Güldür Güldür Show 2023-2024 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

11.01.2023
138

Güldür Güldür Show 2023-2024 Yeni Sezon Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak? Güldür Güldür Show programı ne zaman başlayacak? Güldür Güldür Show programı yeni sezonu anlaşması yapıldı mı? Hangi kanal ile anlaşmaya varıldı? Yeni sezon ne zaman başlayacak? konularında detayları sizlerle paylaşacağız.

Son Dakika Bilgisi: Show TV’nin sevilen programı ‘Güldür Güldür Show’un yeni sezon tarihi belli oldu! Yapımcılığını BKM Film’in üstlendiği ve kadrosunda Açelya Topaloğlu, Emre Altuğ, Evrim Akın, Aylin Kontante, Çağlar Çorumlu ve Sinan Çalışkanoğlu gibi ünlü isimlerin yer aldığı program yeni sezonu 30 Eylül 2023 Cumartesi akşamı açıyor. “Güldür Güldür Show” yeni sezon ilk bölümüyle 30 Eylül 2023 Cumartesi akşamı Show TV’de!

Bu konumuzda sizlere Show Tv’nin Sevilen programlarından biri olan ve Ali Sunal’ın sunuculuğunu üstlendiği Güldür Güldür Show eğlence programının 2023-2024 yeni sezonda ekranlarda olup olmayacağından ve programın final mi yoksa sezon finali mi yapacağından bahsedeceğiz.

Güldür Güldür Show 2023-2024 Yeni Sezonda Olacak Mı?

Show Tv’nin sevilen eğlence programı, her hafta birbirinden ünlü isimleri ağırlamaktadır. İlk bölümü 27 Şubat 2013 tarihinde yayınlanan program kısa sürede kendini izleyiciye sevdirmeyi başarmış ve uzun yıllardır ekranlarda olmaya devam etmiştir. Eğlenceli skeçleriyle bizleri ekrana bağlayan programın sunuculuğunu ise Ali Sunal üstlenmiştir. Aldığı reytinglerle ve oyuncuların başarısıyla adından sıkça söz ettiren programın geniş bir izleyici kitlesi vardır. Yediden yetmişe herkesin severek izlediği programlardan biri olan Güldür Güldür Show 2023-2024 sezonunda da yine ekranlarda olmaya devam edecektir.

Güldür Güldür Show Bitecek Mi?

Güldür Güldür Show Final Mi Sezon Finali Mi Yapacak2013 yılından beri ekranların vazgeçilmez programlarından biri olan Güldür Güldür Show’da oldukça başarılı isimler yer almaktadır. Bu isimlerden bazıları; Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Buldu, Onur Atilla, Mahir İpek, Ecem Erkek’tir. Güçlü isimlerle hergün yükselişe geçen ve adından sıkça söz ettiren program 10. sezonundadır. Yönetmen koltuğunda Meltem Bozoflu’nun oturduğu Güldür Güldür Show’un bu başarıyla ilerlerken ve kendini izleyiciye bu kadar sevdirmişken bitmesi gibi bir durum yoktur.

Güldür Güldür Show Final Mi Yapacak?

9 sezondur Show Tv de izleyici karşısına çıkan program, her hafta birbirinden eğlenceli ve komik bölümleriyle bizleri ekrana bağlamayı başarmaktadır. BKM imzalı program her bölümde birbirinden ünlü isimleride konuk etmektedir. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Tiyatro türündeki güldürü programı yıllardır çok güzel bir başarıyla ilerlemektedir. Uzun yıllardır ekranlarda olmaya devam eden program geniş izleyici kitlesine sahiptir. Yani Güldür Güldür Show programı bu kadar başarılı bir şekilde ilerlediği için final yapmayacaktır.

Güldür Güldür Show Final Mi Sezon Finali Mi Yapacak?

