Goril koko öldüklerinde hayvanlar nereye gider sorusuna ne dedi? İnsan Olmayan ormana

04.07.2020
195

Goril koko öldüklerinde hayvanlar nereye gider sorusuna ne dedi? Cevap: A Konforlu bir deliğe

Goril koko öldüklerinde hayvanlar nereye gider sorusuna ne dedi? İnsan Olmayan ormana

Goril Koko, 'Öldüklerinde hayvanlar nereye gider?' sorusuna ne cevap vermiştir?AMERİKAN İŞARET DİLİNDEKİ 1.000’DEN FAZLA KELİMEYİ BİLEN GORİL KOKO, ‘ÖLDÜKLERİNDE HAYVANLAR NEREYE GİDER?’ SORUSUNA NE CEVAP VERMİŞTİR?

A: Konforlu bir deliğe
B: İnsan olmayan bir ormana
C: Olgun muzların evine
D: Robin Williams’ın sırtına
Cevap: A Konforlu bir deliğe
George Bush 1992 de hangi ülke başkanının üstüne kustu? Meksika Hindistan Rusya Japonya 4 Temmuz Cumartesi akşamı sorulan sorulardan bir tanesi… ESKİ ABD BAŞKANI GEORGE H. W. BUSH 1992’DE HANGİ ÜLKEYE ZİYARETİNDE VERİLEN YEMEK SIRASINDA O ÜLKENİN BAŞBAKANININ ÜZERİNE KUSMUŞTUR?

A: Rusya
B: Japonya
C: Hindistan
D: Meksika
Doğru cevap: B Japonya

George Bush 1992 de hangi ulke baskaninin ustune kustuGeorge H. W. Bush, Tokyo ziyaretindeki bir yemek sırasında Japonya Başbakanın üzerine kustu. Oldukça garip ve ilginç bir soru. Tamamen bilgiye dayalı yorum yaparak bulunmayacak bir yanıttı.

George Bush 1992 de hangi ülke başkanının üstüne kustu? Meksika Hindistan Rusya Japonya

Soru: Eski ABD başkanı George H. W. Bush 1992’de hangi ülkeye ziyaretinde verilen yemek sırasında o ülkenin başbakanının üzerine kusmuştur? sorusunu biz kısaca yazdık. Cevap ise: ABD eski başkanı George H. W. Bush 1992 yılında, Tokyo ziyaretindeki bir yemek sırasında Japonya Başbakanın üzerine kustu. şeklinde olacaktı.

Yarışmacı kimdi? Yarışmaya İstanbul’dan katılan 35 yaşındaki Ceren Özbaşaran Tan, Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu. Yüksek lisansını Birmingham City Üniversitesi Suç Bilimleri alanında tamamlayan, şu anda İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Adli Tıp Enstitüsü Uluslararası Güvenlik ve Terör Bölümünde doktora eğitimi alan ve özel bir üniversitede adli bilimler uzmanı olarak çalışan Ceren Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayı ihtiyacı olan kız çocuklarının eğitimi için kullanmak istiyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.