Gülcemal Dizisi Deva Kimdir? Kıyafetleri (Melis Sezen)

05.02.2023
1.381

Gülcemal dizisi Deva kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Gülcemal dizisinin yönetmen koltuğuna Ali Balcı oturmaktadır. İzleyiciler senaryosunu Eda Tezcan’ın kaleme aldığı Gülcemal dizisi Deva karakterini de merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Gülcemal karakterine oyuncumuz Melis Sezen hayat verecektir. Gülcemal dizisi Deva kimdir? Deva karakterini canlandıran oyuncumuz Melis Sezen’i yakından tanıtacağız.

Gülcemal Dizisi Deva Karakteri Kimdir?

Gülcemal Dizisi Deva kimdirFox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Gülcemal dizisi Deva karakteri dizinin ana karakterlerinden biridir. Gülcemal dizisinin başrolünde yer alan Deva karakteri Gülcemal (Murat Ünalmış) ile partnerdir. Deva karakterine oyuncumuz Melis Sezen hayat verecektir.

Gülcemal Dizisi Deva Kimdir?

Gülcemal dizisinin başrolünde yer alan Deva karakterini Melis Sezen canlandıracaktır. İzleyiciler popüler oyuncumuz Melis Sezen’i de merak etti. Bizlerde bu nedenle Melis Sezen’i araştırdık. Bundan dolayı da Melis Sezen kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Melis Sezen Kimdir?

2 Ocak 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Melis Sezen, Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümünden mezun olmuştur. Melis Sezen Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera karşısında ilk defa 2016 yılında Arkadaşlar İyidir isimi diziyle geçen oyuncumuz 2022 yılında Maske Kimsin Sen? Yarışmasının jüri koltuğunda oturmuştur. 2022 yılının Yıldızı Parlayan ismi seçilen Melis Sezen özellikle Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Derin karakteriyle tanınmıştır.Melis Sezen Gülcemal Dizisi Deva Kıyafetleri

Melis Sezen Yer Aldığı Diziler

2016 Arkadaşlar İyidir – Yasemin
2016-2017 Hayat Bazen Tatlıdır – Asya Turan
2017-2018 Siyah İnci – Ebru
2019 Sevgili Geçmiş – Deren Kutlu
2019 Leke – Yasemin Adıvar
2020 Ya İstiklal Ya Ölüm – Nazan
2020-2022 Sadakatsiz – Derin Güçlü
2023 Gülcemal – Deva

Melis Sezen Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Melis Sezen evli değildir. Melis Sezen’in adı son günlerde üniversite arkadaşı Mehmet Uygun ile anılmaktadır. Ancak oyuncumuz bu konu hakkında açıklama yapmamıştır. Bundan dolayı da oyuncumuz Melis Sezen’in hayatında bilinen biri yoktur.

Gülcemal Dizisi Deva – Melis Sezen Kıyafetleri

Gülcemal Dizisi Deva Kıyafetleri (Melis Sezen)Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Melis Sezen, kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyi yakıştığı biridir. Modayı yakından takip eden oyuncumuz oldukça şık parçalar seçmektedir. Bizlerde bu nedenle tarzıyla dikkatleri çeken oyuncumuz Melis Sezen’in Gülcemal dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ile elbiselerini sizlerle paylaşacağız.

Gülcemal dizisi Deva kimdir? Deva karakterini canlandıran oyuncumuz Melis Sezen’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.