Güldür Güldür Show 2021-2022 Sezonu Devam Edecek MiEkranların sevilen programlarının başında gelen Güldür Güldür Show, 2013 yılından beri ekranlarda ki yerini korumaktadır. Harbiye Açıkhava Tiyatrosu ve Beşiktaş Kültür Merkezi’nde sergilenen tiyatro türündeki programa büyük bir ilgi vardır. Sosyal medyada da oldukça ilgi gören ve konuşulan programın geniş bir izleyici kitlesi vardır ve bu yüzden yıllardır ekranlarda ki yerini korumaya devam etmiştir. Sevilen program bundan dolayı önümüzde ki sezonda Show Tv ekranlarında olmaya devam edecektir. Yani bu sezon, final yapmayacaktır.

Bu konumuzda sizlere Show Tv’nin sevilen programı Güldür Güldür Show’un 2023-2024 yeni sezonda ekranlarda olup olmayacağından ve dizinin bu sezon final mi yoksa sezon finali mi yapacağından bahsettik. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Güldür Güldür Show 2023-2024 Sezonu Devam Edecek Mi? sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Sizler de görüşlerinizi aşağı yazın lütfen. Güldür Güldür Show 2023 Yeni Oyuncu Kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz.

Güldür Güldür Show programı yıllardır Show TV ekranlarında yayınlanıyor ve reytinglerde kanalın yüzünü güldürmeyi başarıyor. Güldür Güldür Show programında efsane oyuncuları ile her hafta birbirinden komik skeçler hazırlanıyor ve oyuncular sizlere bunu sergiliyorlar. Ali Sunal’ın sunumuyla ekrana gelen Güldür Güldür Show programı diğer yarışmacıların da katkısı ile günün stresinden sizleri uzaklaştırıyor.

Güldür Güldür Show’un sizleri güldüren mutlu eden ekibinde kimler var? Güldür Güldür Show programı yapımcılığını BKM üstlenirken oyuncu kadrosunda ; Açelya Topaloğlu, Ali Sunal, Alper Kul, Aycan Koptur, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Ecem Erkek, Emre Altuğ, Evrim Akın, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Onur Buldu, Özgün Aydın, Simge Günsan, Sinan Çalışkanoğlu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter yer alıyor.

Güldür Güldür Show 2023-2024 yeni sezonu hangi kanalda yayınlanacak?

Güldür Güldür Show programı sezon finali 13 Temmuz Cumartesi akşamı Show TV de yayınlandı. Güldür Güldür Show programı sezon finalini yaptı ancak yeni sezon ile ilgili bir anlaşma yaptı mı? Aslında sezon finali deyince yeni sezonu da başlayacak anlamına gelir ancak Güldür Güldür Show ile ilgili bu detay kanal tarafından da onaylandı. Programın yeni sezon tarihi 30 Eylül Cumartesi olarak belirlendi.

Önceki haberlerde ne vardı? Güldür Güldür Show programı yeni sezonu yayınlanmaya başlaması için kendine bir kanal bulması gerekiyor . Sosyal medyaya düşen haberlere göre Güldür Güldür Show yeni sezon için henüz kendine yeni bir kanal bulamamış. Bu yüzden de yeni sezonda yayınlanmama tehlikesi altında. Sezon finali olarak biten dizi yeni sezonu olmaz ise yayından kaldırılmış olacak. Ancak kimse onun yayından kalkmasını istemiyor elbette.

Televizyon ekranlarında bizi güldürecek kaliteli talk show skeç komedi programlarına ihtiyaç artıyor. Çünkü günün stresi artarken insan eve gelince kendini bırakıp televizyonda izledikleri ile huzur bulmaya gülmeye ihtiyaç duyuyor. Ancak bu komedi programlarının en başta geleni Güldür Güldür Show yeni sezonda yayında olacak mı merak konusuydu ve sonunda beklenen açıklama geldi. Güldür Güldür Show yeni sezona 9 Ekimde başlıyor.

