Güzel Günler Dizisi Ne Zaman Final Yapacak Kaç Bölüm Sürecek?

14.11.2022
3.209

Güzel Günler dizisi ne zaman final yapacak? Kaç bölüm sürecek? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Dizinin başrollerini Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı, Olgun Toker, Burak Dakak ve Yıldıray Şahinler paylaşmaktadır. İzleyiciler Güzel Günler dizisinin ne zaman final yapacağını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Yönetmen koltuğunda Osman Taşçı’nın oturduğu Güzel Günler dizisi ne zaman final yapacak? Kaç bölüm sürecek? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Güzel Günler Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan dizi 6 Kasım’da yayın hayatına başlamıştır. Yapımcılığını TMC’nin üstlendiği Güzel Günler dizisi totalde aldığı reytinglerle 10. sıraya yerleşmiştir. Dizinin sevenleri Güzel Günler’in ne zaman final yapacağını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak dizi yeni başladığı için dizinin yapımcıları final tarihini açıklamamıştır. Bizler, Güzel Günler dizisinin reytingleri yükselmezse eğer önümüzdeki günlerde final yapacağını düşünüyoruz.Güzel Günler Dizisi Ne Zaman Final Yapacak

Güzel Günler Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Güzel Günler Show TV’de yayınlanmaktadır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı dizi totalde 3.43 oranında reyting almıştır. Güzel Günler dizisi bu reytingle 10. sıraya yerleşmiştir. Dizinin kaç bölüm süreceği hakkında net bir bilgi yoktur. Dizinin uzun yıllar devam etmesi için yüksek oranda reyting alması gerekiyor. Bizler Güzel Günler dizisinin ortalama 35 – 40 bölüm süreceğini düşünüyoruz.

Güzel Günler Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Yönetmen koltuğunda Osman Taşçı’nın oturduğu Güzel Günler dizisi beklediği başarıyı elde edememiştir. Güzel Günler dizisi fena bir başlangıç yapmamış olasa da bu reytingler diziyi uzun süre devam ettirmeye yetmeyecektir. Kısacası dizinin ne zaman biteceği alacağı reytinglere bağlıdır. Güzel Günler dizisi reytinglerinde yükselmişe geçerse eğer uzun yıllar Show TV’de yayınlanmaya devam edecektir. Güzel Günler Dizisi Kaç Bölüm Sürecek

Güzel Günler Dizisi 2. Sezon Olacak Mı?

Sosyal medyada dikkatleri üzerine çeken dizinin izleyicileri Güzel Günler’in 2. sezon olup olmayacağını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Yapımcılığını TMC’nin üstlendiği Güzel Günler dizisi reyting sıralamasında 10. sıraya yerleşmiş ve pazar gününün en çok izlenen 10. dizisi olmuştur. Dizi fena bir başlangıç yapmamıştır. Ancak Güzel Günler dizisinin 2. sezonda devam etmesi için aldığı reytinglerin yükselmesi gerekmektedir.

Güzel Günler dizisi ne zaman final yapacak? Kaç bölüm sürecek? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.