Haluk Levent’le Yeniden Başvuru Katılım iletişim WhatsApp (Star TV)

Global Medya & Poll Production yapımcılığında hazırlanacak olan Haluk Levent’le Yeniden Programı Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Kurduğu AHBAP derneğindeki çalışmalarıyla son döneme damga vuran başarılı sanatçı Haluk Levent’in sunumuyla ekranlara gelecek olan Haluk Levent’le yeniden programında gerçek yaşam hikayeleri anlatılacaktır. Kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Haluk Levent’le Yeniden programının iletişim bilgileri ve başvuru formuda izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için Haluk Levent’le Yeniden programının iletişim bilgilerini ve başvuru formunu sizlerle paylaşacağız.

Haluk Levent’le Yeniden Programı

Haluk Levent'le Yeniden Başvuru Katılım iletişimMerakla beklenen Haluk Levent’le Yeniden programında yardıma ihtiyacı olanlar ve yardım severler bu programda bir araya gelecektir. Her bölümde oldukça ünlü isimlerin konuk olacağı Haluk Levent’le Yeniden programında gerçek hayat hikayeleri anlatılacaktır. Yardımsever şarkıcı Haluk Levent, ilk defa bir televizyon programını sunacağı için kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Haluk Levent’le Yeniden programı önümüzdeki günlerde Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır.

Haluk Levent’le Yeniden İletişim Bilgileri

Gönüllerde taht kuran başarılı sanatçı Haluk Levent’in sunumuyla Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Haluk Levent’te Yeniden programında gerçek yaşam hikayeleri anlatılacaktır. Milyonların sesi olacak olan programda herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. Yani Haluk Levent’le Yeniden programına katılmak için 18 yaşını doldurmuş olmanıza gerek yoktur ve programa isteyen herkes katılabilecektir. Programın yapımcıları tarafından, yayın tarihi yakında olarak belirtilen Haluk Levent’le Yeniden programına Star Tv’nin resmi sitesi olan, startv.comtr adresinden ulaşabilirsiniz.

Haluk Levent’le Yeniden Whatsapp Başvuru

İhtiyaç sahiplerinin hayatlarına dokunacak olan Haluk Levent’le Yeniden programının sunucusu olan yardımsever sanatçı Haluk Levent projeye ünlü dostlarını da dahil edecek, yardıma ihtiyacı olanlar ve yardımseverler bir araya gelecektir. Şüphesiz bu sezonun en çok konuşulan programlarından biri olacak olan Haluk Levent’le Yeniden programına katılmak için herhangi bir yaş sınırı yoktur ve programa 7’den 70’e isteyen herkes katılabilecektir. Yeni sezonda Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Haluk Levent’le Yeniden Programına startv.comtr adresinden ulaşabilirsiniz. Merakla beklenen programın yayın tarihi henüz netleşmediği için programın başvuru formu da henüz açıklanmamıştır. Bizler Haluk Levent’le Yeniden Programının başvuru formuna ve whatsapp başvuru hattına ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Sizler için Haluk Levent’le Yeniden Programının iletişim bilgilerini ve Whatsapp başvuru hattını sizlerle paylaştık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Yorum yaz

2 Yorum

Etiketler