Güldür Güldür Show 2023-2024 Yeni Sezonda Yayınlanacak Mı?

Güldür Güldür Show 2023-2024 yeni sezonunda yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusuydu. Çünkü internette yayınlanan haberlere göre Güldür Güldür Show yeni sezonda yayınlanmayacak. Ancak bu haber kesinlik kazanmadığı için ihtimal vermek istemiyorduk. Sonunda beklentiler sonuç verdi ve Güldür Güldür Show yeni sezonda da kaldığı yerden devam edecek.

Güldür Güldür Show programı yeni sezonda Show TV kanalında yayına devam edecek. Show tv de yayınlanan Güldür Güldür programı reytingleri de oldukça başarılı. Genel olarak reytinglerde hep ilk sıralarda yer alıyorlar. Güldür Güldür reyting grafiğini sizlerle paylaşıyoruz.

Sıra Tarih RTG (%)
1. Güldür Güldür 6 Temmuz 2019 Cumartesi Reytingleri 4
5. Güldür Güldür 19 Haziran 2019 Çarşamba Reytingleri 4
1. Güldür Güldür 15 Haziran 2019 Cumartesi Reytingleri 5
5. Güldür Güldür 12 Haziran 2019 Çarşamba Reytingleri 4
2. Güldür Güldür 1 Haziran 2019 Cumartesi Reytingleri 4
5. Güldür Güldür 25 Mayıs 2019 Cumartesi Reytingleri 3
13. Güldür Güldür 22 Mayıs 2019 Çarşamba Reytingleri 3
6. Güldür Güldür 18 Mayıs 2019 Cumartesi Reytingleri 4

Böyle başarılı reyting oranları varken Güldür Güldür’ün bitmemesi gerekiyor. Yeni sezonda kanal bulamadı söylentileri etrafta dolaşsa da şimdilik kesin bilgi Güldür Güldür Show’un başlayacağı ile ilgili. Siz programın devam etmesini ister misiniz? Bu arada Güldür Güldür Show programı ile ilgili sosyal medyaya yayılan bir bilgiyi de paylaşmak isteriz.

Güldür Güldür Show 2022 Ekim ayında yayınlanmaya başlayacak. Show TV kanalında devam edecek gibi görünse de bu uzun tatil esnasında yeni bir kanalla da anlaşabilir. Televizyon dünyasında her şey olabilir. Güldür Güldür Show programı yeni sezonda yayınlanmalı mı sizce? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Son Dakika Bilgisi: Show TV’nin sevilen programı ‘Güldür Güldür Show’un yeni sezon tarihi belli oldu! Yapımcılığını BKM Film’in üstlendiği ve kadrosunda Açelya Topaloğlu, Emre Altuğ, Evrim Akın, Aylin Kontante, Çağlar Çorumlu ve Sinan Çalışkanoğlu gibi ünlü isimlerin yer aldığı program yeni sezonu 9 Ekim 2022 Cuma akşamı açıyor. “Güldür Güldür Show” yeni sezon ilk bölümüyle 9 Ekim 2022 Cuma akşamı Show TV’de!

Güldür Güldür Show 2023-2024 Yeni Sezon Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak?

Bu sezon koronavirüs nedeniyle dizi setleri ve programlar erken bitti. Bu nedenle Güldür Güldür Show 2023-2024 Yeni Sezon Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak? sorusuna yine her zaman olduğu gibi Show tv de başlayacak diyoruz ve muhtemelen 9 Ekim 2022 cuma günü yeni sezon ilk bölümü ekrana gelecek. Sizde Güldür Güldür Show ne zaman başlayacak konusunda yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazın lütfen.

YORUMLAR

 1. KENYALI dedi ki:

  Konuyu haddinden fazla coooook uzatmi$siniz.Cok gereksiz kimsenin bilmem neyinde olmayan aciklamalar..Soru g.g ne zaman ba$liycak..Cevap sanki canakkale köprüsü kadar uzun..

 2. M.aktaş dedi ki:

  Evet tek eğlencemiz bizim tekrarlarını bile zevkle izliyorum.

 3. atacan dedi ki:

  2024 de başlayacak da acaba eylül de acaba ne zaman başlayacak .izliyorduk.

 4. Anonim dedi ki:

  9 ekim pazar günü oluyor?

 5. Hatice nasaran dedi ki:

  Bitmesini. İstemiyoruz. Ailece

 6. Anonim dedi ki:

  Bence bu program tamamıyla ortadan kalkmalı insanların böyle yapmacık konulara gülecek hali yok ço saçma bir program

  1. tunctunc dedi ki:

   Sen biktiysan bakma cek git´senin bakacak halin yoksa digerlerinin var´ba$kalainin agzi ile konu$mak bir aptallik´salaklik isbatidir.Sen kimsinde ba$kalrinin gülecek hali yok diyorsun´falcimisin yoksa nesin sosyal ahlki terbiyesi olmayan kelek.!

   1. Şevket dedi ki:

    Bence çok iyi program harika skeçleri var 10 yıllık emeği var

  2. Anonim dedi ki:

   Aktroll olduğun için istemiyor olabilir misin

 7. FİNAL dedi ki:

  bence final olmalı artık suyu çıktı tadında bırakın lütfen ciddiye alın gözartı ihmal etmeyin unutmayınız gereginin yapılmasını arz ediyorum yapım şirketi shovv TV bitirin

  1. tunctunc dedi ki:

   Dizi filmi degilki neden final yapsin.? Gülmenin SINIRI´formu´milliyeti´yoktur..Ya gülersin veya gülmezsin´GÜLDÜR GÜLDÜR cogu insanin begendigi sanatsal yönü cok olan muazzam bir yapim.BEGENMEYEN BAKMAZ´ve yorum yapmayada hakki yok..isteyen bakar istemeyen bakmaz´kimse bir ba$kasinin agzi gözü degildir haydeee..

  2. Anonim dedi ki:

   Hükümetin talebi de bu şekilde final yapsın

  3. Anonim dedi ki:

   Öznel herkes için geçerli değil seni bilmiş

 8. Anonim dedi ki:

  Bence en iyi oyuncu naime (senin karakağrakağra gözlerin)👍👍👍👍👍👍👍👍👍👎🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 9. Dilek dedi ki:

  Kanallar apuk supuk dizilerle dolu, milletin beyni yıkanıyor. Sokaktan adam doplayıp dizi çeviriyorlar. Güldür güldür ile stres atıyorum, kafamı dağıtıyorum, çok özledim, bir an önce başlasın

  1. tunctunc dedi ki:

   Aynen katiliyorum bende cok özledim.

 10. Aýşe dedi ki:

  En iyi oyuncu ONUR BULDU
  (BILAL KOÇYOĞIT) 🤩🤩🤩

 11. Aýşe dedi ki:

  En iyi program GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW yeni sezon hemen başlasin BILAL KOÇYOĞIT bir numara oyuncu

 12. Remzi dedi ki:

  Bekliyoruz tek eylencemiz güldür güldür

 13. şenay moralı dedi ki:

  güldür güldür show bu dünyada bitmeyen savaşlar geçim sıkıntısı hastalıklar sen rahatsın bana ne diyen insanlardan artık yorulduk yalanda olsa gülmek hepimizin hakkı lütfen bunu bizden esirgemeyin saygılarımla

 14. şenay dedi ki:

  güldür güldür show bu dünyada bitmeyen savaşlar geçim sıkıntısı hastalıklar sen rahatsın bana ne diyen insanlardan artık yorulduk yalanda olsa gülmek hepimizin hakkı lütfen bunu bizden esirgemeyin saygılarımla

