Güvercin Dizisi Nefise Kimdir? Bilgileri (Eslem Akar) Resimleri

Yeni Sezonda Star tv de ekrana gelecek dizilerden birisi olan Güvercin dizisi oyuncuları ile merak konusu olmaya başladı. Güvercin Dizisinde oynayacak olan Nefise kimdir, Güvercin Dizisi Nefise rolünü kim oynayacak, Güvercin Dizisi Nefise hakkında detaylı bilgiler ile Güvercin Nefise karakterinin boyu yaşı kilosu okuduğu okullar daha önce oynadığı dizileri burada sizlere yazmaya çalışacağız tüm detayları ile.

Güvercin dizisi Nefise KimdirGüvercin Dizisi Nefise Kimdir?

2019-2020 yeni sezonunda Star tv ekranlarında yayınlanacak olan Güvercin dizisinin yapımcılığını Pastel Film üstlenecek, senaryosunu ise Halil Özer’in kaleme alacağı dizinin yönetmenliğini Altan Dönmez yapıyor. Nefise rolünün de yer alacağı Güvercin dizisinin oyuncu kadrosunda; Eslem Akar, Nursel Köse, Toprak Sağlam, Menderes Samancılar, Devrim Saltoğlu ve Bülent Bilgiç gibi önemli oyuncular yer alacak. Eslem Akar Pastel Film imzalı Güvercin dizisinde Nefise karakterine hayat verecek.

Güvercin dizisinde Nefise rolünü Eslem Akar oynayacak. Eslem Akar bir çok kişinin önceki dizilerinden tanıdığı önemli oyunculardan birisidir. Geçtiğimiz sezonlarda oynamış olduğu dizilerde gözde bir oyuncu olan Eslem Akar son olarak TRT1 ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan Tek yürek isimli dizide ekrana gelmiş ve dizide Deniz karakterine hayat vermiştir. Başarılı ve güzel oyuncu bir önceki sezonda Star tv de yine perşembe günleri yayınlanan Avlu dizisinde Ecem karakteri olarak başarılı bir oyunculuk çıkarmış ve psikopat sevgilisi tarafından öldürülmüştü.

Güvercin dizisinde Nefise rolü kimdirGüvercin Dizisi Nefise Karakteri Bilgileri

Eslem Akar oynamış olduğu dizilerde başarılı oyunculuk kabiliyeti ile ön plana çıkan oyunculardan birisidir. İyi bir dizi oyuncusu olan Eslem Akar canlandırdığı karakterlerde oldukça başarılı olarak yeteneğini adeta konuşturmuştur. Rol becerisi nedeniyle son dönemlerde dizi yapımcılarının gözde oyuncularından birisi haline gelen Eslem Akar son olarak 2019-2020 sezonunda Star tv de yayınlanacak olan Güvercin dizisi ile anlaşmıştır. Güvercin dizisinde Nefise rolüyle izleyeceğimiz Eslem Akar kimdir kısaca bilgilerini sizlere sunalım ve oynamış olduğu dizilere göz atalım.

Güvercin dizisi oyuncusu Nefise rolü kimEslem Akar Kimdir? (Güvercin Dizisi Nefise)

Eslem Akar 23 Mart 1998 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İstanbul’da yaşamını sürdüren Eslem Akar ilkokul, ortaokul ve lise yıllarını Terakki Vakfı Okulları’nda tamamladıktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Fakültesini kazanmış ve halen bu okulda öğrencidir. İlk olarak dizi oyunculuğuna TRT 1’de yayınlanan Sen de Gitme dizisinde başlayan Eslem Akar kendisini herkese tanıtan dizi Star TV de yayınlanan Avlu dizisi olmuştur. Demet Evgar, Nursel Köse, Ceren Moray gibi başarılı oyuncularla uzun süre çalışan Eslem Akar oyunculuğuna büyük katkı sağladığı Avlu dizisinden sonra oyunculuk konusunda dersler de almaya devam etmiş ve Ümit Çırak 3 Mota Oyunculuk Teknikleri Atölyesinde almış olduğu oyunculuk dersleri ile kendisini geliştirmiştir.

4N1K dizisinde de bir süre rol alan Eslem Akar geçtiğimiz sezon  TRT1 ekranlarında başlayan Tek Yürek dizisinde Deniz karakterini canlandırmıştır. Yeni sezonda Güvercin dizisinde Nefise rolünde izleyeceğimiz başarılı ve güzel oyuncunun geleceği oldukça parlak görünüyor. Eslem Akar’a Güvercin dizisindeki Nefise rolünde başarılar dileriz. Güvercin dizisindeki tüm oyuncular için Tıklayın >>

Güvercin Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı TIKLAYIN

Eslem Akar sevgilisi instagramıEslem Akar’a Ait Özel Bilgiler:

Eslem Akar aldığı eğitimler ile çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Eslem Akar, ela gözlü kumral saçlı, 1.60 metre boyunda 54 kilo ve Koç burcudur. Eslem Akar’ın rol aldığı diziler ve filmler: 2019 – Tek Yürek dizisi Deniz, 2018 – 4N1K dizisi Ece, 2018 – Avlu dizisi Ecem, 2011 – Sen de Gitme dizisi Elif karakteri. Eslem Akar yeni sezonda 2019-2020 yılında Güvercin dizisinde Nefise rolü ile karşımıza gelecek.

Eslem Akar Güvercin dizisinde Nefise karakterindeEslem Akar Sevgilisi Var mı? Güvercin dizisi Nefise rolü

Eslem Akar Bahçeşehir Üniversitesinde Mimarlık Fakültesine devam etmekte olup dizilerde başarıyla rol almaktadır. Şimdilik Eslem Akar’ın bir sevgilisi bulunmuyor. Sosyal Medyada oldukça aktif olan Eslem Akar son resimlerini instagram hesabından paylaşıyor. Güvercin dizisinde Nefise olarak izleyeceğimiz Eslem Akar’ın instagram hesabı: https://www.instagram.com/eslemakar

Güvercin Nefise karakteri kimdirGüvercin Dizisi Nefise Kimdir? Bilgileri (Eslem Akar) Resimlerini ve özel bilgilerini sizlere yazmaya çalıştık. Sizlerde merak ettiklerinizi ve Güvercin dizisindeki Nefise rolünü nasıl bulduğunuzu aşağı yorum olarak yazabilirsiniz.

Etiketler