Güldür Güldür Show 2022-2023 Yeni Sezon Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak?

Güldür Güldür Show 2022-2023 Yeni Sezon Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak? Güldür Güldür Show programı ne zaman başlayacak? Güldür Güldür Show programı yeni sezonu anlaşması yapıldı mı? Hangi kanal ile anlaşmaya varıldı? Yeni sezon ne zaman başlayacak? konularında detayları sizlerle paylaşacağız.

Son Dakika Bilgisi: Show TV’nin sevilen programı ‘Güldür Güldür Show’un yeni sezon tarihi belli oldu! Yapımcılığını BKM Film’in üstlendiği ve kadrosunda Açelya Topaloğlu, Emre Altuğ, Evrim Akın, Aylin Kontante, Çağlar Çorumlu ve Sinan Çalışkanoğlu gibi ünlü isimlerin yer aldığı program yeni sezonu 9 Ekim 2022 Cuma akşamı açıyor. “Güldür Güldür Show” yeni sezon ilk bölümüyle 9 Ekim 2022 Cuma akşamı Show TV’de!

Bu konumuzda sizlere Show Tv’nin Sevilen programlarından biri olan ve Ali Sunal’ın sunuculuğunu üstlendiği Güldür Güldür Show eğlence programının 2021-2022 yeni sezonda ekranlarda olup olmayacağından ve programın final mi yoksa sezon finali mi yapacağından bahsedeceğiz.

Güldür Güldür Show 2022-2023 Yeni Sezonda Olacak Mı?

Show Tv’nin sevilen eğlence programı, her hafta birbirinden ünlü isimleri ağırlamaktadır. İlk bölümü 27 Şubat 2013 tarihinde yayınlanan program kısa sürede kendini izleyiciye sevdirmeyi başarmış ve uzun yıllardır ekranlarda olmaya devam etmiştir. Eğlenceli skeçleriyle bizleri ekrana bağlayan programın sunuculuğunu ise Ali Sunal üstlenmiştir. Aldığı reytinglerle ve oyuncuların başarısıyla adından sıkça söz ettiren programın geniş bir izleyici kitlesi vardır. Yediden yetmişe herkesin severek izlediği programlardan biri olan Güldür Güldür Show 2022-2023 sezonunda da yine ekranlarda olmaya devam edecektir.

Güldür Güldür Show Bitecek Mi?

Güldür Güldür Show Final Mi Sezon Finali Mi Yapacak2013 yılından beri ekranların vazgeçilmez programlarından biri olan Güldür Güldür Show’da oldukça başarılı isimler yer almaktadır. Bu isimlerden bazıları; Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Buldu, Onur Atilla, Mahir İpek, Ecem Erkek’tir. Güçlü isimlerle hergün yükselişe geçen ve adından sıkça söz ettiren program 9. sezonundadır. Yönetmen koltuğunda Meltem Bozoflu’nun oturduğu Güldür Güldür Show’un bu başarıyla ilerlerken ve kendini izleyiciye bu kadar sevdirmişken bitmesi gibi bir durum yoktur.

Güldür Güldür Show Final Mi Yapacak?

9 sezondur Show Tv de izleyici karşısına çıkan program, her hafta birbirinden eğlenceli ve komik bölümleriyle bizleri ekrana bağlamayı başarmaktadır. BKM imzalı program her bölümde birbirinden ünlü isimleride konuk etmektedir. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Tiyatro türündeki güldürü programı yıllardır çok güzel bir başarıyla ilerlemektedir. Uzun yıllardır ekranlarda olmaya devam eden program geniş izleyici kitlesine sahiptir. Yani Güldür Güldür Show programı bu kadar başarılı bir şekilde ilerlediği için final yapmayacaktır.

Güldür Güldür Show Final Mi Sezon Finali Mi Yapacak?

Güldür Güldür Show 2021-2022 Sezonu Devam Edecek MiEkranların sevilen programlarının başında gelen Güldür Güldür Show, 2013 yılından beri ekranlarda ki yerini korumaktadır. Harbiye Açıkhava Tiyatrosu ve Beşiktaş Kültür Merkezi’nde sergilenen tiyatro türündeki programa büyük bir ilgi vardır. Sosyal medyada da oldukça ilgi gören ve konuşulan programın geniş bir izleyici kitlesi vardır ve bu yüzden yıllardır ekranlarda ki yerini korumaya devam etmiştir. Sevilen program bundan dolayı önümüzde ki sezonda Show Tv ekranlarında olmaya devam edecektir. Yani bu sezon, final yapmayacaktır.