 15. Nur dedi ki:

  Son dönemde kötü haberlerle uyandığımız her günün bir tesellisi güldür güldür show yüzümüzün güldüğü tek program nerdeyse Türk toplumu olarak ihtiyacımız var bütün ekibi yürekten alkışlıyorum muhteşemler tek kelimeyle umarım en kısa zamanda gösterime başlar keyifle izliyoruz ailece cuma gününü iple çekiyoruz

 16. önder dedi ki:

  bence merakla bekledgim program en kisa zamanda seyircili baslar

 17. Anonim dedi ki:

  EĞER GULDÜR GÜLDÜR SHOV TIPI ONNLARCA REKLAMINI Q SAPTAL DİZİLERLE KİME SATACAK KOYUNNLAR BEKLIYOR HEMEN ALACAKLAR

 18. Haydar dedi ki:

  Teşekür ederim bilgi leriniz için😆😆

 19. مهدی dedi ki:

  Ya tekrar zaman kaç😯😯😯😯?

 20. Anonim dedi ki:

  Tabikide ekranlarda görmek istediğimiz tek Show ve güldürü proğramı ve ekibin hepside ailemizden biri oldu artık onları seviyoruz umarım bu haber doğru değildir sabırsızlıkla bekliyoruz

 21. Medet dedi ki:

  Toplumun bir nebze olsun gülmeye nefes almaya ihtiyacı var. Evimizde koştuğumuz oturunca borç düşünecek yerine, güldür güldür izlemek ruhumuzu rahatlatır

 22. Aslı dedi ki:

  Evet lütfen Güldür güldür show yayınlansın..

 23. Gökçe ozdemir dedi ki:

  Lütfen yayınlansın onlar beni güldüren tek şey şu an tekrarlarını izleyerek mutlu oluyorum yanlız sadece güldürmuyorlar aslında her skeclerinde bi msj veriyolar özellikle örf ve adetlerimizle ilgili bence öğretici de yayinlanicak buna inaniyorum…

  1. Vildan dedi ki:

   Evet bencede yayınlanmalı beni tek güldüren program söylenenler inşallah doğru değildir yayınlanmayacağıyla ilgili skeçler çok güzel oyuncular harika Ali Sunal başta gelmek üzere lütfen yayınlansın

 24. Anonim dedi ki:

  Evet kesinlikle yayınlamalı devam etsin sabırsızlıkla bekliyoruz güldür güldür çok yaşa

 25. Nezahat güneş dedi ki:

  Devam etmeli

 26. Osman dedi ki:

  Televizyon denince akla gelinen şey insanların boş vakitlerinde oyalanacak mantıklı bir program izlemesi işte tamda bu noktada bunu en iyi yansıtan güldür güldür show diğer programlar gibi saçma programlar hiç bi şekilde ali sunal ve kadrosunun yerini tutamaz yok bilmem kanal bulamamış biz böyle çalkantıları çok gördük adamların reytingleri yeter kanal bulması için

 27. Derman Kabukcu. dedi ki:

  Kaliteli şiddet içermeyen sanat değeri taşıyan ,neşelendiren insana izlerken stres yüklemeyen yalan dolan entrika içermeyen tek proğram güldür güldür şov.şov tv ve Ali Sunal’a sesleniyorum güldür güldür şov yeni dönemde yeni bölümlerle lütfen enkısa zamanda yayınlayınız .zira yaz boyunca sadece bu proğramı özleyerek bekledik ailecek.

