Hakim Dizisi Deniz Kimdir? (Eslem Akar)

Hakim Dizisi Deniz Kimdir, Hakim dizisinde yer alan Deniz karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Limon Filmin üstlendiği Hakim dizisinin yönetmen koltuğunda Erkan Tunç oturmaktadır. Bizler bu haberimizde ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Hakim dizisinde yer alan Deniz karakterini yakından tanıtacağız ve Hakim dizisi Deniz karakteri kimdir? Hakim dizisi Deniz karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Hakim Dizisi Deniz Karakteri Kimdir?

Hakim Dizisi Deniz Kimdir (Eslem Akar)Amerikan yapımı Your Honor isimli yabancı diziden uyarlanan Hakim dizisinde yer alan Deniz karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi yoktur. Bizler, Hakim dizisinde yer alan Deniz karakterini nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgi ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Hakim Dizisi Deniz Demirkan Kimdir?

Hakim dizisinde yer alan Deniz karakterine başarılı oyuncumuz Eslem Akar hayat verecektir. Biz de sizler için oyuncumuz Eslem Akar’ı yakından tanıtacağız ve Eslem Akar kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Hakim Dizisi Deniz Demirkıran

Eslem Akar Kimdir? Hakim Dizisi Deniz Demirkıran

Henüz 23 yaşının içinde olan genç oyuncumuz Eslem Akar 23 Mart 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde eğitimine devam eden Eslem Akar kamera karşısına ilk defa 2011 yılında Sen De Gitme isimli dizi ile geçmiştir. 13 yaşında sektöre adım atan genç oyuncumuz ileri seviyede İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Daha önce Avlu, 4N1K İlk Aşk, Tek Yürek, Güvercin, Aile Şirketi gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz Eslem Akar kamera karşısında en son 2021 yılında Yağmur karakterini canlandırdığı Babam Çok Değişti dizisiyle geçmiştir.

Eslem Akar Yer Aldığı Diziler

2011-2012 Sen de Gitme – Elif Salihoğlu
2018 Avlu – Ecem Demir
2018 4N1K İlk Aşk – Ece Doğan
2019 Tek Yürek – Deniz Aslan
2019-2020 Güvercin – Nefise Cibranoğlu
2020-2021 Babam Çok Değişti – Yağmur Pamuk
2022 Hakim – Deniz

Eslem Akar Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Hakim dizisi ile ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Eslem Akar sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi Instagram hesabından sık sık paylaşımda bulunan güzel oyuncumuz Eslem Akar’ın Instagram da 101 gönderisi ve 329 bin takipçisi vardır. Eslem Akar’ın resmi İnstagram hesabı: @eslemakar

Eslem Akar Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Eslem Akar’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Henüz 23 yaşının içinde olan oyuncumuz Eslem Akar evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmadığı için özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Eslem Akar’ın daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır ve bundan dolayı oyuncumuzun hayatında bilinen biri yoktur.

Hakim Dizisi Deniz – Eslem Akar Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Eslem Akar tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oldukça şık parçalar seçen oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Eslem Akar’ın özel hayatında ve Hakim dizisinde giydiği tüm kıyafet ve elbiselerini marka fiyat- bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu haberimizde Hakim dizisinde yer alan Deniz karakterini ve Deniz karakterini canlandıran oyuncumuz Eslem Akar’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Hakim Dizisi oyuncu kadrosu burada..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 3 Mart 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: