Güle Güle Oturun (Mimar Selim Bey) Başvuru Katılım Formu 2020

Yorum Yap 6 kez izlendi

Güle Güle Oturun (Mimar Selim Bey) Başvuru Katılım Formu 2020… Selim Yuhay 2016 yılında sunuculuğunu yaptığı Güle Güle Oturun programı ile ekranlara tekrar dönüyor. Selim Yuhay ev dizayn dekorasyon programları ile tanındı. Selim Yuhay TV8 de 2020 Güle Güle Oturun programında karşınızda olacak. Bizlerde programın başvuru formu ve detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. Selim Yuhay’ın Güle Güle Oturun programı detayları konumuzun devamında.

Daha önce Kanal D, TV8 ve Haber Global kanallarında sunduğu programlarla tanındı. İlk olarak Kanal D de yayınlanan Evim Şahane programının mimarı Selim Yuhay evlerinize konuk olmuştu ve değiştirdiği evlerle ve mimarlık fikirleri ile meşhur olmuştu. Selim Yuhay iç mimarlık alanındaki başarısı ve sunuculuğu samimiyeti insanları etkiledi. Selim Yuhay’ın sunduğu programlar bu yüzden çok seviliyor. Sadece evlerinizi yenilemekle kalmıyor, geri dönüşüm olarak farklı dekoratif ürünler yaparak sizleri şaşırtıyor. Selim Yuhay’ın yeni programı Güle Güle Oturun oldu. güle güle oturun programı başvuru formu

Güle Güle Oturun 2020 Programı Başvuru Formu

Mimar Selim Bey’le Güle Güle Oturun programı TV8 ekranlarında yayınlanacak. Evinizde beğenmediğiniz ve değişmesini istediğiniz odanız varsa resimlerini atarak bu programa başvurabilirsiniz. Selim Bey ve ekibi bir kaç gün içerisinde evinizi dekore etsin ve sizleri şaşırtsın istiyorsanız bu program tam size göre. Selim Yuhay’ın sunuculuğunu yaptığı Güle Güle Oturun programı başvurularını TV8 resmi sitesinden yapabiliriz.

TV8 resmi sitesinin başvurularının yer aldığı bir sayfası var. http://www.tv8basvuru.com/ internet adresine girerek Selim Yuhay’ın sunduğu Güle Güle Oturun programının başvurusunu görebilirsiniz. Bu sayfada yer alan başvuru formunu doldurarak programa katılma hakkı kazanabilirsiniz. Güle Güle Oturun programına katılmak ve evlerinizin yenilenmesini istiyorsanız acele etmenizi tavsiye ederiz. güle güle oturun selim yuhay 2020

Güle Güle Oturun 2020 İletişim Numarası Whatsap Hattı

Güle Güle Oturun 2020 programının iletişim numarası nedir? Güle Güle Oturun programına whatsap üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız ve iletişim kurabileceğiniz bir telefon numarası istiyorsanız bu bilgileri konumuza en kısa zamanda ekleyeceğiz. Güle Güle Oturun programı tv8 sitesinde başvuru yaptığınızda ve program yayınlandığı süreçte whatsap ve iletişim numarası verirse konumuzda bulabilirsiniz.

Güle Güle Oturun Programı Sunucusu Selim Yuhay Kimdir?

Selim Yuhay 1972 yılında İstanbul’da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden mezun oldu. Selim Yuhay arkadaşları ile ortak olarak mimarlık firması açtı. 2 yıl sonra firmadan ayrılarak tek başına çalıştı. Selim Yuhay’ın farklı fikirleri ve mimarlık üzerine bilgileri onun farkını ortaya koydu. Buna bir de sunuculuk ve iletişim insan ilişkileri kabiliyeti eklendikçe Selim Yuhay ekranların aranan iç mimarı oldu.

Kanal D de yayınlanan ilk programı Evim Şahane oldu Selim Yuhay’ın. Selim Yuhay 3 yıl sundu ve Evim Şahane programında bir çok sosyal sorumluluk projesi de yaptı. İhtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü. Selim Yuhay 2016 yılında da TV8 ekranlarında Güle Güle Oturun programını sundu. Sonrasında Haber Global kanalında yayınlanan Evim Daha Güzel programını sundu ve evleri yeniledi. Selim Yuhay instagram hesabı https://www.instagram.com/selimyuhay/ Güle Güle oturun programına nasıl katılırım

Selim Yuhay yeniden 2020 yılında TV8 ekranlarında Güle Güle Oturun programını sunmaya başlayacak. Güle Güle Oturun programının başvuru linkini konumuzun üst kısmından bulabilirsiniz. Güle Güle Oturun programına başvurdunuz mu? Başvurmak ister misiniz? Güle Güle Oturun programını nasıl buldunuz sizlerde evlerinizin yenilenmesini ister misiniz? Yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

Etiketler