 28. Özgür dedi ki:

  Yayınlanmalı

 29. Anonim dedi ki:

  Devam etmeli

 30. Memocan dedi ki:

  Her hafta sabırsızlıkla beklediğimiz gülmek can attığımız o güldür güldür show komedi programı deneyimli kadrosuyla her hafta değişik konularla karşımıza çıkan kah yeri geldi mi güldüren kah yeri geldiğinde düşündüren skeçleriyle adeta evimizin neşe kaynağı birer parçası oldular tabiki de güldür güldür show komedi programının devam etmesini istiyoruz ve hatta en kısa zamanda da kaldığı yerden devam etmesini diliyoruz hangi kanal olursa olsun farketmez yeterki en kısa zamanda kaldığı yerden yayınlarına devam etmesini istiyoruz

 31. Anonim dedi ki:

  bi güldür güldür showumuz var ama torpil iş yaramayan cok güzel hareketler başladı ya yayınlamazlar güldür güldürü zaten yılmaz erdoganın bkm aynı güldür güldürden esintili skeccler

 32. Nalan Durakcı dedi ki:

  Mutlaka yayınlanmalı!!!…

 33. fatma dedi ki:

  Evet kesinlikle yayınlansın

 34. Ahmeteymen dedi ki:

  Tek eğlencemiz

 35. Murat dedi ki:

  Kesinlikle yayınlanması gerek insanları güldürecek başka program yok ve ben çok seviyorum güldür güldürü

 36. Azbiye dedi ki:

  Bence yayınlanması gerek bu dönemde biraz gülmeye ihtiyacımız var saygilarmizla

 37. Yakup dedi ki:

  O kadar komedyenin bir araya gelmesi kolay bi iş değil ancak seyircisinin vermiş olduğu şöhretin getirisi devami olmali

 38. nesli dedi ki:

  yayinlansin hatta 2020 yilini beklemesin ekim ayinda baslasin eski oyuncular geri gelsin

 39. Murat Caner dedi ki:

  Çok sevdiğim bir program heyecanla bekliyorum yeni sezonu iple çekiyorum sezonu tüm karakterleri seviyorum Ali Sunal hocama sevgiler ve saygılarımı sunarım

  1. SERAP YEŞİLDAL dedi ki:

   SHV TV O YANDASLIĞINZI ELE GELEN GZE GELEN BİR GÜLDÜR GÜLDÜRÜMÜZ VARDI NEDEN ONADA SOKTUNUZ HİÇ TİNİZ KAYBOLDUNUZ SAPTAL DİZİLERE DEVAM

 40. Anonim dedi ki:

  Yüzümüzü güldüren tek program. Tabii ki de DEVAM

 41. Anonim dedi ki:

  Kesinlikle devam etmeli…

 42. Ftmnur dedi ki:

  Kesinlikle yayınlansın ailecek severek izloyoruz bütün karakterlere bayılıyoruz Naime Hayati Bilal hepsi hepsi Ali Sunal başta olmak üzere hepsini çoook severek izliyoruz Güldür Güldür Shov

 43. Deniz dedi ki:

  Mutlaka yayinlanmali kaliteli ve kimik bir gulduru programi

 44. Birsen dedi ki:

  Mutlaka ve kesinlikle yayınlanmalı böyle güzel ve kaliteli programlara ihtiyacımız var sevgilerle hiç bitmesin

 45. Refika dedi ki:

  Bencede başlamalı çok seviyorum güldür güldür show u

 46. Gül dedi ki:

  Kesinlikle yayınlanmalı gerçekten
  Kaliteli bir program

 47. Gül dedi ki:

  Kesinlikle yayınlanmalı ailece severek izliyoruz ve çooook seviyoruz lütfen bitmesin insanların böyle programlara ihtiyacı var yayınlansın

 48. Anonim dedi ki:

  Boyle kactane komedi var kaliteli bu pragram yayinlanmali hada hafdada iki kere

 49. Anonim dedi ki:

  Kesinlikle yayında olmalı TV kanallarndaki tek güldürü programı

 50. Dilek dedi ki:

  Kesinlikle yayinlanmali

 51. Bedia dedi ki:

  Kesinlikle Güldür Güldür Show yayınlanmalı tek zevk alarak izlediğimi programdır çocukları bile güldüren bir program asla kalkmamalı

