasın lütfen 🙏

 3. NAZ dedi ki:

  Hande’yi yeni sezonda görmeyi çok isterim. Yakıştırdığım kişiler: Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız.

  1. Büşra dedi ki:

   Aynen..

 4. Anonim dedi ki:

  desigur ca mi ar place s o revad pe Hande !

 5. ROYA İNCE dedi ki:

  HANDE’Yİ GELECEK SEZONDA MUTLAKA GÖRMEK İSTERİM….KEREM BÜRSİN İLE YAKIŞTIRIYORUM….