Güneş Tutulması Dizisi Oyuncu Kadrosu Rolleri Konusu

Güneş Tutulması Dizisi Oyuncu Kadrosu Rolleri Konusu… Pastel Film yeni sezon için yeni bir dizinin hazırlıklarına başladı. Güneş Tutulması isimli dizinin henüz masaüstü çalışmaları yapılıyor. Senaryosu yazılma aşamasında olan dizinin yakında oyuncu seçmeleri olacak. Sonrasında çekim mekanları içi araştırmalar yapılacak ve Güneş Tutulması dizisi muhtemelen yeni sezonunda başında izleyicisi ile buluşacak.

Güneş Tutulması Dizisi Oyuncu Kadrosu Rolleri

Güneş Tutulması dizisi Pastel Film yapım şirketi ile çalışacak ve senaristi Ayça Mutlugil oldu. Güneş Tutulması dizisinin senaryo aşaması bittiğinde oyuncu seçmeleri yapılacak. Oyuncu seçmeleri koronavirüs devam ederse online yapılabilir. Virüs salgını biterse de yüzyüze oyuncu görüşmeleri yapılarak Güneş Tutulması dizisinin oyuncuları belirlenecektir. Sonrasında oyuncular sete çıkar ve çekimler başlar. güneş tutulması dizisi oyuncu kadrosu kimler var

Güneş Tutulması dizisi oyuncu kadrosu netleşmeye başladığında konumuza ekleyerek tüm oyuncuların bilgilerini sunacağız. Güneş Tutulması dizisi dram tarzında bir dizi olacak. İzlerken üzüleceğimiz bu dizinin erkek ve kadın başrol oyuncusu sizce kim olmalı? Güneş Tutulması dizisinde kimleri izlemek görmek istersiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Güneş Tutulması Dizisi Yapım Şirketi Yönetmeni Senaristi Kimler?

Güneş Tutulması dizisi henüz yolun çok başında hazırlıkları sürüyor. Güneş Tutulması dizisini yönetmesi için Altan Dönmez ile görüşüldü. Güvercin dizisi devam ederse Güneş Tutulması dizisini başka bir yönetmen yönetecek. Güneş Tutulması dizisinin yapım şirketi Pastel Film oldu. Pastel Film bu zamana kadar reytinglerde üst sıralara adını yazdıran bir çok dizi filme imza attı. O Hayat Benim, İnsanlık Suçu, Kalbimdeki Deniz dizileri Pastel Film’in yapım şirketi olduğu bazı diziler. İçinde bulunduğumuz sezonda da Zümrüdüanka ve Güvercin dizileri ile kendinden söz ettiren Pastel Film yeni sezonda da adından söz ettirecek bir dizi ile geliyor. pastel film güneş tutulması

Güneş Tutulması dizisinin senaryo yazarı ise Ayça Mutlugil oldu. Ayça Mutlugil’de bu zamana kadar bir çok dizinin senaryosunu yazdı ve hepsinde de çok başarılı oldu. Senarist Ayça Mutlugil daha önce Trt1 de yayınlanan çok sevilen aile dizisi Aslan Ailem’i yazmıştı. Star TV de yayınlanan ve asker dizisi olarak yayınlandığı sezonlarda reytinglerde her zaman ilk sırada yer alan İsimsizler’in de senaryosunda Ayça Mutlugil imzası var.

Güneş Tutulması dizisi oyuncu kadrosunda kimler olsun istersiniz? Yorumlarınızı ve Güneş Tutulması dizisi ile ilgili beklentilerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Henüz hazırlık aşamasında olan bir dizi için sizlerin istekleri yapımcıları yönlendirebilir.

Yorum yaz

9 Yorum

Etiketler