Bu konumuzda sizlere Show Tv’nin sevilen programı Güldür Güldür Show’un 2022-2023 yeni sezonda ekranlarda olup olmayacağından ve dizinin bu sezon final mi yoksa sezon finali mi yapacağından bahsettik. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Güldür Güldür Show 2022-2023 Sezonu Devam Edecek Mi? sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Sizler de görüşlerinizi aşağı yazın lütfen. Güldür Güldür Show 2022 Yeni Oyuncu Kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz.

Güldür Güldür Show programı yıllardır Show TV ekranlarında yayınlanıyor ve reytinglerde kanalın yüzünü güldürmeyi başarıyor. Güldür Güldür Show programında efsane oyuncuları ile her hafta birbirinden komik skeçler hazırlanıyor ve oyuncular sizlere bunu sergiliyorlar. Ali Sunal’ın sunumuyla ekrana gelen Güldür Güldür Show programı diğer yarışmacıların da katkısı ile günün stresinden sizleri uzaklaştırıyor.

Güldür Güldür Show’un sizleri güldüren mutlu eden ekibinde kimler var? Güldür Güldür Show programı yapımcılığını BKM üstlenirken oyuncu kadrosunda ; Açelya Topaloğlu, Ali Sunal, Alper Kul, Aycan Koptur, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Ecem Erkek, Emre Altuğ, Evrim Akın, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Onur Buldu, Özgün Aydın, Simge Günsan, Sinan Çalışkanoğlu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter yer alıyor.

Güldür Güldür Show 2022-2023 yeni sezonu hangi kanalda yayınlanacak?

Güldür Güldür Show programı sezon finali 13 Temmuz Cumartesi akşamı Show TV de yayınlandı. Güldür Güldür Show programı sezon finalini yaptı ancak yeni sezon ile ilgili bir anlaşma yaptı mı? Aslında sezon finali deyince yeni sezonu da başlayacak anlamına gelir ancak Güldür Güldür Show ile ilgili bu detay kanal tarafından da onaylandı. Programın yeni sezon tarihi 9 Ekim Cuma olarak belirlendi.

Önceki haberlerde ne vardı? Güldür Güldür Show programı yeni sezonu yayınlanmaya başlaması için kendine bir kanal bulması gerekiyor . Sosyal medyaya düşen haberlere göre Güldür Güldür Show yeni sezon için henüz kendine yeni bir kanal bulamamış. Bu yüzden de yeni sezonda yayınlanmama tehlikesi altında. Sezon finali olarak biten dizi yeni sezonu olmaz ise yayından kaldırılmış olacak. Ancak kimse onun yayından kalkmasını istemiyor elbette.

Televizyon ekranlarında bizi güldürecek kaliteli talk show skeç komedi programlarına ihtiyaç artıyor. Çünkü günün stresi artarken insan eve gelince kendini bırakıp televizyonda izledikleri ile huzur bulmaya gülmeye ihtiyaç duyuyor. Ancak bu komedi programlarının en başta geleni Güldür Güldür Show yeni sezonda yayında olacak mı merak konusuydu ve sonunda beklenen açıklama geldi. Güldür Güldür Show yeni sezona 9 Ekimde başlıyor.

Güldür Güldür Show 2022-2023 Yeni Sezonda Yayınlanacak Mı?

Güldür Güldür Show 2022-2023 yeni sezonunda yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusuydu. Çünkü internette yayınlanan haberlere göre Güldür Güldür Show yeni sezonda yayınlanmayacak. Ancak bu haber kesinlik kazanmadığı için ihtimal vermek istemiyorduk. Sonunda beklentiler sonuç verdi ve Güldür Güldür Show yeni sezonda da kaldığı yerden devam edecek.

Güldür Güldür Show programı yeni sezonda Show TV kanalında yayına devam edecek. Show tv de yayınlanan Güldür Güldür programı reytingleri de oldukça başarılı. Genel olarak reytinglerde hep ilk sıralarda yer alıyorlar. Güldür Güldür reyting grafiğini sizlerle paylaşıyoruz.

Sıra Tarih RTG (%)
1. Güldür Güldür 6 Temmuz 2019 Cumartesi Reytingleri 4
5. Güldür Güldür 19 Haziran 2019 Çarşamba Reytingleri 4
1. Güldür Güldür 15 Haziran 2019 Cumartesi Reytingleri 5
5. Güldür Güldür 12 Haziran 2019 Çarşamba Reytingleri 4
2. Güldür Güldür 1 Haziran 2019 Cumartesi Reytingleri 4
5. Güldür Güldür 25 Mayıs 2019 Cumartesi Reytingleri 3
13. Güldür Güldür 22 Mayıs 2019 Çarşamba Reytingleri 3
6. Güldür Güldür 18 Mayıs 2019 Cumartesi Reytingleri 4

Böyle başarılı reyting oranları varken Güldür Güldür’ün bitmemesi gerekiyor. Yeni sezonda kanal bulamadı söylentileri etrafta dolaşsa da şimdilik kesin bilgi Güldür Güldür Show’un başlayacağı ile ilgili. Siz programın devam etmesini ister misiniz? Bu arada Güldür Güldür Show programı ile ilgili sosyal medyaya yayılan bir bilgiyi de paylaşmak isteriz.

