Güzel Günler Dizisi Selma Karakteri (Leyla Tanlar) Bilgileri

31.08.2022
2.479

Güzel Günler dizisi Selma karakterini yakından tanıtacağız. TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Güzel Günler dizisinin senaryosunu Selin Tunç kaleme alacaktır. Bizler, Güzel Günler dizisi Selma karakterini yakından tanıtacağız ve Güzel Günler dizisi Selma karakteri kimdir? Güzel Günler dizisi oyuncu kadrosundaki Selma karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Güzel Günler Dizisi Selma Karakteri Kimdir?

Yapımcılığını TMC’nin üstlendiği Güzel Günler dizisinde yer alan Selma karakteri, Miran ile beşik kertmesidir. Güzel Günler dizisinin ana karakterlerinden biri olan Selma karakterine ise son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Leyla Tanlar hayat verecektir.

Show TV Güzel Günler Dizisi Selma Kimdir?

Güzel Günler dizisinin önemli karakterlerinden biri olan Selma karakterine oyuncumuz Leyla Tanlar hayat verecektir. Bizlerde oyuncumuz Leyla Tanlar’ı yakından tanıtacağız ve Leyla Tanlar kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. guzel gunler dizisi selma kim

Selma Kimdir? Vanlı. Yirmilerinin sonunda bir genç kız. Çocukluktan kalma bir peri masalının baş kahramanı Selma. Hayatı yıllar önce çıkan bir yangınla alt üst olmuş. Yine de gamlı değil Selma. İyimser, komik, iflah olmaz bir hayalperest. İşleri yoluna koyma ümidiyle kardeşinin elinden tutup geldiği İstanbul’da arabasında yatar, sığınma evlerine gider, aş evlerinde karın doyurur. Her şeyin iyice sarpa sardığı anlarda bile inancını kaybetmez. Hayat da boş çıkarmaz Selma’nın ümidini. Atakan’ın kahvecisinde işe girmesine, değişmesine, Külkedisi misali güzelleşmesine yardım eder. Kahvecideki müdavimlerden, Atakan’ın annesi ve teyzesine, boksör Altan’a uzanan koca bir ailesi olur.

Leyla Tanlar Kimdir?

13 Aralık 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Leyla Tanlar, Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar bölümünde eğitimine devam etmektedir. Akademi 35 Buçuk’ta oyunculuk eğitimleri alan Leyla Tanlar, kamera karşısına ilk defa 2014 yılında Paramparça dizisiyle geçmiştir ve dizideki performansıyla ‘En Çok Gelecek Vaat Eden Oyuncu Ödülü’nü almıştır. Leyla Tanlar, Paramparça dizisi bittikten hemen sonra Mehmet Bir Cihan Fatihi ve Şahin Tepesi dizilerinde yer almıştır. Leyla Tanlar Güzel Günler Dizisinde Selma rolü

Leyla Tanlar Yer Aldığı Diziler

2014-2017 Paramparça – Cansu Gürpınar
2018 Mehmed: Bir Cihan Fatihi – Esleme
2018 Şahin Tepesi – Deniz Akdora
2019 Ferhat ile Şirin – Şirin
2022 Kaçış – Nevi
2022 Güzel Günler – Selma

Leyla Tanlar Resmi İnstagram Hesabı

Güzel Günler dizisi ile anlaşma sağlayan oyuncumuz Leyla Tanlar resmi Instagram hesabından özel hayat ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşımda bulunmaktadır. İnstagram da 169 gönderisi ve 1.3 milyon takipçisi bulunan güzel oyuncumuz Leyla Tanlar’ın resmi İnstagram hesabı: @leylatanlaar

Leyla Tanlar Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Son dönemin yıldızı parlayan isimleri arasında yer alan Leyla Tanlar’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Leyla Tanlar evli değildir. Güzel oyuncumuz 2017 yılında Şevval Sam’ın oğlu olan meslektaşı Tarık Emin Tekin ile birlikteydi. Leyla Tanlar şimdilerde ise Genco Özak ile birliktedir. Güzel Günler Dizisi Selma (Leyla Tanlar)

Güzel Günler Dizisi Selma – Leyla Tanlar Kıyafetleri

Güzelliğiyle en çok beğenilen isim Leyla Tanlar tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Leyla Tanlar’ın Güzel Günler dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve yaptığı kombinlerini marka bilgisi vererek detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Güzel Günler dizisi Selma karakterini ve Selma karakterini canlandıran oyuncumuz Leyla Tanlar’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.