Gülcemal Oyuncuları Bölüm Başına Ne Kadar Para Ücret Alıyor?

26.02.2023
75

Gülcemal oyuncuları bölüm başına ne kadar para, ücret aldığını sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Eda Tezcan’ın kaleme aldığı Gülcemal dizisinin yönetmen koltuğuna Ali Balcı oturmaktadır. Seyiricler yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Gülcemal dizisinin oyuncularının bölüm başına aldığı ücreti de merak etti. Bizlerde Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Gülcemal dizi oyuncuları bölüm başına ne kadar maaş para, ücret aldığını sizlerle paylaşacağız.

Gülcemal Dizisi Oyuncu Maaş ve Ücretleri

Gülcemal Oyuncu maaşları Bölüm Başına Ne Kadar Para ÜcretMF Yapım imzalı Gülcemal dizisinin başrolünde Murat Ünalmış ve Melis Sezen yer almaktadır. İzleyiciler çekimleri Bursa’da başlayan Gülcemal dizisinin oyuncu maaşlarını da merak etti. Bizlerde, Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Gülcemal dizisinin oyuncularının bölüm başına ne kadar maaş, ücret aldığını sayfamızdan paylaşacağız. Gülcemal Dizisi Nerede Çekiliyor?

Gülcemal dizisi Deva (Melis Sezen) Maaşı

Son dönemin yıldızı parlayan isimler arasında yer alan güzel oyuncumuz Melis Sezen, Gülcemal dizisinin başrol oyuncusudur. Oyuncumuzun sevenleri onun maaşını da merak etti. Gülcemal dizisinin başrolünde yer alan Melis Sezen, dizide bölüm başına 55 ile 60 bin tl arasında bir ücret, maaş alacaktır.

Gülcemal Dizisi Gülcemal (Murat Ünalmış) Maaşı

Dizinin başrolünde yer alan Gülcemal karakterine oyuncumuz Murat Ünalmış hayat vermektedir. Murat Ünalmış’ın sevenleri oyuncumuzun haftalık olarak aldığı ücreti de merak etti. Başarılı oyuncumuz Murat Ünalmış, dizide haftalık olarak ortalama 50 bin tl bir ücret almaktadır.

Gülcemal Dizisi İpek (Meltem Akçöl) Maaşı

Sektörde yeni olan oyuncumuz Meltem Akçöl, Gülcemal dizisinde İpek karakterini canlandıracaktır. Meltem Akçöl’ün dizide bölüm başına ne kadar maaş aldığı hakkında net bir bilgi yoktur. Bizler oyuncumuzun haftalık olarak ortalama 15 ile 20 bin tl arasında bir maaş alacağını tahmin ediyoruz.

Gülcemal Dizisi Armağan (Burak Can) Maaşı

Genç oyuncumuz Burak Can’ın sevenleri, onun Gülcemal dizisinde aldığı maaşı da merak etti. Fakat, oyuncumuz Burak Can’ın aldığı maaş hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Burak Can’ın dizide bölüm başına yaklaşık olarak 15 bin tl bir ücret alacağını düşünüyoruz.

Gülcemal oyuncuları bölüm başına ne kadar para, ücret aldığını sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..