Gül Masalı Oyuncuların Kullandığı Otomobil ve Telefon Markaları

Gül Masalı dizisinin oyuncularının kullandığı telefon ve araba markalarının sizlerle paylaşacağız. Pastel Film imzalı Gül Masalı dizisinin çekimleri Isparta’da devam etmektedir. Senaryosunu Aybars Bora ve Dilek Aydoğdu’nun kaleme aldığı Gül Masalı dizisinin oyuncularının kullandığı telefon ve araba markaları da merak edildi. Bizlerde Gül Masalı dizisinin oyuncularının kullandığı telefon ve araba markalarının sizlerle paylaşacağız. gul masali oyuncu kiyafetleri telefonlari

Gül Masalı Dizisi Oyuncu Telefon ve Araba Markaları

Başrollerini Gülper Özdemir ve Erdem Kaynarca’nın paylaştığı Gül Masalı dizisinin yönetmen koltuğunda Sadullah Celen oturmaktadır. Proje tasarımını Soner Caner’in üstlendiği Gül Masalı dizisi ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Bizlerde, dram türünde olan Gül Masalı dizisinin oyuncularının kullandığı telefon ve araba markalarını sayfamızdan paylaşacağız.

Gül Masalı Dizisi Gonca (Gülperi Özdemir) Telefon ve Araba Markası

Gül Masalı dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Gülperi Özdemir, Gonca karakterine hayat verecektir. Gonca karakterinin kullandığı telefon ile arabanın markası da merak edildi. Ancak dizi başlamadığı için Gonca karakterinin kullandığı telefon ve arabanın markası belli değildir. Bizler önümüzdeki günlerde Gonca’nın Gül Masalı dizisinde kullanda telefonun ve arabanın markasını sayfamızda paylaşacağız.

Gül Masalı Dizisi Toprak (Erdem Kaynarca) Telefon ve Araba Markası

Erdem Kaynarca’nın Gül Masalı dizisinde hayat verdiği Toprak karakterinin kullandığı telefon ve araba markası merak edilidi. Ancak, Gül Masalı dizisi henüz başlamadığı için Toprak karakterinin kullanındığı telefon ve araba markası bilinmemektedir. Bizler, Gül Masalı dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizinin başrolünde yer alan Toprak karakterini kullandığı telefon ve arabanın markasını açıklayacağız.

Gül Masalı Dizisi Tahir (Arif Pişkin) Telefon ve Araba Markası

Gül Masalı dizisinin ana karakterlerinden biri olan Tahir karakterine usta oyuncumuz Arif Pişkin hayat verecektir. Bugüne kadar oldukça başarılı projelerde yer alan oyuncumuz Arif Pişkin Gül Masalı dizisiyle anlaşma sağlamıştır ve oyuncumuzun Gül Masalı dizisinde hayat verdiği Tahir karakterinin kullandığı telefon ve arabanın markası henüz belli değildir.

Gül Masalı dizisinin oyuncularının kullandığı telefon ve araba markalarının sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.