Gülcemal Dizisi Neden Bitti? Erken Final Sebepleri, Geri Başlayacak Mı?

20.05.2023
824

Gülcemal dizisi neden bitti? Erken final sebeplerini ve kaçıncı bölümde final yapacağını açıklayacağız. Senaryosunu Eda Tezcan’ın kaleme aldığı Gülcemal dizisinin başrolünde Murat Ünalmış ve Melis Sezen yer almaktadır. Gülcemal dizisi Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. MF Yapım imzalı Gülcemal dizisinin neden bittiği ve erken final sebepleri de merak edilmiştir. Bizler de bu içeriğimizde Gülcemal dizisinin neden bittiğini, erken final sebeplerini, geri başlayıp başlamayacağını açıklayacağız. Son dakika haberi:

25 Mayıs Gülcemal Dizisi Var mı Yok mu Bitti mi Final mi?

Gülcemal Dizisi Neden Bitti?

Gülcemal dizisi neden bitti erken final yaptıÇekimleri Bursa’da başlayan ve İstanbul’da devam eden Gülcemal dizisi perşembe akşamları yayınlanmaktadır. Gülcemal dizisi ilk haftalarda dikkatleri üzerine çekmiştir. Ancak dizi daha sonra yakaladığı kitleyi kaybetmiştir. Özellikle perşembe günleri yayınlanan Al Sancak, Camdaki Kız ve Aldatmak dizilerinden dolayı beklediği başarıyı elde edememiştir. Bundan dolayı da büyük umutlarla çekilen Gülcemal dizisinin yapımcıları final kararı almıştır. Kısacası Gülcemal dizisi düşük reyting sebebiyle bitecektir. Gülcemal dizi oyuncuları bölüm başına ne kadar maaş, ücret alıyor?

Gülcemal Dizisi Erken Final Sebepleri

– Perşembe günleri yayınlanan Al Sancak, Camdaki Kız, Aldatmak gibi geniş kitlesi olan dizilerinden dolayı izlenmemiştir.
– Gülcemal dizisi istediği başarıya ulaşamamıştır.
– Totalde ortalama 2-3 oranında reyting alan Gülcemal, yayınlandığı günün en az izlenen dizileri arasına girmiştir.
– Gülcemal dizisi Ab ve Abc1 gruplarında da beklediği başarıyı elde edememiştir.

Gülcemal Dizisi Geri Başlar Mı?

Yapımcılığını MF Yapım üstlenmiştir. Gülcemal dizisi perşembe günleri yayınlanmaktadır. Ancak aynı gün Camdaki Kız, Al Sancak, Aldatmak gibi başarılı dizilerde ekrana gelmektedir. Gülcemal dizisi bundan dolayı da az izlenmiştir ve final yapacaktır. Dizinin geri başlayıp başlamayacağı da merak ediliyor. Fakat bu konu hakkında yapımcılar bir açıklamada bulunmamıştır. Bizler, dizinin finalinin bir sonuca bağlanacağını ve bu sebeplede Gülcemal dizisinin geri başlamayacağını tahmin ediyoruz.

Gülcemal Dizisi Kaçıncı Bölümde Final Yapacak?

İstediği reytingleri alamayan Gülcemal dizisinin yönetmen koltuğuna Ali Balcı oturmaktadır. Gülcemal dizisi perşembe günleri saat 20:00’da Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Dizi özellikle başrol oyuncularıyla dikkat çekmiştir. Merak edilen konulardan biri de Gülcemal dizisinin kaç bölüm süreceği ve kaçıncı bölümde final yapacağı olmuştur. Başrollerini Murat Ünalmış ve Melis Sezen’in paylaştığı Gülcemal dizisi 10 bölüm sürecek ve 10. Bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecektir.

Gülcemal dizisi neden bitti? Erken final sebeplerini, geri başlayıp başlamayacağını açıkladık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Asuman dedi ki:

  Dizinin tekrar başlamasını umuyorum

 2. Hatice dedi ki:

  Masalsı formatta diziler nedense tutulmuyor bu ülkede. Kime göre neye göre izlenme oranları belirleniyor acaba. Gülcemal dizisinin devam etmesini umuyorum

  1. Sara dedi ki:

   Wir lieben die Serie und schauen meistens auf Youtube weil wir in Wien sind und somit keinen Zugang zu Fox übers Internet haben. Ist ein zu schnelles Ende. Ausserdem ist die Serie “Camdaki Kiz” längst vorbei. Vielleicht schalten jetzt mehr Leute ein.

  2. Asuman dedi ki:

   Guzel ve farkli bi diziydi hic dizi sevmiuen biz bile ekrana kilitlendik..Populer dediginiz dizileride biz seyretmedik..Umarim başlar

 3. Emrah dedi ki:

  İlm defa bir dizi izlemeye başladım o da erken final haberleri çıkmış inşallah final yapmazsınız

 4. Emrah dedi ki:

  Ben dizi izlemeyi sevmem ill defa gülcemal dizisini izledim 1.ci bölümden izlemeye başladım çok güzel bir dizi olmuş ve izlemeye devam ediyorum diğer dizilerden bin kat daha güzel hiç bir perşembe kaçırmıyorum başarılarının devamı ni diliyorum