Güvercin Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler ve Sözleri (Kim Söylüyor)

Star tv de yeni başlayan dizilerden birisi olan Güvercin Dizisinde çalan şarkılar müzikler çok merak ediliyor. Biz de bu içeriğimizde Güvercin dizisinde fragmanda çalan Jenerik fon müziği de dahil olmak üzere Güvercin Dizisinde seslendirilen tüm şarkıları türküleri sizlere buradan sunmak ve istekleriniz doğrultusunda yeni eklenen tüm müzikleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

8 aralık Güvercin Dizisi 3. bölümde Çalan Yarim Keskin bıçak Şarkısı Müziği Sezen Aksu

1 aralık Güvercin Dizisinde 2. bölümde Çalan Beni Vur beni ellere verme Şarkısı Müziği Deniz Tekin

Güvercin 2. bölüm Beni Vur beni ellere verme şarkısını Deniz Tekin seslendiriyor. 1 Aralık Güvercin 2. bölüm Beni Vur beni ellere verme şarkısının sözlerini hemen yazalım. Bildiğiniz üzere şarkıyı ilk söyleyen Ahmet Kaya idi. İşte Güvercin 2. bölüm Beni Vur beni ellere verme sözleri: Bir ince pusudayım, yolumun üstü engerek
Bir garip akşamdayım, sırtımı gözler tüfek
Ben senin sokağına ulaşamam, dardayım
O masum gözlerine bakamam, firardayım
Oysa ben bu gece yüreğim elimde
Sana bir sırrımı söyleyecektim
Şu mermi içimi delmeseydi eğer
Seni alıp götürecektim

Beni vur, beni onlara verme
Külüm al uzak yollara savur
Dağılsın dağlara, dağılsın bu sevdamız
Ama sen ağlama dur
Bir ince pusudayım, bu gece zehir zemberek
Bir yolun sonundayım, sessizce tükenerek
Ah senin ellerine uzanamam, yerdeyim
O masum hayallere varamam, ölmekteyim

Güvercin Dizisi müzikleri şarkıları jenerik fonGüvercin Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler

Güvercin Dizisinde 1. bölümde Çalan Şarkılar Müzikler Neşet Ertaş Ah Yalan Dünyada

Star tv de ekrana gelecek olan Güvercin isimli dizinin çekimleri devam ederken dizide çalan şarkılar türküler de çok merak edilmeye başlandı. Çünkü dizinin müzikleri çok güzel ve kulağa güzel geliyor. Güvercin dizisi jenerik fon müziği de oldukça hoş bir seda. Yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği, senaryosunu Halil Özer’in kaleme aldığı, yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı Güvercin dizisinin müzikleri ve dizinin başında sonunda çalan şarkılar çok merak edilecek. Bizde burada Güvercin Dizisinde Çalan her mzüiği jenerik fonu sizlere videolu olarak sunmak istiyoruz.

Güvercin Dizisi jenerik fon müziği şarkısı sözleri kim söylüyorGüvercin Dizisinde Çalan Şarkılar Türküleri Kim Söylüyor?

Güvercin Dizisi hem konusuyla hemde oyuncu kadrosuyla merak edilen dizilerden birisi olmaya devam ederken dizide çalan şarkılar müzikler ve türküler de merak konusu oldu ve kimin söylediği kadar şarkının sözleri de merak edildi. Star TV’de ekranlara gelecek olan Güvercin dizisinin başrolerinde; Mehmet Ali Nuroğlu, Nursel Köse, Devrim Saltoğlu, Menderes Samancılar, Genco Özak, Toprak Sağlam, Eslem Akar ve Bülent Bilgiç gibi isimlerin yer aldığını hemen belirtelim. Güvercin Dizisi şarkıları müzikleri jenerik fonları ile merak edilen her şeyi sizlere buradan sunmak istiyoruz.

Aşağıdaki video Güvercin Dizisinde Çalan jenerik fon müziklerine bir örnek teşkil ediyor. Güvercin fragmanının başında çalan ağıt gibi bir müzik var ve çok enteresan bir fon müziği var. Aşağıda verilen videodan bu müziği dinleyebilirsiniz. Güvercin Dizisindeki şarkıları müzikleri kimin söylediğini şarkının türkünün sözüyle birlikte size sunacağız. Güvercin Dizisinin tüm oyuncuları için Tıklayın >> Güvercin Dizisi Oyuncu Kadrosu ve KarakterleriGüvercin Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler

Güvercin Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikleri İsteyebilirsiniz.

Sizlerde Güvercin Dizisinde hoşunuza giden bir sahnede çalan şarkıyı müziği bizden talep edebilirsiniz. Mesela istek yapabilmeniz için Güvercin dizisinde 1. bölümde çalan şarkı nedir, yada Güvercin dizisi biterken çalan hüzünlü fon müziği nedir gibi merak edilen müzikler ile Güvercin Dizisinde Çalan ağıt nedir, Güvercin Dizisinde Çalan Adıyaman Gaziantep türküsünü kim söylüyor gibi farklı isteklerinizi bizlere yazabilirsiniz.

Güvercin Dizisi 1. bölümde çalan şarkı türkü video izle dinle

Güvercin Dizisi yeni bölümde çalan şarkı türkü sözleri dinle

Güvercin Dizisinde 1. bölümde Çalan Şarkılar Müzikler ve Sözleri (Kim Söylüyor) konusunda sizlere detaylıca yazacağız ve dizinin tüm merak edilenlerini bu sayfada toplamaya çalışacağız. Güvercin dizisinin 2. bölümünde çalan şarkılar türküler ile Güvercin dizisinin başında veya sonunda çalan şarkıları müzikleri isteklerinizle bizden talep edebilir veya Güvercinde çalan tüm şarkı ve müzikleri sahne olarak videolu taleplerinizi aşağıya yorum kısmına yazabilirsiniz.