Güzel Günler Cihangir Kimdir? Sevgilisi, Dizileri (Ali Yağcı)

15.01.2023
2.159

Güzel Günler Cihangir kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını TMC’nin üstlendiği Güzel Günler dizisinin yönetmen koltuğunda Osman Taşçı oturmaktadır. Güzel Günler dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler Cihangir karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Cihangir karakterini oyuncumuz Ali Yağcı canlandıracaktır. Güzel Günler Cihangir kimdir? Cihangir karakterini canlandıran oyuncumuz Ali Yağcı’yı yakından tanıtacağız.

Güzel Günler Dizisi Cihangir Karakteri Kimdir?

Güzel Günler Cihangir Kimdir (Ali Yağcı)Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Güzel Günler dizisi Cihangir karakteri, yardımsever ve gönül çelen havasıyla kendisine hayran bırakacak biridir. Güzel Günler dizisine yeni katılan Cihangir’in özellikle Füsun ve Selma ile olan ilişkisi dikkatleri üzerine çekece bir karakterdir.

Güzel Günler Dizisi Cihangir Kimdir?

Diziye yeni katılan Cihangir karakterine oyuncumuz Ali Yağcı hayat verecektir. İzleyiciler Cihangir karakterini canlandıran Ali Yağcı’yı da merak etti. Bizlerde bu nedenle oyuncumuzu araştırdık. Bundan dolayı da Ali Yağcı kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellike hangi dizilerde yer almıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Ali Yağcı Güzel Günler dizisinde Cihangir rolünde

Ali Yağcı Kimdir?

1990 yılında Balıkesir’de dünyaya gelen Ali Yağcı, Deniz Erdem ile Eric Morris’ten oyunculuk eğitimi almıştır. Ali Yağcı’nın Nişantaşı’nda kafesi de vardır. 2015 yılında Coca Cola, Turkcell, Nescafe gibi markaların reklam filmlerinde yer alarak sektöre adım atan Ali Yağcı, 2016 yılında Umut Apartmanı filmiyle profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. İlk çıkışını Erkenci Kuş dizisiyle yakalayan oyuncumuz özellikle Her Yerde Sen dizisiyle tanınmıştır. Ali Yağcı en son Fandom dizisiyle izleyici karşısına çıkmıştır.

Ali Yağcı Yer Aldığı Diziler

Güzel Günler (Cihangir, 2023)
Fandom (2022)
İyi Günde Kötü Günde (Ferit, 2020)
Her Yerde Sen (Burak Yangel, 2019)
Erkenci Kuş (Osman, 2018-2019)
Adını Sen Koy (Kerem, 2018)
Kadın (2017)
Aşk Laftan Anlamaz (Emre, 2017)
Seviyor Sevmiyor (Meriç, 2016)

Ali Yağcı Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncumuz resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 380 gönderisi ve 1 milyon takipçisi bulunan oyuncumuz Ali Yağcı’nın resmi İnstagram hesabı: @aliyagciii

Ali Yağcı Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Ali Yağcı 2020 yılında uzun zamandır sevgili olduğu Başak Özen ile Pera Palas Otel’de ailesi ve yakın dostlarının katıldığı bir nikah töreni ile dünya evine girmiştir.

Güzel Günler Dizisi Cihangir – Ali Yağcı Kıyafetleri

Kariyerine modellikle başlayan Ali Yağcı, yakışıklığı sayesinde de sektörde dikkat çekmiştir. Ali Yağcı tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde bu nedenle önümüzdeki günlerde yakışıklı oyuncumuz Ali Yağcı’nın Güzel Günler dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve kombinlerini marka-fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Güzel Günler Cihangir kimdir? Cihangir karakterini canlandıran oyuncumuz Ali Yağcı’yı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.