Gül Masalı Ece Kimdir? Bilgileri (Zehra Yılmaz)

23.04.2021
1.073

Gül Masalı dizisinde Ece Kimdir? Bilgileri gerçek adı (Zehra Yılmaz) burada. Gül masalı dizisi 19 Haziran pazar akşamı Atv de başlıyor. Zehra Yılmaz’ın canlandıracağı Ece karakteri de dizinin en güzel oyuncularından birisi olarak dikkatleri çekiliyor. Gül Masalı Ece Kimdir? Gül Masalı Ece Bilgileri Gül Masalı Ece (Zehra Yılmaz) rolü hakkında detaylar burada..

Gül Masalı Ece Kimdir?

Atv’nin yeni dizilerinden bir tanesi olan Kalp Yarası dizisi şimdiden izleyicilerde büyük merak uyandırdı. Oyuncuları ve karakterleri bir bir belli olan Kalp Yarası dizisinde dikkat çeken karakterlerden bir tanesi de Betül karakteri oldu. Biz de Bu konumuzda Kalp Yarası dizisinde boy gösterecek olan Betül’ü karakterinden ve Betül karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Zehra Yılmaz’dan detaylı bir şekilde senelere bahsedeceğiz. Gelin Kalp Yarası Betül karakterini daha yakından tanıyıp inceleyelim.Kalp Yarası Betül Karakteri

Kalp Yarası Betül Karakteri

Geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlanmış olan Kalp Yarası dizisinde en çok dikkat çeken karakterlerden bir tanesi de Betül karakteri oldu. Hem karakteristik özellikleri hem de güzelliği ile dizide dikkatlerin neredeyse tamamını üzerine çekecek olan Betül karakterinin karakteristik özellikleri ise resmi siteler tarafından açıklanmadı. Betül karakterinin özellikleri belli olduğu zaman güncel olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kalp Yarası Dizisi Betül Kimdir?

Kalp Yarası dizisinde Betül karakterine hayat verecek olan oyuncumuz ise Zehra Yılmaz’dır. Yer almış olduğu dizilerin tamamında dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Zehra Yılmaz’ın hayatı da izleyiciler tarafından oldukça merak edildi. Bizde konumuzun ilerleyen kısmında Zehra Yılmaz’dan ve hayatı hakkındaki bilgilerden detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz, Zehra Yılmaz’ın yaşı, sevgilisi, bitirmiş olduğu üniversite, boyu, yer almış olduğu diziler gibi pek çok konu hakkında bilgi edinmek için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.Zehra Yılmaz Kimdir

Zehra Yılmaz Kimdir?

Zehra Yılmaz, 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi radyo televizyon ve sinema bölümünde tamamlamasının ardından oyunculuk yeteneğini daha ileri bir düzeye taşımak adına Cüneyt Sayıl oyunculuk atölyesinde de oyunculuk eğitimi almıştır. 1,70 boyunda olan ve güzelliği ile pek çok kişiyi etkilemeyi Başaran Zehra Yılmaz, ilk dizi oyunculuğu deneyimini Bodrum Masalı dizisi ile yaşamış ve oyunculuğu pek çok kişi tarafından beğenilmiştir. Dizi ve film projelerini iste Abdullah Bulut Menejerlik ile birlikte yürütmektedir.

Zehra Yılmaz’ın Yer Aldığı Diziler

Bodrum Masalı
Kara Yazı
Cennetin Gözyaşları
Kimse Bilmez
Gençliğim Eyvah

Zehra Yılmaz’ın Instagram Hesabı

Zehra Yılmaz'ın Instagram HesabıZehra Yılmaz, sosyal medyada da hem güzelliği hem de oyunculuğu ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Zehra Yılmaz’ın resmi instagram hesabında 384 gönderisi bulunurken 751 bini aşkın da takipçisi yer almaktadır. Yer almış olduğu projeleri ve gündelik hayatından kareleri resmi instagram hesabında takipçileri ile sık sık paylaşan oyuncumuz Zehra Yılmaz’ın instagram hesabını incelemek isterseniz @zehraylmz kullanıcı ismini hesaba bakabilirsiniz.

Zehra Yılmaz’ın Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

Zehra Yılmaz geçtiğimiz yıllarda ünlü şarkıcı Cem Belevi ile birliktelik yaşamaktaydı. Cem Belevi ve Zehra Yılmaz çifti evlilik hazırlıkları yapmaya başlamıştı. Ancak Cem Belevi ve Zehra Yılmaz çifti ani bir şekilde ayrıldılar. Zehra Yılmaz’ın şu anda ise 1 ayı aşkın bir süredir Ümit Oruç ile birlikte olduğu söylenmektedir.Zehra Yılmaz'ın Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

Kalp Yarası Dizisi Betül Karakterinin Kıyafetleri

Kalp Yarası dizisi ATV kanalında yayın hayatına başladığı zaman kıyafetleri ile merak edilen karakterlerden bir tanesi de Betül karakteri olacaktır. Kalp Yarası dizisi ATV kanalında olan yayın hayatına başladığı zaman Betül karakterinin dizide kullanmış olduğu elbise, etek, gömlek, ceket, bluz, pantolon, şort, kazak gibi parçaları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerin beğenisine sunacağız.

Bu konumuzda da sizlere Kalp Yarası dizisindeki Betül karakterinden ve Betül karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Zehra Yılmaz’ın bahsetmek istedik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Kalp Yarası dizisinin oyuncu kadrosuna yakından incelemek isterseniz Kalp Yarası Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Başlama Tarihi (ATV) başlıklı konumuzda bakabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.