Hakan Altun Şarkılar Bizi Söyler’den ayrıldı mı neden yok?

‘Şarkılar Bizi Söyler’ programına Hakan Altun damga vuruyordu. Ancak son bölümde programa katılmayınca herkes merak edip sormaya başladı. Hakan Altun neden yok, Hakan Altun Şarkılar Bizi Söyler’den Ayrıldı mı çıktı mı neden Yok? geri gelecek mi gibi meraklı soruları soran izleyicilere detaylı bilgiler vermek istiyoruz.Hakan Altun Şarkılar Bizi Söyler'den Ayrıldı mı çıktı mı

Hakan Altun Şarkılar Bizi Söyler’de Neden Yok Ayrıldı mı?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve yapımcılığını PH Yapım ve Poll Production’un üstlendiği, Sibel Can ile Hakan Altun’un sunduğu ve Hüsnü Şenlendirici’nin de klarnetini konuşturduğu programın sunucusu olan Hakan Altun Şarkılar Bizi Söyler’de son programda yer almadı. Seyirciler Hakan Altun neden yok çıktı mı programdan ayrıldı mı gibi merak edilen soruları soruyorlar hemen cevap verelim. Hakan Altun geçtiğimiz gün (25 Nisan) rahatsızlanmış ve hastaneye kaldırılmıştı.

Hakan Altun Hastanede, Şarkılar Bizi Söyler’e Geri Dönecek

Hakan Altun Şarkılar Bizi Söyler’den Ayrılmadı, hastaneden taburcu olunca devam edecek: Hakan Altun’un yakın zamdan taburcu olacağını söyleyen Polat Yağcı, “9 bölüm çektik, sezon finaline 4 bölüm kalmıştı. Doktoru dinlenmesini istedi. Bu yüzden kalan bölümleri Hakan Altun’suz farklı konseptlerle onu seven konuklarla çekeceğiz. Yeni yayın döneminde yine Hakan Altun’la devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

‘Şarkılar Bizi Söyler’ programı Hakan Altun olmadan yeni bölümüyle Pazartesi 20.00’de Kanal D’de devam edecek. Hakan Altun muhtemelen bayramdan sonraki bölümlerde yeniden programa dönecek. Bu konumuza yazacaklarımız şimdilik bu kadar. Sizler de Hakan Altun Şarkılar Bizi Söyler’den Ayrıldı mı neden yok? haberimiz hakkında yorumunuzu aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler