Gülümse Kaderine Ayşegül Kimdir? (Aslı Sümen)

12.03.2022
1.459

Gülümse Kaderine Dizisi Ayşegül Kimdir? Gülümse Kaderine dizisinde yer alan Ayşegül karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Avşar Film’in üstlendiği Gülümse Kaderine dizisinin senaryosunu Burcu Över kaleme almaktadır. Sizler için büyük ilgi görmesi beklenilen Gülümse Kaderine dizisinde yer alan Ayşegül karakterini yakından tanıtacağız ve Gülümse Kaderine dizisi Ayşegül karakteri kimdir? Gülümse Kaderine dizisi Ayşegül karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Gülümse Kaderine Dizisi Ayşegül Karakteri Kimdir?

Avşar Film imzalı Gülümse Kaderine dizisinde yer alan Ayşegül karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Gülümse Kaderine dizisinde yer alan Ayşegül karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.Aslı Sümen Masum ve Güzel dizisinde Ayşegül Karakteri

Gülümse Kaderine Dizisi Ayşegül Kimdir?

Gülümse Kaderine dizisinde yer alan Ayşegül karakterine oyuncumuz Aslı Sümen hayat verecektir. Biz de sizler için güzel oyuncumuz Aslı Sümen’i yakından tanıtacağız ve Aslı Sümen kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Aslı Sümen Kimdir? Gülümse Kaderine Ayşegül

28 yaşının içinde olan Aslı Sümer 1994 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olan Aslı Sümen, 2017 yılında Miss Turkey yarışmasına katılmıştır. 2017 Miss Turkey güzeli olan Aslı Sümen profesyonel olarak mankenlik ve fotomodellik yapmıştır. 18 Kasım 2017 tarihinde Çin’de yapılan Miss World yarışmasında ülkemizi temsil eden Aslı Sümen 2021 yılında Baht Oyunu dizisiyle oyunculukla tanışmıştır. İlk dizisi olmasına rağmen dikkatleri üzerine çeken Aslı Sümen bu sezon Gülümse Kaderine dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Aslı Sümen Yer Aldığı Diziler

Masum ve Güzel Ayşegül Kimdir (Aslı Sümen)Gülümse Kaderine – Ayşegül
2021 Erkek Severse – Ezgi
2021 Baht Oyunu – Tuğçe

Aslı Sümen Resmi İnstagram Hesabı

Gülümse Kaderine dizisinde Ayşegül karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Aslı Sümen sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuzun Instagram da 311 gönderisi ve 620 bin takipçisi vardır. Aslı Sümen’in resmi İnstagram hesabı: @asliisumen

Aslı Sümen Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Aslı Sümen’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Aslı Sümen henüz evli değildir. Özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Aslı Sümen, ünlü plastik ve estetik cerrahi doktor Alper Eskalen ile birliktedir.

Gülümse Kaderine Dizisi Ayşegül – Aslı Sümen Kıyafetleri

2017 Miss Turkey güzeli Aslı Sümen kusursuz fiziği ile giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Oldukça şık parçalar seçen oyuncumuz Aslı Sümen tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Biz de sizin için güzel oyuncumuz Aslı Sümen’in özel hayatı ile Gülümse Kaderine dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini marka- fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Gülümse Kaderine dizisinde yer alan Ayşegül karakterini ve Ayşegül karakterine hayat veren oyuncumuz Aslı Sümen’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Gülümse Kaderine dizisi nerede çekiliyor konumuz burada.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?