Gül Masalı dizisi nerede çekiliyor hangi il ilçe?

Gül Masalı dizisi nerede çekiliyor? Gül Masalı dizisi hangi il ve ilçede çekiliyor? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yapımcılığını Pastel Filmin üstlendiği Gül Masaşı dizisi önümüzdeki günlerde Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Gül Masalı dizisinin nerede çekildiği de merak edildi. Bizlerde, Gül Masalı dizisi nerede çekiliyor? Gül Masalı dizisi hangi il ve ilçede çekiliyor? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Gül Masalı Dizisinin çekim yerleri mekanları Isparta ilimiz olarak belirlendi. Güzel oyuncumuz Gülper Özdemir ilk fragman çekimleri sette böyle göründü:Gul Masali Dizisinin cekim yerleri mekanlari Gülper Özdemir

Gül Masalı Dizisi Nerede Çekiliyor?

ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Gül Masalı dizisinin senaryosunu Aybars Bora ve Dilek Aydoğdu kaleme alacaktır. İzleyiciler tarafından Gül Masalı dizisinin nerede çekildiği de merak edildi. Biz de merak eden izleyeceğimiz için araştırdık. Pastel Film imzalı Gül Masalı, Isparta ilimizde çekilecektir. Dizide, Isparta’nın bir çok farklı semt ve sokağı kullanacaktır.Gül Masalı Dizisi Nerede Çekiliyor

Gül Masalı Dizisi Hangi İl Ve İlçede Çekiliyor?

Gül Masalı dizisinin çekimleri önümüzdeki günlerde gül yetiştiriciliği ile ünlü olan Isparta ilinde başlayacaktır. Pastel Film imzalı, Gül Masalı dizisinin çekimleri Isparta ilinde tamamlanacaktır. Dizide Isparta’nın bir çok farklı semtinin kullanacağı bilinse de Gül Masalı dizisi henüz yayınlanmadığı için dizide anlatılan ana hikayenin hangi semtte geçeceği belli değildir.

Gül Masalı Dizisi Çekim Yerleri

Gül Masalı Dizisinin çekildiği yerler neresiGülper Özdemir’in Gonca, Erdem Kaynarca’nın ise Toprak karakterine hayat vereceği Gül Masalı dizisi, dizinin adından da anlaşılacağı gibi gülleri ile meşhur olan Isparta ilinde çekilecektir. Cast çalışmaları devam eden ve Atv ekranlarında yayınlanacağı kesinleşen Gül Masalı dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizide anlatılan ana hikayenin Isparta’nın hangi semtinde geçtiğini sizlerle paylaşacağız.

Gül Masalı Dizisi Çekim Mekanları

Gül Masalı Dizisi çekim yerleriYönetmen koltuğunda Sadullah Celen’in oturacağı Gül Masalı dizisi “Annelerin kaderi, kızlarının çeyizidir” sloganıyla çekilecektir. Gül Masalı dizisi Akdeniz bölgesinde yer alan ve gül yetiştiriciliği ile meşhur olan Isparta’da çekilecektir. Başrollerini Gülper Özdemir ve Erdem Kaynarca’nın paylaşacağı Gül Masalı dizisinin çekimlerinde Isparta’nın bir çok farklı mekanı kullanılacaktır.

Gül Masalı dizisi nerede çekiliyor? Gül Masalı dizisi hangi il ve ilçede çekiliyor? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Gül Masalı Dizisi oyuncu kadrosu burada.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.