Hafsanur Sancaktutan Kimdir? 2023-2024 Yeni Dizisi Nedir?

22.02.2020
2.270

Hafsanur Sancaktutan 2023-2024 Yeni Dizisi Nedir? Dünya İle Benim Aramda isimli diziye son olarak katılan isim Hafsanur Sancaktutan oldu. Geçtiğimiz sezon ATV ekranlarında yayınlanan Darmaduman isimli dizide başrolde izlediğimiz Hafsanur Sancaktutan başarılı bir performans sergilemiş ve izleyen herkesi büyülemişti. İşte Hafsanur Sancaktutan 2023-2024 yeni dizi haberleri bu konumuzun devamında sizlerle olacak.

Hafsanur Sancaktutan Bir Annenin Günahı dizisinde

Hafsanur Sancaktutan 2023-2024 Sezonu Yeni Dizisi Nedir?

Güncelleme: Bir Annenin Günahı dizisinde Hafsanur Sancaktutan katılmadı. Hafsanur Sancaktutan Son Yaz dizisinde de rol aldı. Bir Annenin Günahı’nda rol aldı. Hafsanur Sancaktutan Aşk ağlatır isimli dizide oynamış olduğu Ada karakteri ile herkesin sevdiği beğendiği ve rol başarısından dolayı tebrik ettiği bir oyuncu oldu. Yeni dizisi olan Bir Annenin Günahı bakalım Hafsanur Sancaktutan için nasıl bir deneyim olacak. Merak edenler için kısaca Hafsanur Sancaktutan hakkında bilgiler vermek istiyoruz.Hafsanur Sancaktutan Aşk Ağlatır dizisinde oynamıştı

Hafsanur Sancaktutan’ın rol aldığı Dünyayla Benim Aramda dizisinde çok sevildi. Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy’la başrollerde rol aldığı Dünyayla Benim Aramda 2. sezonu da yayınlanacak. Yaz sezonunda çekimleri yapılacak olan Dünyayla Benim Aramda 2. sezonunda Hafsanur Sancaktutan yer alacak. Tv ekranlarında rol alacağı dizi ile anlaşma yaptığında konumuzda yazacağız.

Hafsanur Sancaktutan kimdir?

Hafsanur Sancaktutan 20 Mart 2000 yılında İstanbul ilimizde dünyaya gelmiş bir dizi oyuncusudur. Güzel oyuncu daha küçük yaşlardayken oyunculukla ilgilenmiş, tiyatroya merak salmıştır. Okul yıllarında okul müsamerelerinde yer alan Hafsanur Sancaktutan birçok tiyatro oyununda yer almış ve çeşitli ödüller almıştır. Televizyon ile ilk tanışması ise 2018 yılında ekrana gelen Servet isimli dizi ile olmuştur.

Hafsanur Sancaktutan Bir Annenin Günahında hangi karakterServet dizisinden sonra yıldızı parlayan ve birçok dizi ile adı anılan Hafsanur Sancaktutan son olarak Show TV ekranlarında yayınlanmış olan ve oldukça yüksek reyting oranları ile pazar gününe damga vuran Aşk Ağlatır isimli dizide Ada karakteri ile başrolde yer almıştı. 1.63 boyunda ve 53 kilo ağırlığında olan Hafsanur Sancaktutan balık burcudur. Herhangi bir sevgilisi olmayan Hafsanur Sancaktutan bir önceki sezonda da Show TV ekranlarında yayınlanan Gülperi isimli dizide ekrana gelmişti. Hafsanur Sancaktutan Dünyayla Benim Aramda dizisi ve Darmaduman dizisi ile hanım hanımcık kız rolünün dışına çıktı. İki rolde de sosyetik, popüler kız rolündeydi.

Hafsanur Sancaktutan’ın Rol Aldığı Dizi Filmler:
Hafsanur Sancaktutan 2022-2023 Yeni Dizisi
2018-2019 Gülperi – Fidan Taşkan
2019 Aşk Ağlatır – Ada Meryem Varlı
2021 Son Yaz – Yağmur Kara
2022 Dünya İle Benim Aramda – Sinem
2022- Darmaduman

Hafsanur Sancaktutan’ın aldığı ödüller ve diziler:
2016 – Terakki Vakfı – Övgüye Değer Oyuncu Ödülü – Otobüs
2015 – İstek Okulları – En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü – Kuraldışı ve Kural

hafsanur sancaktutan yeni dizisi nedir 2023-2024 sezonunda Hafsanur Sancaktutan’ın oynayacağı internet dizisi Dünyayla Benim Aramda 2. sezon olacaktır. Televizyon kanallarında da Hafsanur Sancaktutan’ı bir dizide izleyebiliriz. Şimdilik anlaşma yaptığı bir dizi yok. Hafsanur Sancaktutan’ın yeni dizisi olduğunda konumuzda yazacağız.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.