Afilli Aşk Dizisi Gonca Rolü Güzide Arslan Kimdir, (Volkan Gonca Aşkı) Olur mu?

Güzide Arslan Kimdir? Afilli Aşk Dizisi Gonca Rolü (Volkan Gonca Aşkı) Olur mu? Afili Aşk dizisinde rol alan bir oyuncu son bölümlerde güzelliği ve oyunculuğu ile kendini parlatmayı başardı. Bu yüzden de karakter olarak ön plana çıkıyor ve başrol oyuncuları kadar önemli bir rolde karşımıza çıkıyor. Afilli Aşk Dizisi Gonca Rolü kimdir detaylarını sizlere aktaralım..

Afilli Aşk Dizisi Gonca Rolü kimdirAfili Aşk dizisinde Gonca karakterini canlandıran Güzide Arslan ilk bölümden beri dizi de olmasına rağmen son bölümlerde Volkan’ın yanında çalışması ve Volkan’la yakınlaşması sebebiyle daha fazla sahnesi yer alıyor. Güzide Arslan hem güzelliği hem de oyunculuğundaki başarısı ile seyirciden tam puan almayı başardı. Senaristte Güzide Arslanda ki cevheri farketmiş olacak ki ona daha fazla sahne yazıyor artık. Volkan ile Gonca arasında aşk kokuları var bu aralar. Yakında ikisini sevgili olarak izleyebiliriz.

Afili Aşk Gonca Kimdir Gerçek Adı Bilgileri (Güzide Arslan)

Güzide Arslan 1992 Ankara doğumludur. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim almıştır. Güzide Arslan 1.65 cm boyunda ve 50 kg. Güzide Arslan ilk olarak 2009 yılında Arka Sokaklar dizisinde kamera karşısına geçti. Güzel oyuncunun fotoğraflarını konumuza ekledik. Daha fazla resim ve takip etmek için instagram hesabını sizlerle paylaşıyoruz. Güzide Arslan instagram hesabı; https://www.instagram.com/guzidears/

Güzide Arslan’ın Rol Aldığı Dizi Filmler;

2009- Arka Sokaklar
2014-Figüren Filmi
2014- O Hayat Benim dizisi
2015- Evli ve Öfkeli dizisi
2015- Gamsız Hayat dizisi
2015- Günebakan Dizisi
2016- Hayat Çizgisi: Suriye Filmi
2017-Lise Devriyesi Dizisi
2017- Payitaht Abdülhamid Dizisi
2019- Afili Aşk Dizisi

Afili Aşk Dizisi Volkan ve Gonca Aşkı Olur mu?

Afili Aşk dizisinin Goncası’nın daha önce rol aldığı dizi ve filmleri sizlerle konumuzda paylaştık. Afili Aşk dizisinde sizler Güzide Arslan’ı başarılı buluyor musunuz? Gonca ve Volkan arasındaki yakınlaşma sizce aşka dönüşür mü? Volkan aşık oldu orası kesin çünkü liseli aşıklar gibi mesaj atmalar onu eve çağırmalar artıyor. Ancak Gonca hanım hanımcık bir ev kızı değil maalesef.

Gonca düzenli ilişki istemediğini evlenmeyi kesinlikle düşünmediğini ilk konuşmadan Volkan’a söylemişti. Ama o bizim çapkın Volkan Gonca’nın bu hallerinden etkilendi ve aşık bir Volkan’a dönüştü. Hem de Kerem’i Ayşe’ye aşık olma konusunda uyarırken ve eleştirirken kendisi aşık oldu.  Volkan’ın duygularından seyirci emin. Ancak Gonca bu ilişkiye evet diyecek mi? Bizce diyecek ama Volkanı kediye çevirecek demedi demeyin..

Gonca Afili Aşk dizisinde önemli bir karakter. Dizide ilk olarak Ayşe’nin mahalleden arkadaşı olarak görüldü. Sonrasında şirkete girdi ve Ayşe’nin sevgilisini ayarttığı için Ayşe ona çok öfkeliydi. Gonca eski dostluğun hatrına Ayşe’ye yardım etti. Ayşe’nin öfkesi geçti gitti Gonca da sık sık onlarla zaman geçirmeye başladı. Volkan’ın asistanı olarak fotoğraf çekimlerinde yardımcı olan Gonca ile Volkan arasında günden güne bir aşk filizlendi.

Volkan Gonca’ya aşık oldu. Gonca da ilerleyen bölümlerde Volkan’dan etkilenecek mi? Volkan’ın aşkına evet diyecek mi? Hatta ilerleyen bölümlerde Volkan ve Gonca’yı evli görürüz belki de… Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız. Bu arada çok güzel bir kız daha diziye geliyor Tıklayın >> Afili Aşk Dizisi Sırma Kimdir? Bilgileri 

Güzide Arslan resimleri Afilli Aşk Gonca VolkanAfilli Aşk dizisinde Gonca karakterini canlandıran Güzide Arslan dizinin en güzel karakterlerinden birisini canlandırıyor. Daha önce oynamış olduğu dizilerde de oldukça dikkat çeken Güzide Arslan Afili Aşk dizisinde Gonca karakteri ile tüm gözleri üzerinde toplarken oyuncunun hem yetenekli oyunculuk başarısı hem de dikkat çeken davranışlarıyla dizide Burcu Özberk’ten sonra en merak edilen ve sevilen oyuncu olmayı başardı.

Güzide Arslan Afilli Aşk Dizisi Gonca RolüGüzide Arslan Afili Aşk dizisinde canlandırdığı Gonca karakteri ile bu sezona damga vuran oyunculardan bir oldu diyebiliriz. Eminiz ki Güzide Arslan bundan sonra oynayacağı dizilerde de Afili Aşk dizisindeki Gonca karakteri gibi oldukça başarılı olacak ve dizilerin en dikkat çeken oyuncularından biri olmaya devam edecek.

Güzide Arslan Kimdir? Afilli Aşk Dizisi Gonca Rolü (Volkan Gonca Aşkı) Olur mu? sizlerde yorumunuzu aşağı yazın lütfen. Bizde Volkan ile Gonca olacak ama Volkanı şebeğe çevirecek Gonca 🙂Afilli Aşk Dizisi Gonca Rolü kimdir

Yorum yaz

2 Yorum

Etiketler