Güldür Güldür Show 2022 Ekim ayında yayınlanmaya başlayacak. Show TV kanalında devam edecek gibi görünse de bu uzun tatil esnasında yeni bir kanalla da anlaşabilir. Televizyon dünyasında her şey olabilir. Güldür Güldür Show programı yeni sezonda yayınlanmalı mı sizce? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Son Dakika Bilgisi: Show TV’nin sevilen programı ‘Güldür Güldür Show’un yeni sezon tarihi belli oldu! Yapımcılığını BKM Film’in üstlendiği ve kadrosunda Açelya Topaloğlu, Emre Altuğ, Evrim Akın, Aylin Kontante, Çağlar Çorumlu ve Sinan Çalışkanoğlu gibi ünlü isimlerin yer aldığı program yeni sezonu 9 Ekim 2022 Cuma akşamı açıyor. “Güldür Güldür Show” yeni sezon ilk bölümüyle 9 Ekim 2022 Cuma akşamı Show TV’de!

Güldür Güldür Show 2022-2023 Yeni Sezon Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak?

Bu sezon koronavirüs nedeniyle dizi setleri ve programlar erken bitti. Bu nedenle Güldür Güldür Show 2022-2023 Yeni Sezon Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak? sorusuna yine her zaman olduğu gibi Show tv de başlayacak diyoruz ve muhtemelen 9 Ekim 2022 cuma günü yeni sezon ilk bölümü ekrana gelecek. Sizde Güldür Güldür Show ne zaman başlayacak konusunda yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazın lütfen.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.

76 Yorum

 1. Bence en iyi oyuncu naime (senin karakağrakağra gözlerin)👍👍👍👍👍👍👍👍👍👎🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 2. Kanallar apuk supuk dizilerle dolu, milletin beyni yıkanıyor. Sokaktan adam doplayıp dizi çeviriyorlar. Güldür güldür ile stres atıyorum, kafamı dağıtıyorum, çok özledim, bir an önce başlasın

 3. Avatar şenay moralı

  güldür güldür show bu dünyada bitmeyen savaşlar geçim sıkıntısı hastalıklar sen rahatsın bana ne diyen insanlardan artık yorulduk yalanda olsa gülmek hepimizin hakkı lütfen bunu bizden esirgemeyin saygılarımla

 4. güldür güldür show bu dünyada bitmeyen savaşlar geçim sıkıntısı hastalıklar sen rahatsın bana ne diyen insanlardan artık yorulduk yalanda olsa gülmek hepimizin hakkı lütfen bunu bizden esirgemeyin saygılarımla

 5. Son dönemde kötü haberlerle uyandığımız her günün bir tesellisi güldür güldür show yüzümüzün güldüğü tek program nerdeyse Türk toplumu olarak ihtiyacımız var bütün ekibi yürekten alkışlıyorum muhteşemler tek kelimeyle umarım en kısa zamanda gösterime başlar keyifle izliyoruz ailece cuma gününü iple çekiyoruz

 6. EĞER GULDÜR GÜLDÜR SHOV TIPI ONNLARCA REKLAMINI Q SAPTAL DİZİLERLE KİME SATACAK KOYUNNLAR BEKLIYOR HEMEN ALACAKLAR

 7. Tabikide ekranlarda görmek istediğimiz tek Show ve güldürü proğramı ve ekibin hepside ailemizden biri oldu artık onları seviyoruz umarım bu haber doğru değildir sabırsızlıkla bekliyoruz

 8. Toplumun bir nebze olsun gülmeye nefes almaya ihtiyacı var. Evimizde koştuğumuz oturunca borç düşünecek yerine, güldür güldür izlemek ruhumuzu rahatlatır

 9. Avatar Gökçe ozdemir

  Lütfen yayınlansın onlar beni güldüren tek şey şu an tekrarlarını izleyerek mutlu oluyorum yanlız sadece güldürmuyorlar aslında her skeclerinde bi msj veriyolar özellikle örf ve adetlerimizle ilgili bence öğretici de yayinlanicak buna inaniyorum…

  • Evet bencede yayınlanmalı beni tek güldüren program söylenenler inşallah doğru değildir yayınlanmayacağıyla ilgili skeçler çok güzel oyuncular harika Ali Sunal başta gelmek üzere lütfen yayınlansın

 10. Televizyon denince akla gelinen şey insanların boş vakitlerinde oyalanacak mantıklı bir program izlemesi işte tamda bu noktada bunu en iyi yansıtan güldür güldür show diğer programlar gibi saçma programlar hiç bi şekilde ali sunal ve kadrosunun yerini tutamaz yok bilmem kanal bulamamış biz böyle çalkantıları çok gördük adamların reytingleri yeter kanal bulması için

 11. Avatar Derman Kabukcu.

  Kaliteli şiddet içermeyen sanat değeri taşıyan ,neşelendiren insana izlerken stres yüklemeyen yalan dolan entrika içermeyen tek proğram güldür güldür şov.şov tv ve Ali Sunal’a sesleniyorum güldür güldür şov yeni dönemde yeni bölümlerle lütfen enkısa zamanda yayınlayınız .zira yaz boyunca sadece bu proğramı özleyerek bekledik ailecek.

