Görkem Sevindik Kimdir? Yeni Sezon Dizisi Bilgileri

08.06.2019
1.088

Görkem Sevindik Kimdir? Yeni Sezon Dizisi Bilgileri, Görkem Sevindik Ateş Kuşları dizisinde Atv de cuma günleri ekrana geliyor. 2023-2024 dizisi Ateş Kuşları devam edecek mi, Oyuncu Görkem Sevindik Kimdir? Yeni Sezon Dizi Bilgileri burada. Yeni Sezon Dizisi Bilgileri, Ateş Kuşları dizisinden sonra Görkem Sevindik hangi dizide kimle oynayacak..

Görkem Sevindik Kimdir? Yeni Sezon Dizisi Bilgileri

Eşkıya (EDHO) Ustura Yavuz Kimdir Bilgileri (Görkem Sevindik)… Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Atv ekranlarında yayınlanıyor. Sezon finalinin ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 5. sezonu ile ilgili haberler merak konusu oldu. Yeni sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde neler olacak? EDHO dizisine katılan oyuncular kimler olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 5. sezonu ile eylül ayında yayınlanmaya başlayacak. Edho yeni sezonunda diziye giren yeni bir oyuncudan söz etmek istiyoruz. Geçtiğimiz sezon ve 3 sezon boyunca Söz dizisinde karşımıza çıkan Keşanlı rolünü canlandıran Görkem Sevindik yeni sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alacak. Görkem Sevindik Söz dizisinin final yapmasının ardından yeni adresini çabuk buldu. Başarılı oyuncuyu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yapımcıları kaçırmadı ve yeni bir dizi ile anlaşma yapmadan kendi dizilerine dahil etti.

Söz dizisi Keşanlı Mücahit'in yeni dizisi Eşkıya

Görkem Sevindik Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Hangi Rolde Oynayacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni sezonda katılacak olan Görkem Sevindik dizi de Ustura Yavuz rolünü canlandıracak. Edho dizisinde Ustura Yavuz rolü ile ablası Meryem Çakırbeyli’nin kardeşi rolü ile girecek ve onun intikamını almak için Ustura Yavuz karakterine hayat verecek. Önemli bir karakter olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine dahil olan Ustura Yavuz rolündeki Görkem Sevindik dizide beklenen önemli rol arayışını da gidermiş olacak ve yeni sezonda 2019-2020 yıllarında Eşkıya dizisinin en belirgin rollerinden birini canlandıracak.

Söz dizisi Keşanlı yeni dizisi Eşkiya'da Ustura Yavuz rolüKısacası Ustura Yavuz ile Edho’da tam bir intikam mücadelesi yaşanacak diyebiliriz. Deniz Çakır’ın canlandırmış olduğu Meryem Çakırbeyli karakterinin en önemli kozu olacak ve ablasının öldürülmesinin intikamını fazlasıyla alacak olan Ustura Yavuz lakaplı Görkem Sevindik dizinin bu sezon fırtına gibi esmesini sağlayacak. Söz dizisinde Keşanlı olarak oldukça adından söz ettiren Görkem Sevindik yeni sezonda Eşkıya dizisinde Ustura Yavuz karakteri ile karşımızda olacak.

Söz dizisi Keşanlı Mücahit’in yeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Deniz Çakır’ın yani Meryem Çakırbeyli’nin erkek kardeşi rolü ile girecek olan Ustura Yavuz’u canlandıracak olan Görkem Sevindik uzun süredir hapishanede olan bir belalı adamı canlandıracak. Ustura Yavuz ablası Meryem’in intikamını almak için adeta her şeyi göze alacak. Ustura Yavuz gerektiğinde Çakırbeyli ailesini dahi karşısına alacak ve silahlar konuşacak yeni sezonda.

Görkem Sevindik Ustura Yavuz rolünde Edho da

Ustura Yavuz’u bir süre sonra meşhur masada da izleyeceğiz. Kabadayı bir rol ile ekrana gelecek oyuncu, Burak Sevinç’in yaptığının aksine bir dizide başrol olmaktan ziyade yan karakter olmayı tercih etti. 5 bölüm ekranda olmak yerine reytingi sağlam bir dizide bulunmak daha mantıklı, sert rolün hakkını verdiğini düşündüğüm oyuncuyu şimdiden merak ediyorum. Ayrıca söylemeden de geçemeyeceğim Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon için bir kaç kadın oyuncu ile anlaşmak üzere bu sezonda sürpriz isimleri dizide görmemiz muhtemel… Edho yeni sezonuyla Eylül’e Atv’de!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine Yeni Gelen Dahil olan Oyuncular

Görkem Sevindik Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde

Eşkıya (EDHO) Ustura Yavuz (Görkem Sevindik) Kimdir?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonunda Ustura Yavuz karakteri olarak dahil olan Görkem Sevindik kimdir daha önce hangi dizilerde oynadı bilgileri sevgilisi eşi yaşı boyu kilosu gibi merak edilen her türlü bilgiyi sizlere aktarmak istiyoruz bu sayfada.

Görkem Sevindik kimdir? 17 Ekim 1986 tarihinde Adana’da doğan Görkem Sevindik, Müjdat Gezen Sanat Merkezinde bir süre oyunculuk eğitimi almıştır. 2007 yılında ilk olarak Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile izleyicinin karşısına geçen oyuncumuz Görkem Sevindik, Söz dizisindeki Keşanlı rolü ile oldukça başarılı bir çizgide ilerledi ve tüm Türkiye’nin bilip tanıdığı bir isim haline geldi.

Eşkıya (EDHO) Ustura Yavuz (Görkem Sevindik) Kimdir

Görkem Sevindik Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Çakır’ın oğlu olarak oynamış ve adını ilk kez o zaman duyurmuştu dizi severlere. Best Model yarışmasına da katılan Görkem Sevindik Mücahit karakterini canlandırdığı Söz dizisiyle kendisini herkese tanıtmış oldu. Meryem Çakırbeyli karakterinin intikamını almak için  dizisine Ustura Yavuz olarak katılan ve hapishaneden çıktıktan sonra masada yerini alacak olan oyuncu yeni sezonda Eşkıyada ciddi bir rolde oynayacak.

Söz dizisi Keşanlı yeni dizisi Eşkiya’da Ustura Yavuz rolünde

ATV ekranlarında salı günleri yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Ustura Yavuz rolü ile dahil olan söz dizisinin Keşanlı Mücahidi rolündeki Görkem Sevindik yeni sezonda Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde yan rollerin birinde görev alacak. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde daha önceki sezonlarda Ustura Yavuz rolü yer almış ancak hapishaneye girmişti. Şimdi hapishaneden çıkarak ablası Meryem Çakırbeyli’nin intikamını alacak olan Ustura Yavuz bir süre sonra masada yerini almış olacak ve gerektiğinde Çakırbeyli ailesine de posta koyacak.

Söz dizisinde Keşanlı olarak sevilip sayılan Görkem Sevindik yeni sezonda Eşkıyada bakalım izleyicilerden nasıl bir tepki alacak. Ustura Yavuz rolü ile tutulacak mı beğeni ile izlenecek mi sizlerde aşağı yorumlarınızı yazın lütfen.

Söz Dizisinin Yerine Şu Çılgın Türkler Dizisi Yeni Sezonda Star’da Başlıyor

YORUMLAR

  1. Gökhan dedi ki:

    Meryem ölmedi ki dizide