Gül Masalı Deniz Kimdir? Ece’nin Kardeşi (ELİF YILMAZ)

28.08.2022
978

Gül Masalı dizisi Deniz karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Pastel Filmin üstlendiği Gül Masalı dizisinin yönetmen koltuğunda yönetmen koltuğunda Sadullah Celen oturmaktadır. Gül Masalı dizisine yeni katılan Deniz’de merak edildi. Bizlerde, Gül Masalı Deniz karakterini yakından tanıtacağız. Gül Masalı dizisi Deniz karakteri kimdir? Gül Masalı dizisinde Deniz karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Gül Masalı Dizisi Deniz Karakteri Kimdir?

Elif Yılmaz Gül Masalı dizisinde Deniz rolündeAtv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Gül Masalı dizisine yeni katılan Deniz karakteri, Ece’nin kardeşidir. Deniz annesiyle birlikte İtalya’da yaşamaktaydı ancak daha sonra bir takım maddi sıkıntılar ortaya çıkmıştır. Bunu üzerine Deniz, Isparta’ya ablası Ece’nin yanına gelmiştir ve Isparta’ya geldikten sonra herkesi parmağında oynatacaktır. Gül Masalı Dizisi oyuncu kadrosu burada.

Atv Gül Masalı Dizisi Deniz Kimdir?

Gül Masalı dizisine yeni katılan Deniz karakterine oyuncumuz Elif Yılmaz hayat verecektir. Çekimleri Isparta’da devam eden Gül Masalı dizisinin sevenleri tarafından diziye yeni katılan Deniz karakteri kadar bu karakteri canlandıracak olan oyuncumuz Elif Yılmaz da merak edildi. Bizlerde, Gül Masalı dizisi ile karşımıza çıkmaya hazırlanan oyuncumuz Elif Yılmaz’ı yakından tanıtacağız.

Elif Yılmaz

Gül Masalı Deniz Kimdir Ece'nin Kardeşi (ELİF YILMAZ)1997 yılında Adana’da dünyaya gelen Elif Yılmaz, 2020 yılında Miss And Mr Fashion TV Turkey güzellik yarışmasına katılmış ve birinci olmuştur. Daha sonra birçok oyunculuk teklifi alan Elif Yılmaz, 2021 yılında Miss Fasion Word yarışmasında da birinci seçilmiştir. İki yıl boyunca oyunculuk eğitimi alan Elif Yılmaz, 2020 – 2021 yılları arasında Kanal D Magazin programının sunuculuğunu üstlenmiştir. Dansla da arasının iyi olduğunu bildiğimiz Elif Yılmaz, Gül Masalı dizisiyle oyunculuğa adım atacaktır.

Elif Yılmaz Yer Aldığı Diziler

Daha önce Kanal D Magazin programını sunan ve iki yıl boyunca oyunculuk eğitimleri alan Elif Yılmaz daha önce oyuncu olarak herhangi bir projede yer almamıştır. Elif Yılmaz, Gül Masalı dizisinde canlandıracağı Deniz karakteri ile profesyonel oyunculuğa adım aracaktır.Gül Masalı dizisi Deniz - Ece'nin Kardeşi

Elif Yılmaz Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan isimlerden biri olan Elif Yılmaz resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 153 gönderisi ve 166 bin takipçisi bulunan güzel oyuncumuz Elif Yılmaz’ın resmi İnstagram hesabı: @elifyillmazz

Elif Yılmaz Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörün yeni yüzlerinden olan Elif Yılmaz’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Elif Yılmaz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Elif Yılmaz’ın daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır ve bundan dolayı oyuncumuzun hayatında birinin olup olmadığı belli değildir.

Gül Masalı Dizisi Deniz – Elif Yılmaz

Daha önce birçok güzellik yarışmasına katılan ve dereceler elde eden Elif Yılmaz güzelliğini herkese göstermiş oldu. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan Elif Yılmaz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde oyuncumuz Elif Yılmaz’ın Gül Masalı dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Gül Masalı Deniz karakterini ve Deniz karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Elif Yılmaz’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.