Hakim Dizisi Ceren Kimdir? Ozan’ın Sevgilisi (Naz Çağla Irmak)

06.03.2022
1.169

Hakim dizisine Ozan’ın sevgilisi olarak katılan Ceren karakterini yakından tanıtacağız. Hakim Dizisi Ceren Kimdir? sorusuna yanıt burada. Amerikan yapımı Your Honor isimli yabancı diziden uyarlanan Hakim dizisinin yönetmen koltuğunda Erkan Tunç oturmaktadır. Limon Film imzalı Hakim dizisine Ozan’ın sevgilisi olarak katılan Ceren karakteri de merak edilmiştir. Bizlerde Hakim dizisine Ozan’ın sevgilisi olarak katılan Ceren karakterini yakından tanıtacağız ve Hakim dizisi Ceren karakteri kimdir? Hakim dizisi Ceren karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Hakim Dizisi Ceren Karakteri Kimdir?

Hakim Dizisi Ceren Kimdir Ozan’ın SevgilisiAtv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Hakim dizisinde yer alan Ceren karakteri, Ozan’ın sevgilisidir. Ancak, Ceren karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Ceren karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Hakim Dizisi Ceren Kimdir?

Hakim dizisine Ozan’ın sevgilisi olarak katılan Ceren karakterine oyuncumuz Naz Çağla Irmak hayat verecektir. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Naz Çağla Irmak’ı yakından tanıtacağız ve Naz Çağla Irmak kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Hakim Dizisi Ceren Kimdir (Naz Çağla Irmak)

Naz Çağla Irmak Kimdir? Hakim Dizisi Ceren

24 yaşındaki oyuncumuz Naz Çağla Irmak, 31 Mayıs 1997 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu Hülya Gülşen’in kızı olan Naz Çağla Irmak kamera karşısına ilk defa 2015 yılında Kırgın Çiçekler isimli diziyle geçmiştir. İlk dizisi olmasına rağmen dizide canlandırdığı Kadar karakteriyle adını geniş kitlelere duyuran Naz Çağla Irmak daha önce Tövbeler Olsun, Çakallarla Dans 5, Demir Kadın: Neslican gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Kamera karşısına en son 2021 yılında N Kuşağı dizisiyle geçen oyuncumuz Hakim dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştır.

Naz Çağla Irmak Yer Aldığı Diziler

2015-2018 Kırgın Çiçekler – Kader Lokumcuzade
2020-2021 Tövbeler Olsun – Aylin Necipli
2021 N Kuşağı – Hülya
2022 Hakim – Ceren

Naz Çağla Irmak Resmi İnstagram Hesabı

Hakim dizisinde Ceren karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Naz Çağla Irmak sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Naz Çağla Irmak’ın İnstagram da 250 gönderisi ve 2 milyon takipçisi vardır. Naz Çağla Irmak’ın resmi İnstagram hesabı: @nazcaglairmak

Naz Çağla Irmak Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Naz Çağla Irmak’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. 24 yaşının içinde olan oyuncumuz Naz Çağla Irmak henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Naz Çağla Irmak bir süredir kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Sarp Levendoğlu ile birliktedir.

Hakim Dizisi Ceren – Naz Çağla Irmak Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken isimlerden biri olan Naz Çağla Irmak tarzıyla büyük beğeni toplamaktadır. Oldukça şık parçalar seçen oyuncumuzun sevenlere onun giydiği kıyafetleri de merak etmektedir. Biz de sizler için güzel oyuncumuz Naz Çağla Irmak’ın Hakim dizisinde giydiği etek, elbise, pantolon, tişört, kazak, mont, ceket, hırka, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka-fiyat bilgisi verecek sayfamızda paylaşacağız.

Hakim dizisine Ozan’ın sevgilisi olarak katılan Ceren karakterini ve Ceren karakterine hayat veren oyuncumuz Naz Çağla Irmak’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Hakim Dizisi oyuncu kadrosu karakterleri burada.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?