Gülümse Kaderine Dizisi Sibel (Aslı Samat) Hacer’in Kızı

20.02.2022
891

Gülümse Kaderine Dizisi Sibel kimdir, Gülümse Kaderine dizisine yeni katılan Sibel karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Avşar Film’in üstlendiği Gülümse Kaderine dizisinin senaryosunu Burcu Över kaleme almaktadır. Yönetmen koltuğuna Aytaç Çiçek’in oturacağı Gülümse Kaderine dizisine yeni katılan Sibel karakteri de merak edilmiştir. Bizlerde bu konumuzda Gülümse Kaderine dizisine yeni katılan Sibel karakterini yakından tanıtacağız ve Gülümse Kaderine dizisi Sibel karakteri kimdir? Gülümse Kaderine dizisi Sibel karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Gülümse Kaderine Dizisi Sibel Karakteri Kimdir?

Aslı Samat Masum ve Güzel Dizisinden önceki haliYemekhanede çalışan iki genç kızın etkileyici hikayesini anlatacak olan Gülümse Kaderine dizisine yeni katılan Sibel karakteri emektar aşçı Hacer’in kızıdır. Ancak Sibel karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Gülümse Kaderine dizisinin yeni katılan Sibel karakterini nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Gülümse Kaderine Dizisi Sibel Kimdir?

Gülümse Kaderine dizisinde Hacer’in kızı olarak katılan Sibel karakterine oyuncumuz Aslı Samat hayat verecektir. Sibel karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Aslı Samat’ta merak edilmiş ve araştırılmıştır. Biz de sizler için başarılı oyuncumuz Aslı Samat’ı yakından tanıtacağız ve Aslı Samat kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Masum ve Güzel Dizisi Sibel (Aslı Samat)

Aslı Samat Kimdir?

30 yaşındaki oyuncumuz Aslı Samat, 24 Nisan 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü’nden mezun olan Aslı Samat, çocukluğundan beri oyuncu olmak istiyordu. 2015 yılında vizyona giren Uzaklarda Arama sinema filmi ile hayallerini gerçekleştiren oyuncumuz Aslı Samat daha önce, Ateş Böceği, Konuşan Hayvanlar, Lady Winsley gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Başarılı oyuncumuz kariyerindeki asıl çıkışı kamera karşısına en son geçti dizi olan Hercai dizisinde canlandırdığı Melike karakteriyle yakalamıştır.

Aslı Samat Yer Aldığı Diziler

2022 – Gülümse Kaderine (Sibel)
2019-2021 – Hercai (Melike)
2017 – Ateş Böceği (Şirin)

Aslı Samat Resmi İnstagram Hesabı

Masum Ve Güzel dizisi ile anlaşma sağlayan oyuncumuz Aslı Samat sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Aslı Samat’ın Instagram da 141 gönderisi ve 275 bin takipçisi vardır. Aslı Samat’ın resmi İnstagram hesabı: @aslisamat

Aslı Samat Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Aslı Samat’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Güzel oyuncumuz Aslı Samat henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun daha önce başına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı Aslı Samat’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Bu konumuzda Gülümse Kaderine dizisine yeni katılan Sibel karakterini ve Sibel karakterine hayat veren oyuncumuz Aslı Samat’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Gülümse Kaderine Dizisi Oyuncu Kadrosu karakterleleri burada.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?