Güvercin Reyting Sonuçları Nasıl Dizi İzlendi mi Tutuldu mu Yorumlar Nedir?

Star tv de yeni ekrana gelmeye hazırlanan dizilerden birisi olan ve Gaziantep ilimizin eşsiz güzelliğinde çekilen Güvercin dizisi Reyting Sonuçları Nasıl Dizi İzlendi mi Tutuldu mu Yorumlar Nedir? sorularına bu içerikte cevap vermeye ve Güvercin dizisi Ab ve Total Reyting Sonuçlarını en güncel şekilde sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Güvercin dizisi Reyting Sonuçları Nasıl?Güvercin Dizisinin aldığı reytingler Ab Total sonuçlar

Güvercin dizisi Star tv ekranlarında oldukça zorlu bir günde yayına başladı. Aslında günümüzde her gün zorlu denebilir, çünkü dizilerin yayın yaptığı günlerde rekabet üst seviyede. Pazartesi günleri Çukur ve Yasak Elma çok yüksek reytingler alıyor, salı günü Eşkıya ve Kadın dizisi, Çarşamba günleri Kuruluş Osman ve Kurşun, perşembe günleri Mucize Doktor ve Bir Zamanlar Çukurova, Cuma günleri Hercai, Sevgili Geçmiş ve Arka Sokaklar, cumartesi günü Kuzey Yıldızı ve Her Yerde Sen ile Pazar günleri Savaşçı ve Aşk Ağlatır gibi diziler yüksek reytingler almaya devam ettikçe yeni dizilerin şansı oldukça az olacak gibi görünüyor. Güvercin dizisinin de şansını açıkçası düşük görüyoruz.

Güvercin Reyting Sonuçları 24 Kasım Pazar 1. bölüm resmi reytingler:Güvercin dizisi reyting sonuçları nasıl

Güvercin dizisi İzlenir mi reyting alabilir mi? Gerçekçi olmak gerekirse Güvercin dizisinin işi oldukça zor görünüyor. Çünkü dizinin başrolleri bana göre çok uyumlu değil ve izleyicinin gözünden bu kaçmaz. Bu nedenle başrolleri arasındaki uyumsuzluktan dolayı seyirci diziye sırtını dönebilir yani izlemeyebilir. Demek istediğimizi aşağıdaki resim daha iyi anlatıyor. Lütfen aşağıdaki resme bakıp diziyi yorumlamaya devam edelim.Güvercin dizisi Reyting Sonuçları nasış

Şimdi bu dizi afişinden yola çıkarak Güvercin dizisinde Zülüf karakterini canlandıran (Almila Ada) ve Kenan karakterindeki (Mehmet Ali Nuroğlu) gibi oyuncuların birbiri ile uyumlu olup olmadıklarına bakalım lütfen. Gerçekten de baş rolü oynayacak oyuncular sevgili gibi durmuyor, sanki baba kız gibi yada abi kardeş gibi duruyor. Yani işin özeti baş rollerin birbirine yakışması lazımdı bize göre ama yakışmamış. Sizce bu dizi izlenir mi?

Güvercin dizisinde Zülüf (Almila Ada) ve Kenan (Mehmet Ali Nuroğlu) gibi karakterlerin dışında diziyi sürükleyecek çok fazla oyuncu yok bize göre. Ayrıca Mehmet Ali Nuroğlu bir önceki dizisinde Sen Anlat Karadeniz isimli dizide Vedat karakterini oynamış ve çok kötü b,r rolü canlandırmıştı. İnsanların aklında aşk katili ve işkenceleri ile çok kötü bir imaj bırakmıştı. Bu imajın hemen ardından bir aşk dizisinde Mehmet Ali Nuroğlu’nu görmek insanlara biraz garip gelecektir. Evet rolünün hakkını vermiyor diyemeyiz ama birde insanların duygusal dünyalarında kişilere verdiği roller var. Mehmet Ali Nuroğlu da kötü rollerde çok iyi bir oyuncu olabilir ama bir aşk dizisinde iyi olabileceği konusunda şüpheliyim. Dizinin tüm oyuncuları için Tıklayın >> Güvercin Dizisi Oyuncu Kadrosu karakterleri

