Güzel Günler Altan’ın Annesi ve Babası Kim?

16.01.2023
2.927

Güzel Günler dizisi son bölümünde Kıymet Altan ve Atakan’ı evlendirmek için kolları sıvar. Ancak bilmediği bir detay tüm işleri karıştıracaktır. Altan’ın anne ve babasına ulaşan Kıymet onları kızları Altan ile barışmak için İstanbul’a davet eder. Böylece Güzel Günler dizisi kadrosuna 2 isim daha katılmış olur. Altan’ın anne ve babası kimdir bilgilerini konumuzun devamında veriyoruz. guzel gunler altanin annesi babasi

Güzel Günler Dizisi Altan’ın Annesi ve Babası Kimdir Gerçek Adları

Yapımcılığını TMC’nin üstlendiği, başrollerini Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Burak Dakak. Olgun Toker, Zeynep Çamcı ve Yıldıray Şahinler’in paylaştığı Güzel Günler dizisi yeni bilgileri burada. Show TV nin sevilen aile komedi dizisi olan Güzel Günler oyuncularına yeni isimler katılıyor. Diziye Altan’ın anne ve babası rolü ile iki yeni oyuncu katıldı.

Altan ve Atakan cafenin kirasını ödemek ve borçları kapatmak için evlenmeye karar verirler. Kıymet bu evlilik haberini duyar duymaz Altan’ı ailesinden istemek için kolları sıvar. Ancak Altan bir yıldır ailesi ile görüşmüyor ve izini kaybettirmiştir. Çünkü babası onun spor akademisi için geldiğini zannetmektedir. Sonrasında ailesiyle iletişimi keser ve kendisine ulaşmalarını istemez.

Kıymet bu detayları bilmeden Altan’ın anne ve babasına ulaşır. Kızları ile barışmaları için onları İstanbul’a çağırır. Babası ve annesi de yola çıkar ve Altan’ın yanına gelirler. Güzel Günler dizisinde Altan’ın annesi ve babası rolünü canlandıran oyuncular Zuhal Yalçın ve Engin Yüksel oldu.  zuhal yalcin kimdir 

Zuhal Yalçın

Zuhal Yalçın Güzel Günler dizisinde Altan’ın annesi rolündedir. 1971 İstanbul doğumlu olan Zuhal Yalçın 6 yaşından beri tiyatro ile ilgilenmektedir. 6 yaşında girdiği TRT Çocuk Kulübünden sonra bir çok tiyatroda görev aldı. Ayrılsak da Beraberiz, Kocamın Ailesi, Çiçek Taksi, Hayal ve Gerçek, Selena, Hercai ve Osmanlı Cumhuriyeti dizi filmlerinde rol aldı. engin yuksel guzel gunler dizisinde

Engin Yüksel

1969 Sakarya doğumlu olan Engin Yüksel Güzel Günler dizisine katıldı. Güzel Günler dizisinde Altan’ın babası rolünde olan Engin Yüksel’i daha önce de bir çok dizi filmde izledik. İstanbul Üniversitesi Oyunculuk mezunu olan Engin Yüksel Maraşlı, Bir Zamanlar Çukurova, Evlat Kokusu ve Vatanım Sensin dizilerinde rol aldı.

Güzel Günler dizisi kadrosuna katılan iki yeni oyuncuyu tanıttık. Güzel Günler dizisi oyuncu kadrosu konumuzu ziyaret ederek tüm oyuncu bilgilerine ulaşabilirsiniz. Güzel Günler dizisini izliyor musunuz? Yorum ve düşünceleriniz bizler için değerlidir.

YORUMLAR

  1. Meryem yılmaz dedi ki:

    Tabikide Güzel günler dizisini izliyorum ve çok seviyorum çok güzel bir dizi ailecek izliyoruz ve çok seviyoruz. Sizin yorumlarınızda bizler için değerli bizleri bilgilendirdiğiniz için çok ama çok teşekkür ediyorum allah sizlere işinizde kolaylık versin teşekkürler.