Gün On4 Dizisi Oyuncuları Konusu Fragmanı (Puhu TV)

15.06.2020
546

Gün On4 Dizisi Oyuncuları Konusu Fragmanı (Puhu TV)…Puhu TV’nin yeni polisiye dizi projesi olan Gün On4’ün hazırlıkları tamamlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosu bilgileri ve başlama tarihini konumuzda sizlerle paylaşacağız. Gün On4 dizisinin Puhu TV de yayınlanması seyircinin dikkatini çekiyor. Son zamanlarda dijital platformlarda yayınlanan diziler merak ediliyor ve daha çok izlenmeye başlıyor.

Gün On4 dizisi yapımcılığını Orhan Erkal ve Meraklı Filmler üstlenirken yönetmen koltuğunda Şahin Altuğ oturuyor. Gün On4 dizisi oyuncu kadrosunda Muhammet Uzuner, Güneş Zavrak, Emrullah Çakay gibi isimler yer alıyor. Gün On4 konusu gereği mini pandemik polisiye dizi olacak. Bakalım konusu ve oyuncuları dizinin izlenmesini nasıl etkileyecek?

Gün On4 Dizisi Oyuncuları

Mehmet uzuner kimdir yeni dizisi gun on 4   Muhammet Uzuner – Gazanfer

1965 Samsun doğumlu olan oyuncu Muhammet Uzuner Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. 1993 yılında Antalya Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Atölyesi’ni kurdu. Kurduğu atölyede 2004 yılına kadar oyuncu, yönetmen ve eğitmen olarak çalıştı. Sonrasında İstanbul’da Tiyatro Pera’da oyunculuk yaptı ve hala devam etmektedir. Muhammet Uzuner Gün On4 dizisinde Gazanfer karakterini canlandırıyor.

Muhammet Uzuner’in rol aldığı dizi filmler;
2000- Dadı,
2007- Bıçak Sırtı- Zafer Güven,
2009- Binbir Gece- Komiser Turgut,
2012-Öyle Bir Geçer Zamanki-Arif
2015- Kocan Kadar Konuş Filmi,
2015- Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi rol aldığı bazı projeler.

gunes zavrak sevin gun on 4 dizisi

 Güneş Zavrak – Sevin

Güneş Zavrak 1988 yılında Eskişehir’de doğdu. Devlet Tiyatroları Vakfı Kurucularındandır. Güneş Zavrak Hacettepe Üniversitesi’nde eğitim aldı.İlk kez 2010 yılında Kaybedenler Kulübü filminde rol alsa da onun tanınmasını sağlayan dizi Pis Yedili oldu. Sonrasında Trt1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisinde rol aldı. Şimdi de Gün On4 dizisinde Sevin rolünü canlandıracaktır. Güneş Zavrak instagram hesabı https://www.instagram.com/guneszavrak/

emrullah cakay gun on4 dizisi

 Emrullah Çakay – Hayri

1990 Mardin doğumlu olan oyuncu Emrullah Çakay Sahne 367’nin kurucusu ve oyuncusudur. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. İşviçre’de Bern Üniversitesi Oyunculuk bölümünde Yüksek Lisans yapıyor. Kelebekler isimli sinema filminde rol almıştır. Çukur dizisinde bir süre rol almıştır. Emrullah Çakay Gün On4 dizisinde Hayri rolünü canlandırıyor.

Gün On4 Dizisi Konusu Fragmanı (Puhu TV)

Gün On4 dizisi konusu; Komiser Gazanfer’in Covid-19 testi pozitiftir. Gazanfer ve ekibi bu karantina günlerinde gizemli bir intihar vakasının peşine düşerler. Bu süreçte başlarına neler gelecek? Gün On 4 dizisi konusu bilgileri ve fragmanını konumuzda sizlerle paylaşıyoruz.

Gün On4 dizisinin konusu pandemik polisiye mini dizi olacak. Koronayı konu edinecek olan polisiye tarzı bir dizi bakalım seyirciden nasıl tepkiler alacak? Beğeniler yorumlar nasıl olacak? Siz Gün On4 dizisini izlediniz mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Gün On4 dizisi 19 Haziran Cuma gününden itibaren Puhu TV’de yayınlanıyor.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?