Güvercin Dizisi izlendi mi tutuldu muGüvercin dizisi reytinglerde neler yapar izlenir mi yüksek reytingler alabilir mi elbette en çok merak edilen konulardan birisi bu. Ancak son dönemde Mucize Doktor dizisi hariç dizilerin çok ön plana çıkamadığını yeteri kadar reyting alamadığını bu nedenle de bir bir erken final yaptıklarını söylemek doğru olacak. Güvercin dizisi umarız beklentilerin üzerinde reytingler alır ama yukarıda saydığımız nedenlerden dolayı oldukça zor görünüyor. Biz yine de Güvercin dizisine reyting yarışında başarılar diliyor ve reytingi bol olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Güvercin dizisi reytingleriHer dizi bir çok zahmetle ortaya çıkıyor. Güvercin dizisinin de büyük emekler ortaya koyarak hazırlandığı belli, inşallah bu emekler boşa gitmez ve Güvercin dizisi tahminlerin üstünde reyting alır. Güzel bir hikayesi var ama umarız reytinglerde de izlenme oranlarında da yüzü güler ve beklediği gibi sezon sonuna kadar sorunsuz devam eder. Son dönemde doğu kültürünü işleyen diziler tutmaya başladı. Hercai ve Benim Adım Melek dizileri buna örnek gösterilebilir. Bakalım Güvercin dizisi de bu örnekler gibi izlenecek mi yüksek reytinglere ulaşacak mı izleyip göreceğiz.

Güvercin Dizisi hakkında yorumlar görüşlerGüvercin Reytingi Nasıl Dizi İzlendi mi Tutuldu mu Yorumları?

Sizlerde Güvercin Reyting Sonuçları hakkında merak ettiklerinizi bize sorabilir nasıl bir sonuç aldığını ve dizinin tutulup tutulmadığını merak edenler aşağıya yorum ve görüşlerini yazabilirler. Güvercin Dizisi İzlendi mi Tutuldu mu Yorumlarınızı bekliyoruz. Şimdilik hoşça kalın..

Güvercin Dizisinin Konusu; Zülüf, kuş uçmaz kervan geçmez, dağların doruklarında kör bir kuyuda ölümü beklemektedir. Bir çingene kızı gibi yerin yedi kat dibindedir. Zülüf, atıldığı bu kuyudan genç bir adam tarafından kurtarılır. Bir mucize gibi karşısına çıkan Kenan’ın kim olduğunu öğrendiğinde ise hayatının şokunu yaşar. Kuyunun başında beklemekte olan Kenan, akşam güneşinin kızıllığı altında, güzelliğiyle dillere destan Zülüf’ü görür kuyudan çıkarken. Kenan’ın dizlerinin bağı çözülür, yer ve gök alt – üst olur. On beş yıl önce işlenen cinayet yüzünden etrafa saçılan kan, o günden sonra her iki aileye de bulaşacaktır. Ta ki bir gün aşk gelip, her şeyi temizleyene dek..Güvercin Dizisi hakkında izleyici yorumları görüşleri

Güvercin Dizisi hakkında yorumlar görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Güvercin dizisi ilk bölümüyle 24 Kasım pazar akşamı star tv de ekrana geldi. Star tv bu sezon dizilerde pek başarılı olmasa da Güvercin dizisinden medet beklediği kesin. Dizinin ilk bölümü oldukça aksiyonluydu. Ancak yüksek reytingler alıp almayacağı konusunda son kararı izleyici verecek. Sizlerde Güvercin dizisiyle ilgili yorumunuzu görüşünüzü aşağı yazın lütfen. Diziyi beğendiniz mi, nasıl buldunuz? İzlemeye devam eder misiniz?

Güvercin dizisinin ilk bölümlerde almış olduğu reyting sonuçları nasıl:Güvercin dizisi reyting sonuçları nasıl

Yorum yaz

4 Yorum

  1. yorumlarınız tek tabanca;biz Mehmet Ali Nuroğlu’nu çemberimde gül oyadaki gibi aşk dolu ve vicdanlı tanıyoruz biz deki kalıntıları böyle zülüf karakteriyle baba kız olmuş nedir ya hiç de öyle durmuyorlar üstelik yakışıyorlar. Menderes Samancılar çok iyi bir oyuncu ki yorumlarda bahsini bile geçirmemişsiniz, ökkeş kalekterinin rolü de iyi gerçekten başarılı olmuş. ve umarım ve inşaallah söylediklerinizin aksine reytingi tavan yapar.

    • İnşallah öyle olur, ikinci hafta biraz canlanma var, bizde istemeyiz dizilerin onca emekten sonra kısa sürede erken final yapmasını..

  2. Güzel birdizi hikayesi sürükleyici birde çabuk ilerliyor olaylar bu iyi birşey başrol oyuncuları illaki yakışıklı güzel olması gerekmiyor bence önemli olan rollerinin hakkını vermek izleyiciye o duyguları hissetirebilmek bunada güzel başarıyorlar dilerim emeklerinin karşılığını alırlar emeğinize sağlık.

Etiketler