Hakim Dizisi Ozan Kimdir? Fatih Berk Şahin

07.03.2022
1.633

Hakim Dizisi Ozan Kimdir?, bu konuda Hakim dizisinde yer alan Ozan karakterini yakından tanıtacağız. Limon Film imzalı Hakim dizisi Your Honor isimli yabancı diziden uyarlanmıştır. Sizler için başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan, Uğur Yücel ve Yurdaer Okur’un paylaştığı Hakim dizisinde yer alan Ozan karakterini yakından tanıtacağız ve Hakim dizisi Ozan karakteri kimdir? Hakim dizisi Ozan karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Hakim Dizisi Ozan Karakteri Kimdir?

Hakim Dizisi Ozan Kimdir Fatih Berk ŞahinSenaryosunu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma’nın kaleme aldığı Hakim dizisinde yer alan Ozan karakteri Ceren’in sevgilisidir. Ancak Ozan karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Ozan karakterinin nasıl biri olduğunu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Hakim Dizisi Ozan Kimdir?

Hakim dizisinde yer alan Ozan karakterini oyuncumuz Fatih Berk Şahin canlandıracaktır. ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Hakim dizisinde Ozan karakterini canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizlerde Fatih Berk Şahin’i yakından tanıtacağız ve Fatih Berk Şahin kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Fatih Berk Şahin Hakim Dizisinde Ozan karakteri

Fatih Berk Şahin Kimdir?

17 yaşının içinde olan oyuncumuz Fatih Berk Şahin 2004 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nde eğitimine devam eden Fatih Berk Şahin kamera karşısına ilk defa 2020 yılında vizyona giren ve Deniz karakterine hayat verdiği Geçen Yaz isimli sinema filmi ile geçmiştir. Aynı zamanda Müjdat Gezen Sanat merkezinde oyunculuk eğitimi alan Fatih Berk Şahin 2021 yılında Seyyar ve Yalancı dizilerinde yer almıştır. Başarılı oyuncumuz bu sezon Hakim dizisiyle izleyici karşısına çıkacaktır.

Fatih Berk Şahin Yer Aldığı Diziler

2022- Hakim (Ozan)
2021- Yalancı (Doruk Gürsoy)
2021- Seyyar

Fatih Berk Şahin Resmi İnstagram Hesabı

Hakim dizisinde Ozan karakterini canlandıracak olan genç oyuncumuz Fatih Berk Şahin sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Fatih Berk Şahin’in İnstagram da 20 gönderisi ve 11 binden fazla takipçisi vardır. Fatih Berk Şahin’in resmi İnstagram hesabı: @fatihberksahin hakim dizisi Ozan kimdir

Fatih Berk Şahin Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Fatih Berk Şahin’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Fatih Berk Şahin sektöre yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuzun hayatında birinin olup olmadığı bilinmemektedir.

Hakim Dizisi Ozan- Fatih Berk Şahin Kıyafetleri

Hakim dizisinde Ozan karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Fatih Berk Şahin tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde yakışıklı oyuncumuz Fatih Berk Şahin’in özel hayatında ve Hakim dizisinde giydiği kazak, tişört, gömlek, hırka, ceket, mont, kaban, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka-fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Hakim dizisinde yer alan Ozan karakterini ve Ozan karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Fatih Berk Şahin’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Fatih Berk Şahin Hakim Dizisinde Ozan karakterini oynayacak haberimiz bu kadar. Hakim Dizisi nerede çekiliyor konumuz burada..

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?