Güldür Güldür Var mı Yok mu Neden Yok Yeni Bölüm Ne zaman Yayınlanacak?

02.01.2020
15

Son Dakika: Güldür Güldür Show Programı 28 Şubat 2020 Cuma akşamı yayınlanmayacak. Show tv den bir açıklama gelmezken programın yayınlanmama nedeni ise şimdilik belli değil. 28 Şubat Cuma Güldür Güldür Var mı Yok mu sorularına şimdilik yok yayınlanmayacak yeni bölüm bir sonraki hafta yani 7 Mart 2020 Cuma günü kaldığı yerden devam edecek diyoruz.

28 Şubat 2020 Cuma Güldür Güldür Var mı yok mu28 Şubat 2020 Cuma Güldür Güldür Var mı Yok mu yeni Bölüm

Show TV ekranlarında cuma günleri ekrana gelen Güldür Güldür Show 28 Şubat 2020 Cuma günü var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmıyor gibi merak edilen sorulara yanıt vermek ve Güldür Güldür Show’un yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı hangi günler ekrana geleceği hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşmak için bu sayfayı oluşturduk.

Oldukça sevilerek izlenen ve her kesimden takipçisi olan Güldür Güldür Show cuma akşamları Show TV ekranlarında yayınlanıyor ve oldukça ciddi bir oranda reyting alıyordu. Ancak yeni yıl ile birlikte dizilerin ve programların 1 veya 2 hafta yayına ara vermesi ile birlikte kanallardaki yayın akışı tamamen değişti. Güldür Güldür Show çok Güzel hareketler bunlar ve benzeri birçok program yayınına 1 haftalık ara vermişti.

Güldür Güldür Show yeni bölüm ne zaman 28 Şubat cuma akşamı yayınlanmayan Güldür Güldür Show’un yeni bölümü ne zaman yayınlanacak gibi merak edilen soruları hemen yanıt verelim. Show TV ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan Güldür Güldür show yılbaşı haftasında ekrana gelmeyecek ve 2 haftalık aranın ardından 7 Mart 2020 cuma akşama kaldığı yerden Show TV ekranlarında devam edecek.

Güldür Güldür Var mı Yok mu Neden Yok Yeni Bölüm Ne zaman YayınlanacakGüldür Güldür Show var mı yok mu neden yayınlanmıyor bitti mi final mi?

Güldür Güldür Show’un neden yayınlanmadığını niçin sona erdiğini ya da yeni bölümünü niçin yaylanmayıp ekrana gelmediğini merak edenlere hemen kısaca izah edelim. Güldür Güldür Show 2 Ocak 2020 Perşembe akşamı yılbaşı haftasında kanalların vermiş olduğu ara nedeniyle ve Show TV’nin de 2 haftalık dizi ve programlara verdiği ara nedeniyle bu hafta ekrana gelmeyecek ve yeni bölüm yayınlanmayacak. Güldür Güldür Show var mı yok mu neden yok bitti mi final mi oldu niçin yayınlanmıyor gibi sorulara programın final olmadığını devam ettiğini ancak yılbaşı dolayısıyla verilen 2 haftalık aradan dolayı yeni bölümünün ekrana gelmediğini hemen yazalım.

28 Şubat cuma Güldür Güldür Show yeni bölüm var mı yok mu neden yok?

Show TV ekranlarında 2 Ocak 2020 Perşembe akşamı yayınlanması beklenen Güldür Güldür Show yeni bölümü ile ekrana gelmedi ve programın eski bölümleri tekrar olarak verilmeye başlandı. izleyiciler ise dizilere verilen aranın aynı zamanda programları da verildiğinden habersiz olduğu için Güldür Güldür Show 2 Ocak 2020 Perşembe günü neden tekrar bölümünü yayınlıyor niçin yeni bölüm yok diye merak içinde aramaya başladılar biz de hemen yeni bölümün bu hafta yayınlanmayacağını 2 hafta sonra yeni bölümünü ekrana geleceğini söyleyelim.

3-10 Ocak 2020 Güldür Güldür Show neden yok niçin yayınlanmıyorGüldür Güldür Show 2 Ocak 2020 ve 9 Ocak 2020 perşembe günleri yeni bölümü ile ekrana gelmeyecek. Güldür Güldür Show’un yeni bölümleri 16 Ocak 2020 Perşembe gününden itibaren Show TV’de ekrana gelmeye devam edecek ve yeni bölümleri ile birlikte Güldür Güldür Show yayın akışındaki yerini almış olacak. Programın sevenlerine itina ile duyurulur.

Güldür Güldür Show ne zaman bitecek final yapacak 2000 20 Mayıs

2020 yılının Mayıs ayında ekrana veda edecek olan ancak tamamen bitmeyip final olmayıp sezon finali yapacak olan Güldür Güldür Show 2020-2021 sezonunda da kaldığı yerden Show TV’de ekrana gelmeye devam edecek. Güldür Güldür Show programının oldukça sevildiğini yüksek reyting oranlarına ulaştığını ve programın büyük bir izleyici kitlesi tarafından çok sevilip beğendiğini bir kez daha hatırlatmak isteriz. böylesine sevilen beğenilen programlar genellikle uzun ömürlü oldukları için ve Show TV Güldür Güldür Show programından reyting konusunda oldukça memnun olduğu için kısa bir süre içerisinde final yapması beklenmiyor Mayıs 2020 tarihinde sezon finali yaparak yaz tatiline girecek olan Güldür Güldür Show’un Eylül 2020’de yeniden başlayarak ekrana kaldığı yerden devam etmesi bekleniyor.

Sizler de Güldür Güldür Show hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir programın yayınlanmaması hakkındaki fikrinizi diğer yorumcular ile paylaşabilirsiniz. Cuma akşamları ekrana gelen Güldür Güldür Show 3 ve 9 ocak 2020 tarihinde ekrana gelmeyecek. Yeni bölümler ise 17 Ocak cuma günü devam edecek.

3-10 Ocak 2020 Güldür Güldür Var mı Yok mu Neden YokGüldür Güldür Show 28 Şubat 2020 neden yok niçin yayınlanmıyor?

Güldür Güldür Show programı 3 ocak 2020 cuma günü ve 10 ocak 2020 cuma günü yeni bölümleri ile ekrana gelmeyecek. Sevilen komedi programı Güldür Güldür Show 3 Ocak cuma günü ve 10 ocak 2020 cuma günü ekrana gelmeyecek olan yeni bölümlerin yayınlanma tarihi ise 17 Ocak 2020 cuma günü olacak. Güldür Güldür Show yeni bölümler ne zaman diye soran izleyicilere yanıt vermiş olduk.

28 Şubat 2020 Güldür Güldür Var mı Yok mu Neden Yok Yeni Bölüm Ne zaman Yayınlanacak?

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. inşaallah biter güldür güldür shovv dedi ki:

    SHOVVV ARTIK FİNAL YAPSIN LÜTFEN GÜLDÜR GÜLDÜR SHOVV FİNALLLLLLLLLLLL OLSUNNNN ALLLLLAHHHHHH AMİN İNŞALLAH

  2. aaaa dedi ki:

    guldir guldir shov bence harika…..