Gülcemal Dizisine Oyuncu Başvurusu Yapımcı İletişim Bilgileri

19.12.2022
572
Gülcemal Dizisine Oyuncu Başvurusu Yapımcı İletişim Bilgileri

Gülcemal dizisine oyuncu başvurusu, yapımcı iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Eda Tezcan’ın kaleme aldığı ‘Gülcemal’ dizisi önümüzdeki günlerde Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Gülcemal dizisi oyuncu kadrosu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. Seyirciler, Gülcemal dizisinde nasıl oyuncu olunacağını ve oyuncu başvurusunu da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı da Gülcemal dizisine oyuncu başvurusu, yapımcı iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağız. gulcemal dizisine oyuncu olmak icin ne yapilmadi

Gülcemal Dizisi Oyuncu Başvurusu

Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Gülcemal dizisinin yapımcılığını MF Yapım üstlenmiştir. Dizilere oyuncu alımını da yapım şirketleri yapmaktadır. Yani, Gülcemal dizisinde oyuncu olmak için MF Yapım ile iletişime geçmeniz gerekiyor. +90 212 263 16 74 telefon numarasıyla ya da +90 212 263 16 72 fax numarasıyla MF Yapım’a ulaşabilirsiniz. info@mfyapim.com adresine mail atarak yada @mfyapimtv İnstagram hesabına mesaj atarak dizinin yapımcısı MF Yapım’la iletişime geçebilirsiniz.

Gülcemal Dizisinde Oyuncu Olmak İçin Yapmanız Gerekenler

Murat Ünalmış’ın başrolünde oynayacağı Gülcemal dizisi MF Yapım imzalıdır. Sizlerde eğer Gülcemal dizisinde oyuncu olmak istiyorsanız dizinin yapımcısı MF Yapım ile görüşmelisiniz. MF Yapım’a info@mfyapim.com adreslinden mail atabilirsiniz. Ya da +90 212 263 16 74 telefon numarasıyla MF Yapım ile görüşme sağlayabiliriz. Ayrıca, Bebek Mah., İnşirah Cad., No:7, Beşiktaş, İstanbul adresine giderek MF Yapım Şirketine ulaşabilir ve yapımcılarla görüşme sağlayabilirsiniz. murat unalmis gulcemal dizisi

Gülcemal Dizisi Yapımcı İletişim Bilgileri

Seyirciler, Gülcemal dizisi yapımcı iletişim bilgilerini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Gülcemal dizisinin yapımcılığını MF Yapım üstlenmiştir. MF Yapım ile iletişim kurmak istiyorsanız eğer; +90 212 263 16 72 numarasından MF Yapım’a fax atabilirsiniz. MF Yapım’ın resmi İnstagram hesabı: @mfyapimtv’dir. Buradan da yapımcılara mesaj atabilirsiniz. Ayrıca MF Yapım’ın telefon numarası: +90 212 263 16 74’tür. MF Yapım’ın Şirket adresi: Bebek Mah., İnşirah Cad., No:7, Beşiktaş, İstanbul.

Gülcemal dizisine oyuncu başvurusu, yapımcı iletişim bilgilerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?