Güven Bana Yarışması (Müge Anlı) Başvuru Katılım Formu ve Şartları

Güven Bana Yarışması (Müge Anlı) Başvuru Katılım Formu ve Şartları… Güven Bana yarışması yaz boyunca ATV ekranlarında yayınlanacak. Yayınlanacak olan Güven Bana yarışması sunucusu Müge Anlı oldu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı canlı yayında iken Müge Anlı az önce tanıtımı izlediğiniz Güven Bana yarışmasını ben sunacağım dedi.

Müge Anlı programının canlı yayınında Güven Bana yarışmasını sunacağını duyurunca stüdyoda büyük bir alkış koptu. Seyirciler yaz sezonunda da Müge Anlı’yı ekranda görecekleri için heyecanlılardı. Peki Müge Anlı’nın sunacağı Güven Bana yarışması formatı nasıl? Güven Bana ne üstüne bir yarışma? Güven Bana yarışması ne zaman başlayacak?

Güven Bana yarışması başvuru katılım formu

Müge Anlı’nın sunacağı Güven Bana yarışması formatı nedir?

Müge Anlı’nın sunduğu program bilgi yarışması formatında olan Güven Bana’da birbirini tanımayan iki yarışmacı mecburi bir ekip olarak sorulara ortak cevap veriyorlar. Güven Bana yarışmasında sorunun başını gören yarışmacılar devamının kolay mı zor mu olacağını kendileri seçerek bir anlamda kaderini kendileri belirliyor. Bildikleri her soru ile kazandıları para ortak kasaya gidiyor ama biri çabuk davranıp teklif edilen parayı alıp giderse yarışma sona eriyor. Böylece diğer yarışmacı hiçbir şey alamadan yarışmaya veda ediyor. Bu biraz bilgi biraz kurnazlık yarışması yani.

2012 yılında Atv ekranlarında yayınlanan ve Tamer Karadağlı’nın sunuculuğunu yaptığı Güven Bana yarışması yıllar sonra 2019 yılında tekrar yayınlanıyor. Bu sefer sunuculuğunu Müge Anlı yapıyor. Sezon içerisinde Müge Anlı ile Tatlı Sert programı sunuculuğunu üstlenen Müge Anlı sezon sonunda yani yaz sezonunda da Güven Bana yarışmasına sunuculuk yapacak.

Müge Anlı’nın sunuculuğunu yapacağı Güven Bana yarışması başvuru formu için TIKLAYIN….

Güven bana yarışması sunucusu Müge anlı

Güven Bana Sunucusu Müge Anlı Kimdir?

Güven Bana sunucusu olan Müge Anlı 1973 yılında İstanbul’da doğmuştur. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Kadir Has Üniversitesi’nde Hukuk üzerine Yüksek Lisans yapmıştır.. Müge Anlı ilk olarak magazin ile ekranlardaki yerini almıştır. Kanal D Şenay Düdek ile birlikte Dobra Dobra programını yapmıştır. Müge Anlı bu programın 2. sezonunu da Pakize Suda ile birlikte yapmıştır. Güven Bana yarışması bilgileri

Müge Anlı ile Tatlı Sert programını 2008 yılında yapmaya başlamıştır.Müge Anlı gazetecilik hukuk konusundaki bilgi ve tecrübesi ile bu programda çok beğenilmiştir. Kayıplar faili meçhul cinayetler küs insanların barışması konularını işledi. 2010 yılında Film Gibi ve Müge Anlı ile Mektubunuz var programlarını da hayata geçirmiştir.

Etiketler