Güvercin Dizisi Betül Kimdir? Hayatı ve Oynadığı Diziler (Dilan Telkök)

26.10.2019
1.292

Yeni dizilerden birisi olan Güvercin dizisinde Betül karakterine hayat verecek olan dizi oyuncusu kimdir daha önce hangi dizilerde oynadı, Güvercin Dizisi Betül‘ün sevgilisi var mı evli mi eşi kim gibi merak edilen sorular ile birlikte Güvercin Dizisi Betül rolünün Hayatı ve Oynadığı Dizileri okuduğu okulları yaşını boyunu kilosunu burada sizlere yazmak detaylıca bilgilendirmek istiyoruz.

Güvercin dizisi Betül karakteriGüvercin Dizisi Betül Kimdir?

Dilan Telkök kimdir? Dilan Telkök 16 Eylül 1995 tarihinde Sakarya ilimizde dünyaya gelmiştir. Dilan Telkök 2001 yılında ailesi ile birlikte Hollanda’ya yerleşmiş burada bir süre yaşadıktan sonra Belçika’ya gitmiştir. Dilan Telkök’ün aynı zamanda Belçika vatandaşlığı da bulunmaktadır. Belçika’dan sonra ülkemize geri gelen Dilan Telkök eğitimine burada devam etmiştir. Sakarya Üniversitesi’nde Alman dili ve edebiyatı bölümünü okuyan Dilan Telkök iyi derecede Almanca, İngilizce,  Flemenkçe bilmektedir.

Dilan Telkök iyi bir oyuncu rolünün hakkını veren bir isimdir. Almış olduğu özel oyunculuk derslerinin sonrasında güzelliği ile de dikkat çeken Dilan Telkök’ün ilk dizi deneyimi Neredesin Birader dizisi olmuştur. Daha sonra Meryem dizisinde Ela Güney, Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Elif karakterlerini başarıyla oynayan Dilan Telkök özellikle Evlat kokusu dizisinde Cemre rolüyle oldukça dikkat çekici bir rolde oynamış olan Dilan Telkök 2019 yılında ise TRT de ekrana gelen halka dizisinde İrem karakterine hayat vermiştir.

Dilan Telkök Güvercin dizisi Betül rolü resimleriUzun süre sevgilisi olan Berkay Hardal ile geçtiğimiz sezon evlenen ve oldukça adından söz ettiren Dilan Telkök son olarak Güvercin dizisi ile anlaştığı ve Güvercin dizisinde Betül karakterine hayat vereceği kesinleşti. Star tv de ekrana gelecek olan Güvercin dizisinde Betül karakteri olarak izleyeceğimiz Dilan Telkök hem güzelliği ile hem de oyunculuk kabiliyeti ile oldukça beğeniliyor. Dilan Telkök bundan sonra da dizilerde sık sık karşımıza çıkacak oyunculardan birisidir.

Dilan Telkök dizileri boyu yaşı kilosuDilan Telkök Kimdir? (Güvercin Dizisi Betül)

Güvercin Dizisi Betül Nasıl Bir Karakter Olacak? Dilan Telkök Güvercin Dizisi Betül karakterine hayat verecek. Oldukça güzel bir yüzü olan ve dizilerde aldığı rollerin hakkını veren Dilan Telkök bakalım Güvercin dizisindeki yeni rolü Betül’ü nasıl oynayacak izleyip göreceğiz. Oldukça çekici bir karakter olan Betül dizinin en önemli sahnelerine damga vuracak. Mehmet Ali Nuroğlu, Eslem Akar ve Alimila Ada gibi önemli oyuncularla birlikte baş rollerde yer alacak olan Dilan Telkök rolünün hakkını verecektir.

Güvercin Betül kimdirGüvercin Dizisinin Betül rolü Dilan Telkök Daha Önce Hangi Dizilerde Oynadı?

2016 Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Elif karakteri
2016 Evlat Kokusu dizisinde Cemre karakteri
2017 Nerdesin Birader dizisinde Ece karakteri
2017 Meryem dizisinde Ela Güney karakteri
2018 8. Gün dizisinde Demet karakteri
2019 Halka dizisinde İrem karakteri
2019-2020 Güvercin Dizisinde Betül karakteri olarak rol aldı.

Dilan Telkök Berkay HArdal evlendiDilan Telkök Hakkında Merak edilen Bilgiler – Sosyal Medya Hesapları

Güvercin Dizisinde Betül rolünde izlediğimiz Dilan Telkök hem sosyal medyada hemde magazin dünyasında sık sık adı geçen isimlerden birisidir. Özellikle bir süre sevgilisi olan ve daha sonra da evlendiği Berkay Hardal ile adı çokça geçen güzel oyuncu evliliğinden sonra eskisi kadar magazin dünyasında yer almasa da dizi oyuncusu olarak yinede internet dünyasında kendine her daim yer bulan oyunculardan birisidir.

Dilan Telkök instagram hesabında eşiyle resimler varDilan Telkök sosyal medyada en çok instagram hesabını kullanıyor. Dilan Telkök İnstagram adresi: https://www.instagram.com/dilantelkok Dilan Telkök sayfasında özellikle eşi ile ilgili bilgileri ve resimleri paylaşıyor. Boyu 1.74 cm, kilosu 54 kg, Burcu Başak ve Göz Rengi Kahverengi olan Dilan Telkök dizi oyuncuları içinde gelecek vaad eden isimlerden birisidir. Kendisine bizde dizioyuncu.com olarak başarılar diliyoruz.

Dilan Telkök Resimleri (Güvercin Dizisi Betül)

Güvercin dizisinde Betül karakteri Dilan Telkök

Güvercin Dizisinde Betül karakterine hayat veren Dilan Telkök’ün Hayatı ve Oynadığı Diziler ile özel yaşamı hakkında detaylar paylaştık. Dilan Telkök hakkında sizlerde merak ettiklerinizi bizlere sorabilir ve Güvercin dizisinde Betül rolünü nasıl bulduğunuzu aşağı yorum olarak yazabilirsiniz. Güvercin Dizisinin tüm oyuncularını merak ediyorsanız lütfen Tıklayın >> Güvercin Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.