Gülcemal Dizisi Ne Zaman Final Yapacak Kaç Bölüm Olacak?

12.04.2023
16

Gülcemal dizisi ne zaman final yapacak, bitecek? Gülcemal dizisi kaç bölüm olacak? Sizlerle paylaşacağız. MF Yapım imzalı Gülcemal dizisinin başrolünde Murat Ünalmış ve Melis Sezen yer almaktadır. Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Gülcemal dizisinin final tarihi ve kaç bölüm olacağı da merak ediliyor. Bizlerde bu içeriğimizde Gülcemal dizisini ne zaman final yapacağını, kaç bölüm süreceğini ve 2. sezon devam edip etmeyeceğini açıklayacağız.

Gülcemal Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Gülcemal Dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman Final YapacakGülcemal dizisinin yönetmen koltuğuna Ali Balcı oturmaktadır. Çekimleri Bursa’da başlayan Gülcemal dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. Fox Tv’de yayınlanan Gülcemal dizisi perşembe günleri ekrana gelmektedir. İlk bölümüyle totalde 3.15 oranında reyting alan dizi güzel bir başlangıç yapmıştır. Gülcemal dizisinin reytingleri şu an güzel bir şekilde devam ettiği ve dizinin hikayesi de bitmediği için ne zaman final yapacağı belli değildir.

Gülcemal Dizisi Erken Final Yapar mı?

Gülcemal dizisi reytinglerde maalesef istediğini bulamadı. Beklentilerin altında kalan izlenme oranları nedeni ile dizi erken final yapabilir. İlk 12 bölüm sözleşmesi olan dizinin Haziran ayında bitirilmesi gündeme geldi. Son kararı kanal yönetimi verecek. Ancak Gülcemal dizisinin erken final yapması elbette izleyiciyi üzecek.

Gülcemal Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Gülcemal Dizisi Ne Zaman Final Yapacak tarihiSenaryosunu Eda Tezcan’ın kaleme aldığı Gülcemal dizisi MF Yapım imzalıdır. Özellikle başrol oyuncuları sayesinde dikkat çeken dizinin ne zaman biteceği de merak ediliyor. Ancak bu konu hakkında henüz net bir açıklama yoktur. Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Yüz Yıllık Mucize dizilerini geride bırakan Gülcemal totalde 3.15 oranında bir reyting almıştır. Bu reyting ilk bölüm için fena değildir. Gülcemal dizisi ne zaman biteceği önümüzdeki haftalarda alacağı reytinglere bağlıdır.

Gülcemal Dizisi Kaç Bölüm Olacak?

Başrollerini Murat Ünalmış ve Melis Sezen’in paylaştığı Gülcemal dizisi özellikle başrol oyuncularıyla dikkat çekmiştir. Gülcemal dizisi ilk bölümüyle totalde 3.15 oranında bir reyting almıştır. Bu rating ilk bölüm için fena değildir. Ancak önümüzdeki yıllarda devam etmesi için Gülcemal’in daha yüksek oranda reyting alması gerekiyor. Bizler, dizinin reytinglerinin önümüzdeki haftalarda yükseleceğini düşünüyoruz. Bundan dolayı da Gülcemal dizisinin uzun yıllar Fox Tv’de olacağını tahmin ediyoruz.

Gülcemal Dizisi 2. Sezon Devam Edecek Mi?

Ali Balcı yönetmenliğinde çekilen Gülcemal dizisi ilk bölümünde beklediği başarı yakalamıştır. Gülcemal dizisinin ilk bölüm reytingleri çok yüksek olmasa da, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Yüz Yıllık Mucize dizilerini geride bırakmıştır. Fakat, Fox Tv’de yayınlanan Gülcemal dizisinin 2. sezonda da ekranlarda olması için reytinglerinde yükselişe geçmesi gerekmektedir. Ancak bizler MF Yapım imzalı Gülcemal dizisinin kendini izleyiciye sevdireceğini ve 2. sezon devam edeceğini düşünüyoruz.

Gülcemal dizisi ne zaman final yapacak? Gülcemal dizisi kaç bölüm olacak? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

  1. K.K. dedi ki:

    Çok iyi dizi her hafta bekliyorum