Güz Masalı’ndan Sonra Hangi Hint Dizisi Başlayacak Kanal 7’de?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Güz Masalı isimli Hint dizisinden sonra hangi dizi başlayacak izleyiciler oldukça merak ediyor. Bizde bu konumuzda Hint dizilerinin Türkiye’deki adresi olan Kanal 7 ekranlarında Güz Masalı dizisinden sonra hangi Hint dizisinin başlayacağını sizlere detaylıca yazacağız.

Güz Masalı’ndan Sonra Hangi Hint Dizisi Başlayacak?

Güz Masalı bitince başlayacak hint dizisi nedirKanal 7 ekranlarında Ağustos ayından beri devam eden Güz Masalı dizisi oldukça sevilip tutuldu. Ciddi oranda reytingler almasına rağmen Eylül ayının ilk haftası yemin dizisinin başlaması ile birlikte Güz Masalı dizisi saat değiştirmek zorunda kaldı ve artık 23.00 da Kanal 7 de ekrana gelmeye başladı. Güz Masalı dizisi ülkemizde yaklaşık 90 bölüm civarında devam edecek. Peki Güz Masalı dizisi ne zaman bitecek ve dizi bittikten sonra yerine hangi Hint dizisi başlayacak işte asıl merak edilen soru bu.

Güz Masalı dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman bitecek?

Güz Masalı dizisi Hindistan’da yaklaşık 270 bölüm civarında devam etti. Ancak Hindistan’daki diziler kısa sürdüğü için ülkemizde 3 ya da 4 bölüm birleştirilerek yayınlanıyor ve dizi yaklaşık 1 saat sürüyor. Buna göre Güz Masalı dizisinin 90 veya 100 bölüm arasında ülkemizde Kanal 7’de yayınlanması bekleniyor. Bu hesapla Ağustos ayında başlayan Güz Masalı dizisi Ekim ayının sonuna kadar devam edecek ve bitecek. İşte Güz Masalı dizisinin bitimiyle hangi Hint dizisinin başlayacağı ise merak konusu oldu, hemen cevap verelim.Güz Masalından sonra hangi hint dizisi başlıyor

Güz Masalı dizisinden sonra hangi Hint dizisi başlayacak?

Güz Masalı dizisinin bitmesinin hemen ardından Kanal 7 yeni bir Hint dizisini yayınlanmaya başlayacak. Kanal 7’nin Güz masalından sonraki yeni dizisi Yaralı Kalbim dizisi olacak. Başrollerinde Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhary ve Abhinav Shukla  gibi oyuncuların yer aldığı Yaralı Kalbim dizisinin ekim ayı sonunda ya da kasım ayının ilk haftalarında Kanal 7’de yayınlanması bekleniyor. Sizlere detaylı bir şekilde hazırladığımız Yaralı kalbim dizisi oyuncu kadrosu konumuza göz atabilir dizinin tüm karakterlerini detaylarıyla öğrenebilirsiniz.

Kanal 7 Yeni Hint Dizisi Yaralı Kalbim

Yarali Kalbim Guz masalindan sonra baslayacakHint dizilerinin ülkemizdeki adresi olan Kanal 7 ekranlarında Güz Masalı dizisinden sonra yayınlanacak olan Yaralı Kalbim dizisi aksiyon dolu izleyenleri heyecanlandıracak güzel bölümlerden oluşuyor. Kanal 7’de gelenek haline gelen Hint dizileri daha uzun yıllar devam edecek görünüyor. Bakalım Güz masalından sonra başlayacak yaralı kalbim dizisini izleyiciler sevecek mi beğenecek mi. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz..

Yorum yaz

19 Yorum

  1. Çok eski bir dizi.Çekimler kötü.İlk bölümünden belli.Beğenmedim.Zaten ülkesinde bile bir yıl kalmış ekranda..Çok sıkıcı geldi bana.Bunaldım resmen izlerken…

  2. Çok eski bir dizi.Çekimler kötü.İlk bölümünden belli.Beğenmedim.Zaten ülkesinde bile bir yıl kalmış ekranda..Çok sıkıcı geldi bana.Bunaldım resmen izlerken…

  3. Güz masalını bitirmeyin oynasın lütfen akşam oynasın gündüz calisiyoruz bu diziyi kaldirmaniz haksizlik

  4. Bende aşk bir rüya dizisini çok ama çok seviyorum. aşk bir rüya dizisini yeniden izlemek istiyorum.ne olur rica ediyorum aşk bir rüya dizisini yenidən yayima verin.

    • Ama bu sadece Türk izleyicilerin diziyi izleme oranına bağlı değil ki çünkü diyelim ki Hindistanda biten bir filmi eğer kanal 7 yayınlarsa Türkler sevse bile eğer Hindistanda bitmişse seçilmesine rağmenn bitiyor yani.

  5. Aşk bir rüya dizisini çok ama çok seviyorum.ne olur rica ediyorumm.Aßk bir rüya dizisi yeniden yayinlansin

Etiketler