Güvercin Zülüf Kimdir? Bilgileri Oynadığı Diziler (Almila Ada)

2019 yılının Kasım ayında Star TV ekranlarında başlamasını beklediğimiz Güvercin dizisinin oyuncu kadrosu da oldukça merak ediliyor. Güvercin dizisinde oynayan güzel oyunculardan birisi de Zülüf karakterini canlandıran oyuncu oldu. Bizde bu konumuzda Güvercin dizisinde Zülüf karakterini canlandıracak oyuncu kimdir daha önce hangi dizilerde oynadı gerçek adını soyadını hayatı ile ilgili özel bilgiler sevgilisini yaşını boyunu göz rengini instagram adresini kısacası her şeyi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Güvercin dizisinin çekimleri Ekim ayında başladı. Ekim ayının sonunda tanıtım fragmanları Star TV’de yayınlanmaya başlayan Güvercin dizisi 1. bölümü ile Kasım ayında izleyicilerle buluşması bekleniyor. Güvercin dizisinde Zülüf karakterini canlandıracak güzel kızın kim olduğu gerçek adının ve soyadının ne olduğu oldukça merak ediliyordu. Ayrıca Güvercin dizisinde Kenan ve Zülüf arasındaki büyük bir aşk hikayesini anlatacak olan Güvercin dizisinde Zülüf karakterini canlandıracak güzel kız belli oldu.

Güvercin dizisi Çingene Kızı ZülüfGüvercin dizisi Zülüf Kimdir?

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Güvercin dizisinde Zülüf karakterini canlandıracak olan oyuncunun gerçek adı Almila Ada’dır. Güvercin dizisinde Zülüf bir çingene kızıdır. Dizide canlandıracağı çingene kızına özel olarak hazırlanan Almila Ada bu rol için bir hayli hazırlandığını ve gerçek bir çingene kızı olmak için elinden geleni yaptığını açıkladı. Daha önce Sen anlat Karadeniz dizisinde kötü bir karakteri canlandıran Mehmet Ali Nuroğlu’nun Kenan karakterini canlandıracak olduğu Güvercin dizisinde Zülüf karakteri en önemli rollerden birisidir.

Güvercin dizisi Kenan ve Zülüf karakteri aşk yaşayacakAlmila Ada Kimdir? (Güvercin dizisi Çingene Zülüf)

Almida Ada Kimdir? Almila Ada 1994 yılında İstanbul ilimizde doğmuş 25 yaşında olan güzel bir dizi oyuncusudur. Almila Ada ailesinin görevi nedeniyle küçük yaşlarda Rusya’ya gitmiş ve burada bale ve piyano eğitimi almıştır. Rusya’dan sonra İngiltere’ye giden Almila Ada burada üniversite almış ancak ülkemizde döndükten sonra da yeniden yüksek eğitim almıştır. Londra’da almış olduğu diksiyon ve oyunculuk eğitimleri ile kendisini bir anda dizi ve film oyuncusu olarak bulmaya başlamıştır.

Daha önce birçok dizide karşımıza çıkan ve güzelliği ile merak edilen oyunculardan birisi olan Almila Ada İstanbul’da Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesinde Devlet Konservatuvarı bölümünde bale eğitimi almıştır. Ancak sadece bale ile kalmamış daha sonra da özel dersler alarak oyunculuk konusunda kendisini geliştirmiş ve buna güzelliği de eklenince dizilerin aranan oyuncularından biri olmuştur. Bir çok kanalda dizilerde oynamış güzel yüzlü ve yetenekli bir oyuncu olmuştur.

Güvercin dizisi Zülüf kimdirAlmila Ada’nın oynadığı diziler hangileri?

Almila Ada ilk olarak Kaderimin Yazıldığı Gün isimli dizide oyunculuk deneyimi yaşamış ve bu dizide kendini göstermiştir. Almila Ada daha sonra Kırgın Çiçekler dizisinde oynamış olduğu Lalin karakteriyle herkesin dikkatini çekmiş reytingi yüksek olan bu dizideki rolüyle diğer dizilere de referans olmuştur. Zaten kırgın çiçekler dizisinden hemen sonra Kanal D ekranlarında yayınlanan Adı Efsane dizisi ile anlaşan ve bu dizide Melis rolünde oynayan Almila Ada artık herkesin tanıdığı bildiği bir oyuncu olarak tanınmaya başlamıştır.

Almila Ada daha sonra 2017 yılında ATV ekranlarında yayınlanan Cennetin Gözyaşları dizisinde rol almış ve bu dizide oynamış olduğu Cennet karakteri ile ilk kez başrolde bir dizide oynamıştır. Cennetin Gözyaşları isimli bu dizide Cennet karakteri ile başrolü başarıyla oynayan Almila Ada 2018 yılında Fox TV ekranlarında yayınlanan Bir Deli Rüzgar dizisinde Melike karakterini oynamıştır. Oynamış olduğu tüm dizilerde rolünün hakkını veren Almila Ada 2019 yılının sonunda Güvercin dizisi ile anlaşmış ve Güvercin dizisinde Zülüf karakterini oynamaya başlamıştır. Bakalım Almila Ada Zülüf Karakteri ile Güvercin dizisinde sevilecek beğenilecek mi daha önceki dizilerde olduğu gibi rolünün hakkını verecek mi izleyip göreceğiz.

Almila ada Güvercin dizisinde Zülüf rolündeAlmila Ada 2019 yılında Güvercin Dizisinde Çingene kızı Zülüf rolünde
Almila Ada 2018 yılında Bir Deli Rüzgar Dizisinde Melike rolünde
Almila Ada 2017 yılında Adı Efsane Dizisinde Melis Aksoy rolünde
Almila Ada 2019 yılında Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisinde Nehir Yörükhan rolünde oynamıştır.

Almila Ada’nın Sevgilisi Var mı İnstagram hesabı nedir?Almila ada Güvercinde Zülüf karakterini canlandırıyor

Herhangi bir sevgilisi olmayan Almila Ada sosyal medyada sık sık sevgilisi var mı, Almila Ada Güvercin dizisinde kiminle aşk yaşayacak sorularına maruz kalıyor. Almila Ada her hangi bir sevgilisi olmadığını son paylaşımında açıklamış. Bu arada Almila Ada sosyal medyada özellikle İnstagram hesabını aktif olarak kullanmaktadır. Merak edenler için Almila Ada instagram hesabı: instagram.com/almilaada

Zülüf karakteriyle Güvercin dizisinde oynayacak olan ve Kenan ile büyük bir aşk yaşayacak olan Almila Ada bakalım yeni dizisinde başrolde başarılı olacak mı, Mehmet Ali Nuroğlu’nun canlandıracağı Kenan karakteri ile Zülüf iyi bir sevgili olacak mı, halkın beğenisini kazanıp yüksek reytingler alabilecek mi oldukça merak ediyoruz. Güvercin dizisi ile ilgili merak edilen tüm soru ve görüşlerinizi aşağıya yazabilir, Zülüf rolündeki Almila Ada ile Kenan rolündeki Mehmet Ali Nuroğlu hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Güvercin Zülüf kimdir çingene kızı zülüf rolüGüvercin dizisi Çingene Kızı Zülüf hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.. Güvercin dizisinin tümoyuncu kadrosu için Tıklayın >> Güvercin dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

Etiketler