 12. Her hafta sabırsızlıkla beklediğimiz gülmek can attığımız o güldür güldür show komedi programı deneyimli kadrosuyla her hafta değişik konularla karşımıza çıkan kah yeri geldi mi güldüren kah yeri geldiğinde düşündüren skeçleriyle adeta evimizin neşe kaynağı birer parçası oldular tabiki de güldür güldür show komedi programının devam etmesini istiyoruz ve hatta en kısa zamanda da kaldığı yerden devam etmesini diliyoruz hangi kanal olursa olsun farketmez yeterki en kısa zamanda kaldığı yerden yayınlarına devam etmesini istiyoruz

 13. bi güldür güldür showumuz var ama torpil iş yaramayan cok güzel hareketler başladı ya yayınlamazlar güldür güldürü zaten yılmaz erdoganın bkm aynı güldür güldürden esintili skeccler

 14. Kesinlikle yayınlanması gerek insanları güldürecek başka program yok ve ben çok seviyorum güldür güldürü

 15. O kadar komedyenin bir araya gelmesi kolay bi iş değil ancak seyircisinin vermiş olduğu şöhretin getirisi devami olmali

 16. Avatar Murat Caner

  Çok sevdiğim bir program heyecanla bekliyorum yeni sezonu iple çekiyorum sezonu tüm karakterleri seviyorum Ali Sunal hocama sevgiler ve saygılarımı sunarım

  • Avatar SERAP YEŞİLDAL

   SHV TV O YANDASLIĞINZI ELE GELEN GZE GELEN BİR GÜLDÜR GÜLDÜRÜMÜZ VARDI NEDEN ONADA SOKTUNUZ HİÇ TİNİZ KAYBOLDUNUZ SAPTAL DİZİLERE DEVAM

 17. Kesinlikle yayınlansın ailecek severek izloyoruz bütün karakterlere bayılıyoruz Naime Hayati Bilal hepsi hepsi Ali Sunal başta olmak üzere hepsini çoook severek izliyoruz Güldür Güldür Shov

 18. Mutlaka ve kesinlikle yayınlanmalı böyle güzel ve kaliteli programlara ihtiyacımız var sevgilerle hiç bitmesin

 19. Kesinlikle yayınlanmalı ailece severek izliyoruz ve çooook seviyoruz lütfen bitmesin insanların böyle programlara ihtiyacı var yayınlansın

 20. Kesinlikle Güldür Güldür Show yayınlanmalı tek zevk alarak izlediğimi programdır çocukları bile güldüren bir program asla kalkmamalı

 21. Aldığım bir duyuma göre güldür güldür yeni sezonda tv8 de olacak Aralık ayını bekleyin😁

 22. Kesinlikle yayinlanmalı kızim cok seviyor güldür güldürü özellikle Ecem Erkek (naime) nin taklitlerini yapıyor yayından kalkmamalı bukadar kaliteli her skecin de güldüren bir programa denk gelmedim

 23. Güldür güldür ekibi ile oldukça kaliteli komedi kesinlikle yayınlanmalı.Severek izliyoruz

 24. Güldür güldür gibi program gelmedi gelmicekte kesinlşkle yayınlanmalı .eski bölümleri ezberledim yinede izlerim

 25. Güldür Güldür Show çok severek izlediğimiz bir program. Böyle güzel bir program nasıl olmaz şaşırıyoruz. Yeni sezon ve yeni bölümü bekliyoruz

 26. Avatar Seher Özarslan

  Güldür güldür Showu tekrar ekranlarda görmek istiyoruz Bu programa kanallar talip olmalılar

 27. Avatar Efsun sahra

  Lütfen bu güzel program kaldırılmasın yedi yirmi dört bunu izlesemde yine sıkılmıyorum hepsini çok seviyorum

 28. Saçma sapan diziler yerine güldür güldür show izlemek istiyoruz bir huzur bulduğumuz tiyatromuz var onuda elimizden almayın

 29. Avatar Mustafa Yildiz

  Müthiş bir pıroram lütfen ama lürfen devam etsin emeklerinden dolayı saygilar sevgiler isviçreden mustafa