Güzel Günler Dizisi Oyuncu Maaşları Kullanılan Telefon ve Arabalar

26.10.2022
5.076

Güzel Günler dizisi oyuncu maaşları, kullanılan telefon ve arabaları sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını TMC’nin üstlendiği Güzel Günler dizisinin senaryosunu Selin Tunç kaleme almaktadır. İzleyiciler Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Güzel Günler dizisinin oyuncu maaşlarını ve bununla birlikte dizide kullanılan araba ile telefonları sizlerle paylaşacağız. Bizlerde bu nedenle Güzel Günler dizisi oyuncu maaşları, kullanılan telefon ve arabaları sizlerle paylaşacağız.

Güzel Günler Dizisinde Kullanılan Telefon ve Arabalar

Yönetmen koltuğunda Osman Taşçı’nın oturduğu Güzel Günler dizisi Trt 1’de yayınlanacaktır. Seyirciler, Güzel Günler’de kullanılan telefon ile arabları da merak etti. Güzel Günler dizisi henüz başlamadığı için dizide kullanılan telefon ve arabalar belli değildir. Dizinin başrolünde yer alan Selma’nın kullandığı telefonun markası: Samsung’dur. Selma’nın arabası ise: Skoda favorit’tir.Güzel Günler Dizisi Oyuncu Maaşları

Güzel Günler Mihran (Burak Dadak) Maaşı

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Burak Dadak, dizide Mihran karakterini canlandıracaktır. Oyuncumuzun hayranları Burak Dadak’ın maaşını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak oyuncumuzun maaş hakkında net bir bilgi yoktur. Bizler Burak Dadak’ın aylık ortalama 35-40 bin tl maaş aldığını düşünüyoruz.

Güzel Günler dizisinde Mihran (Burak Dakak)’ın kullandığı araba Peugeot 508 marka. Peugeot 508 marka arabanın 2. el fiyatları: 600.000-1.00.000 TL arası.guzel gunler mihranin arabasi ne

Güzel Günler Dizisi Selma (Leyla Tanlar)

Dizinin başrolünde yer alan Layla Tanlar, Selma karakterine hayat verecektir. Son dönemin yıldızı parlayan isimleri arasında yer alan güzel oyuncumuz Leyla Tanlar’ın, Güzel Günleri dizisinde ne kadar maaş aldığı bilinmektedir. Bizler Leyla Tanlar’ın dizide ortalama 45 bin tl bir ücret, maaş alacağını tahmin ediyoruz. guzel gunler dizisi oyunculari

Güzel Günler Dizisi Füsun (Ecem Erkek)

Güzel Günler dizisinde Füsun karakterini Ecem Erkek canlandıracaktır. İzleyiciler bugüne kadar oldukça başarılı projelerde yer alan Ecem Erkek’in maaşını da araştırdık. Bizlerde bu nedenle oyuncumuzun maaşını sizlerle paylaşacağız. Ecem Erkek, Güzel Günler’de bölüm başına yaklaşık olarak 20 bin tl maaş alacaktır.

Güzel Günler Ayla (Oya İloğulları) Maaşı

Sektörde yeni olan Oya İloğulları, Güzel Günler’de Ayla karakterine hayat verecektir. Oyuncumuz Oya İloğulları sektörde yenidir ve bundan dolayı oyuncumuzun maaşı hakkında net bir bilgi yoktur. Bizler, ortalama haftalık 7-8 bin tl maaş aldığını tahmin ettiğimiz Oya İloğulları’nın maaşı hakkında net bir bilgiye ulaşınca bunu sizlerle paylaşacağız.

Güzel Günler dizisi oyuncu maaşları ve bununla birlikte kullanılan telefon ile arabaları sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Nuray dedi ki:

    Alya’nın kullandığı arabanın modeli nedir