 52. MURAT dedi ki:

  GERÇEKTEN DEVAM ETMELİ NAİME BİLAL FİKRİ MESUT OLMAZSA OLMAZIMDIR <3

 53. Alican dedi ki:

  Aldığım bir duyuma göre güldür güldür yeni sezonda tv8 de olacak Aralık ayını bekleyin😁

 54. Mecit Yanar dedi ki:

  Güldür Güldür show devam etsin izlerken ailecek gülme krizine giriyoruz

 55. Seda dedi ki:

  Kesinlikle yayinlanmalı kızim cok seviyor güldür güldürü özellikle Ecem Erkek (naime) nin taklitlerini yapıyor yayından kalkmamalı bukadar kaliteli her skecin de güldüren bir programa denk gelmedim

 56. Çiğdem dedi ki:

  Güldür güldür ekibi ile oldukça kaliteli komedi kesinlikle yayınlanmalı.Severek izliyoruz

 57. Anonim dedi ki:

  Kesinlikle evet.olmazsa olmazım antideprasanım

 58. Hümeyra dedi ki:

  Güldür güldür gibi program gelmedi gelmicekte kesinlşkle yayınlanmalı .eski bölümleri ezberledim yinede izlerim

 59. Zeynep dedi ki:

  Güldür Güldür Show çok severek izlediğimiz bir program. Böyle güzel bir program nasıl olmaz şaşırıyoruz. Yeni sezon ve yeni bölümü bekliyoruz

 60. Anonim dedi ki:

  Ne olursunuz devam etsin hemde ayni oyuncularla

 61. Onur dedi ki:

  Tabiiki yayınlanmalı

 62. Anonim dedi ki:

  Yayınlanmalı bu programa bütün kanalların talip olması lazım

 63. Anonim dedi ki:

  evet yayaınlansın diyorum

 64. kevser dedi ki:

  kesinlikle yayınlansın

 65. Seher Özarslan dedi ki:

  Güldür güldür Showu tekrar ekranlarda görmek istiyoruz Bu programa kanallar talip olmalılar

 66. ayşe dedi ki:

  evet yayınlammalı çok güzel…

 67. Efsun sahra dedi ki:

  Lütfen bu güzel program kaldırılmasın yedi yirmi dört bunu izlesemde yine sıkılmıyorum hepsini çok seviyorum

 68. Arzu dedi ki:

  Saçma sapan diziler yerine güldür güldür show izlemek istiyoruz bir huzur bulduğumuz tiyatromuz var onuda elimizden almayın

 69. Tayfur dedi ki:

  Devam etmeli bence kesinlikle

 70. Buğra dedi ki:

  Bi güldüğümüz o kaldı devam etmeli

 71. Anonim dedi ki:

  Evet yayınlanmalı

 72. Anonim dedi ki:

  Lütfen güldür güldür show dört gözle bekliyoruz.yeter artik zengin dizisini izlemek isdemiyoruz.

 73. Sevinç dedi ki:

  Çok güzel harika ailece izlenebilir program

 74. Musa dedi ki:

  Lütfen devam etsin emeği geçenlere teşekkürler

 75. Ömer dedi ki:

  Dört gözle bekliyoruz eşsizbi program

 76. HİLAL dedi ki:

  En kısa zanda başlaması dileğiyle 🌷 en sevdiğim program

 77. Mustafa Yildiz dedi ki:

  Müthiş bir pıroram lütfen ama lürfen devam etsin emeklerinden dolayı saygilar sevgiler isviçreden mustafa

 78. bi kişi dedi ki:

  en sevdiğim tv programı kesin başlasın

 79. Bir DOST dedi ki:

  Diziyi mahvettiler maalesef!

  1. R O N Î dedi ki:

   Dizi deil eğlence programı😁

   1. Bir yabancı dedi ki:

    Güldür güldür devam etmeli şevket çoruhluyu da görmek istiyoruz ve tabiki yeni başarılı yüzleri de bekliyoruz