Güvercin Neden Bitti Final Yaptı? Tekrar Başlar Mı?

Star Tv de pazar akşamları ekrana gelen Güvercin dizisi 22 Mart pazar akşamı yayınlanmadı. Koronavirüs önlemleri kapsamında yayına ara verdiği söylenen dizinin yerine Çin Setti isimli film ekrana geldi. Ancak sonraki haftalarda da dizinin ekrana gelmeyecek olması ve başrol oyuncularının yapımcı ile kavga ettiğine dair bilgiler Güvercin Dizisi Neden Bitti Final Yaptı? sorularının merak edilmesine neden oldu.

Güvercin Dizisi Neden Bitti Final Yaptı?

Öncelikle Star TV ekranlarında pazar akşamları izleyicisiyle buluşan, Güvercin dizisinde bir kriz çıktığını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Sosyal medyada da yer alan iddialara göre Güvercin dizisinde setlerin durmamasına tepki gösteren ve çekimlere katılmak istemeyen başrol oyuncusu Mehmet Ali Nuroğlu dizinin setini bıraktı. Kenan karakterini oynayan Mehmet Ali Nuroğlu koronavirüs salgınına rağmen setin devam etmesine büyük tepki gösterdi.

Mehmet Ali Nuroğlu bu tepkiyi gösterinde yapımcı ile oyuncular arasında minik bir kriz çıktı. Zaten son haftalarda düşen reytingleri de öne süren yapımcı restini çekip diziyi bitirme kararı aldı. Son günler de Mehmet Ali Nuroğlu’nun diğer dizilerdeki setlerin durmasına gösterdiği destekler ise bu iddiayı oldukça güçlendirdi. Velhasıl sonuçta koronavirüsten kaynaklanan ilk dizi finali gerçekleşmiş oldu.

Güvercin Dizisi neden bitti tekrar başlar mıGüvercin Dizisi neden final yaptı?

Güvercin Dizisi neden final yaptı bu konuda yukarıda bahsettiğimiz Kenan rolündeki Mehmet Ali Nuroğlu’nun ekiple ters düşmesi kadar son haftalarda dizinin reytinglerindeki düşüş de etkili oldu. Ayrıca korona virüsünden dolayı olumsuzluk tüm insanlarda ve dizi çalışanlarında etkili olunca dizi mecburen final yapmak zorunda kaldı. Güvercin Dizisi Erken Final mi Yapacak?

Güvercin Dizisi yeniden başlar mı?

Güvercin Dizisi finalden sonra yeniden başlar mı yeni bir kanalda tekrar yayınlanmaya başlayacağını düşünmüyoruz. Çünkü dizinin final sebeplerinden birincisi reytinglerinin kötü gitmesidir. Hal böyle olunca mecburen dizi final kararı aldı başka kanalda da yayınlanması mümkün görünmüyor. Güvercin Dizisi Neden Bitti Final Yaptı? Tekrar Başlar Mı? sorusuna şimdilik yanıtımız böyle..

Bu konumuzda yazdığımız Güvercin dizisi Neden Bitti Final Yaptı, Tekrar Başlar Mı? konusunda sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazın lütfen..

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler