Güzel Günler Dizisi Alya Kimdir? Oya İloğulları

30.09.2022
1.812

Güzel Günler dizisi Ayla karakterini yakından tanıtacağız. Trt 1 ekranlarında yayınlanması beklenilen Güzel Günler dizisi Ayla karakteri de merak edildi. Bizlerde, senaryosunu Selin Tunç’un kaleme aldığı Güzel Günler dizisi Ayla karakterini yakından tanıtacağız ve Güzel Günler dizisi Ayla karakteri kimdir? Güzel Günler dizisi Ayla karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Güzel Günler Dizisi Ayla Karakteri Kimdir?

Yapımcılığını TMC’nin üstlendiği Güzel Günler dizisinde yer alan Ayla karakteri, Burak Dadak’ın canlandırdığı Mihran karakterinin nişanlısıdır. Oldukça Neşeli, sempatik ve tatlı bir kız olan Ayla’ya ise en son Gönül Dağı dizisinde yer alan genç oyuncumuz Oya İloğulları hayat verecektir. arka sokaklar nuray ilogullari kimdir

Güzel Günler Dizisi Ayla Kimdir?

Güzel Günler dizisinin ana karakterlerinden biri olan Ayla karakterine sektörde yeni olan genç oyuncumuz Oya İloğulları hayat verecektir. Ayla karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Oya İloğulları da merak edildi. Bizlerde özellikle Gönül Dağı dizisinde ki performansıyla tanınır hale gelen ve bu sezon Güzel Günler dizisiyle karşımıza çıkacak olan oyuncumuz Oya İloğulları’nı yakından tanıtacağız. oya ilogullari guzel gunler dizisi

Ayla Kimdir? Mihran’ın üniversite yıllarından beri kız arkadaşı, nişanlısı. Çok güzel, çok alımlı, çok stilli. Güzel giyinir. Akıllıdır Alya. Mihran’ın iyi insan olmasını sevmiş. Selma gibi sorgusuz sualsiz seven biri değil Alya. Ailesi ile arası iyidir. Özellikle annesi çocukluğundan itibaren onunla ilgili her şeyi planlamış, belirlemiş. Bir anlamda evin proje çocuğu. Alya önce dost, sonra düşman bellediği Selma’ya baktıkça değişir, o da kendi kararlarını vermek konusunda cesaretlenir.

Oya İloğulları Kimdir?

23 yaşının içinde olan genç oyuncumuz Oya İloğulları 1999 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi oyunculuk bölümünden mezun olan Oya İloğulları, aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Çeşitli reklam filmlerinde yer alarak sektöre adım atan Oya İloğulları, üniversitede eğitimine devam ederken Gönül Dağı dizisini çekimlerine dahil olmuştur. Canlandırdığı Elvan karakteri ile tanınan oyuncumuz Emre Ahatlı menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır.

Oya İloğulları Yer Aldığı Diziler

2022 Güzel Günler – Ayla
2022 Gönül Dağı – Elvan guzel gunler dizisi alya kim

Oya İloğulları Resmi İnstagram Hesabı

Güzel Günler dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncumuz Oya İloğulları resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 48 gönderisi ve yaklaşık olarak 4 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Oya İloğulları’nın resmi İnstagram hesabı: @oya.ilogullari

Oya İloğulları Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Henüz 23 yaşının içinde olan genç oyuncumuz Oya İloğulları evli değildir. Oya İloğulları, sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı güzel oyuncumuz Oya İloğulları’nın hayatında birinin olup olmadığı hakkında net bilgi yoktur.

Güzel Günler Dizisi Ayla – Oya İloğulları Kıyafetleri

Sektörde yeni olmasına rağmen güzelliği sayesinde kısa sürede tanınır hale gelen oyuncumuz Oya İloğulları, tarzıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Bizlerde Güzel Günler dizisi başladığı zaman, Oya İloğulları’nın Güzel Günler dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ile elbiselerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Güzel Günler dizisi Ayla karakterini ve Ayla karakterini canlandıran oyuncumuz Oya İloğulları’nı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Sonseferi dedi ki:

    Dizideki ismi Alya olcak