Güzel Günler Saliha Neden Ayrıldı Çıktı? Seray Gözler

13.04.2023
1.259

Show TV ekranlarının sımsıcak aile komedisi Güzel Günler dizisinde sürpriz bir ayrılık haberi var. Dizi de Saliha rolünü canlandıran oyuncu Seray Gözler diziden ayrıldı. Seray Gözler, Saliha karakteri neden diziden çıktı ayrıldı? Bu sorunun cevabını paylaşmak istiyoruz.

Güzel Günler Saliha Neden Çıktı Ayrıldı?

Show TV’nin TMC Film imzalı sevilen dizisi Güzel Günler’de sürpriz ayrılık haberi. Başrollerini Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Burak Dakak.  Zeynep Çamcı, Olgun Toker, Oya İloğulları, Orkuncan İzan, Duygu Köse. Yıldıray Şahinler ve Seray Gözler’in başrolünü paylaştığı dizide sürpriz bir ayrılık yaşanacak.  Yönetmenliğini Osman Taşçı’nın, senaristliğini Selin Tunç’un üstlendiği diziye Seray Gözler veda ediyor.  guzel gunler saliha cikti geri donecekmi

Seray Gözler’in Güzel Günler dizisinden ayrılma sebebi senaryodaki hikayesinin bitmiş olması. Saliha  bildiğimiz gibi Mihran’ın annesi. Selma’yı sevmiyor. Çünkü babası onun gençken sevdiği adama kaçmasını engellemiş. Selma’da oğlu Mihran’ın hayatını mahvedecek düşüncesi ile onu istemiyor. Ancak son bölümde yaşanan olayların ardından aslında Selma’nın bir suçunun olmadığı anlaşıldı. Van’da Mihran ve Selma’nın yaşayacağı evi yakan isim de Saliha çıktı. Saliha oğlunu Selma’dan kurtarmak için bu planı uygulamış ve Selma ile Mihran’ı ayırmış.

Mihran bunu öğrenince annesi ile yüzleşir. Selma’ya yakınlaşır ancak annesi ile arası açılır .Saliha da oğlu ile arasının bozulmasına katlamaz. Saliha karakteri diziden ölerek mi ayrılacak? Yoksa Van’a giderek diziden çıkacak mı göreceğiz. Bu konuda açıklama olmadığı için bir şey diyemiyoruz. Güzel Günler dizisinde Saliha’nın ayrılma sebebi senaryodaki rolünün bitmiş olması. guzel gunler dizisi saliha neden cikti

Seray Gözler Güzel Günler Dizisine Geri Dönecek Mi?

Güzel Günler dizisi seyircisi tarafından çok seviliyor. Aslında reytinglerde  ilk sırada değil. Ancak izleyenleri bu aile sıcaklığı olan diziyi çok seviyor. Bizde fanatik bir Güzel Günler izleyicisiyiz. Bu yüzden de senaryonun hep mutlu, komik şekilde ilerlemesini istiyoruz. Saliha dizide önemli bir yere sahipti. Ancak Mihran ve Selma arasında engeldi. Umarız ki Saliha gidince Mihran ve Selmanın arası düzelir.

Güzel Günler dizisinde Saliha rolünde olan Seray Gözler’in oyunculuk performansı hakkında ne düşünüyorsunuz? Diziden ayrılması reytingleri etkiler mi? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağı yazınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.