Güldür Güldür Show 2020-2021 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

1 Yorum 135 kez izlendi

Show TV ekranlarında perşembe ve cuma akşamları yayınlanan Güldür Güldür Show 2020-2021 yeni sezona ne zaman başlayacak yeni bölümleri ne zaman çekilecek merak ediliyor. Bizde detaylı bir araştırma yaparak coronavirüs sonrasında Güldür Güldür Show’un ne zaman yayınlanacağını ve seyirci ile yeniden buluşacağı kesin tarihi sizlere yazmak istiyoruz.

Bildiğiniz üzere Güldür Güldür Show skeçleri ile herkesi güldürmeyi amaçlayan bir program. Ancak bir arada çalışmanın zorunlu olduğu komedi tarzındaki bu Show programının Corona virüs nedeniyle tedbiren çekimleri durdurulmuştu. Salgın virüsün etkisini kaybetmesinden hemen sonra yeniden çekimlere başlayacak olan Güldür Güldür Show sezon bitmeden birkaç bölüm hazırlayıp sezon finali yapmayı düşünüyor.

Güldür Güldür Show 2020-2021 Yeni Sezon tarihiGüldür Güldür Show 2020-2021 yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Ancak Güldür Güldür Show’un tekrar bir araya gelmesi toplanması oldukça zor görünüyor. Çünkü farklı şehirlerde yaşayan oyuncular bir araya gelmekte bir müddet sıkıntı çekecek görünüyor. Corona virüs salgınından sonra çekimleri başlayacak olan Güldür Güldür Show muhtemelen 2020-2021 yeni sezonda ekrana gelecek. Show TV ekranlarında yayınlanacak yeni bölümler Eylül 2020 de başlayacak.

Güldür Güldür Show 2020-2021 Yılı Ne Zaman BaşlayacakGüldür Güldür Show kesin başlama tarihi?

Televizyonda izleyecek bir şey bulamayan ve eski bölümleri izlemekten sıkılanlar Güldür Güldür Show gibi komedi ustası programları arar oldu. Bu nedenle Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show programının ne zaman yeniden yayınlanacağı daha çok merak ediliyor. Aldığımız bilgilere göre Güldür Güldür Show uzun bir yaz döneminden sonra Eylül ayında yeniden ekrana gelmeye başlayacak. Muhtemelen 10 eylül 2020 cuma günü yeni sezon ilk bölümü ile izleyicisine kavuşacak olan program merakla bekleniyor.

Sizlerde Güldür Güldür Show programı hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Programı özlediniz mi yeni bölümleri iple çekiyor musunuz yorumunuzu bekliyoruz. Yeni Sezonda Güldür Güldür Show’a Katılan Oyuncular

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler