Hafsanur Sancaktutan 2022-2023 Yeni Dizisi Nedir?

22.02.2020
669

Hafsanur Sancaktutan 2022-2023 Yeni Dizisi Nedir? Dünya İle Benim Aramda isimli diziye son olarak katılan isim Hafsanur Sancaktutan oldu. Geçtiğimiz sezon Fox TV ekranlarında yayınlanan Son Yaz isimli dizide baş rolde izlediğimiz Hafsanur Sancaktutan Yağmur Kara rolüyle oldukça başarılı bir performans sergilemiş ve izleyen herkesi büyülemişti. İşte Hafsanur Sancaktutan 2022-2023 yeni dizi haberleri:

Hafsanur Sancaktutan 2022-2023 Yeni Dizisi
2018-2019 Gülperi – Fidan Taşkan
2019 Aşk Ağlatır – Ada Meryem Varlı
2021 Son Yaz – Yağmur Kara
2022 Dünya İle Benim Aramda – Sinem

Hafsanur Sancaktutan Bir Annenin Günahı dizisinde

Hafsanur Sancaktutan 2022-2024 Sezonu Yeni Dizisi Nedir?

Güncelleme: Bir Annenin Günahı dizisinde Hafsanur Sancaktutan katılmadı. Hafsanur Sancaktutan’ın yeni dizisi Son Yaz oldu. Bir Annenin Günahı dizisinde hangi karakteri oynayacağı henüz kesinleşmeyen Hafsanur Sancaktutan önceki dizisindeki performansına bakılırsa oldukça ses getirecek bir projeye imza attı diyebiliriz. Zaten dizinin diğer oyuncularına baktığımızda oldukça güçlü bir kadronun bizleri beklediğini görüyoruz.

Başrollerinde Özge Özberk ve Mehmet Aslantuğ’un yer aldığı ‘Bir Annenin Günahı’ dizisine dahil olan Hafsanur Sancaktutan Aşk ağlatır isimli dizide oynamış olduğu Ada karakteri ile herkesin sevdiği beğendiği ve rol başarısından dolayı tebrik ettiği bir oyuncu oldu. Yeni dizisi olan Bir Annenin Günahı bakalım Hafsanur Sancaktutan için nasıl bir deneyim olacak. Merak edenler için kısaca Hafsanur Sancaktutan hakkında bilgiler vermek istiyoruz.Hafsanur Sancaktutan Aşk Ağlatır dizisinde oynamıştı

Hafsanur Sancaktutan kimdir? Bir Annenin Günahı dizisinde hangi rolde oynayacak?

Hafsanur Sancaktutan 20 Mart 2000 yılında İstanbul ilimizde dünyaya gelmiş bir dizi oyuncusudur. Güzel oyuncu daha küçük yaşlardayken oyunculukla ilgilenmiş, tiyatroya merak salmıştır. Okul yıllarında okul müsamerelerinde yer alan Hafsanur Sancaktutan birçok tiyatro oyununda yer almış ve çeşitli ödüller almıştır. Televizyon ile ilk tanışması ise 2018 yılında ekrana gelen Servet isimli dizi ile olmuştur.

Hafsanur Sancaktutan Bir Annenin Günahında hangi karakterServet dizisinden sonra yıldızı parlayan ve birçok dizi ile adı anılan Hafsanur Sancaktutan son olarak Show TV ekranlarında yayınlanmış olan ve oldukça yüksek reyting oranları ile pazar gününe damga vuran Aşk Ağlatır isimli dizide Ada karakteri ile başrolde yer almıştı. 1.63 boyunda ve 53 kilo ağırlığında olan Hafsanur Sancaktutan balık burcudur. Herhangi bir sevgilisi olmayan Hafsanur Sancaktutan bir önceki sezonda da Show TV ekranlarında yayınlanan Gülperi isimli dizide ekrana gelmişti. Merak edenler için >> Aşk Ağlatır Ada Kimdir? HafsaNur Sancaktutan Bilgileri

Hafsanur Sancaktutan’ın aldığı ödüller ve diziler:

Ödülleri:
2016 – Terakki Vakfı – Övgüye Değer Oyuncu Ödülü – Otobüs
2015 – İstek Okulları – En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü – Kuraldışı ve Kural
Hafsanur Sancaktutan’ın rol aldığı diziler:
2020 – Bir Annenin Günahı
2019 – Aşk Ağlatır (Ada Meryem)
2018 – Gülperi (Fidan)
2018 – Servet

Bir Annenin Günahı dizi oyuncuları kimlerHafsanur Sancaktutan’ın yer alacağı yeni dizi Bir Annenin Günahı çok yakında FOX TV’de ekrana gelmeye başlayacak. Çok yakında çekimler için sete çıkacak olan kadronun giderek güçlenmesi bekleniyor. 2020-2021 sezonunda Hafsanur Sancaktutan’ın oynayacağı Bir Annenin Günahı dizisiyle ilgili yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.