Gönül Dağı Taner (Berk Atan) Diziden Çıkacak mı ayrılacak mı?

08.09.2021
215

Gönül Dağı dizisinde başrolde oynayan ve Taner karakterine hayat veren Berk Atan diziden çıkacak mı ayrılacak mı oldukça merak edildi. Gönül Dağı dizisinin yeni sezon fragmanı birçok soru işaretini de beraberinde getirdi. Sevilen isimlerden birisi olan ve Taner karakteri ile dizinin mucidi durumundaki Berk Atan dizideki rol arkadaşı Gülsüm Ali’nin İstanbul’da sana iş buldum demesi üzerine Taner dedesi ve amca oğulları ile vedalaşır ve İstanbul’a gider.

Gönül Dağı Taner diziden çıkacak mı ayrılacak mı?

Yeni sezon 2. Tanıtım fragmanında Taner’in hem dedesi ile hem de amca oğulları ile vedalaşması akıllara Taner karakterini canlandıran Berk Atan’ın Gönüldağı dizisinden ayrılıp ayrılmayacağını getirdi. Çünkü yetenekli oyuncu geçtiğimiz günlerde çıkan haberleri yalanlamamış ve sevgilisiyle İstanbul’da elele görüntülenmişti. Bu da akıllara gerçekten de Gönül Dağı dizisinde iyi bir hava yakalayan Berk Atan’ın diziden ayrılıp ayrılmayacağını merak ettirdi. Öncelikle yeni sezon tanıtım fragmanında Gönül Dağı dizisinden ayrıldığını düşündüğümüz sahneyi sizlerle paylaşmak istiyoruz. (Aşağıdan izleye bilirsiniz)

Gönül Dağı Taner (Berk Atan) Diziden Çıkacak mıGönül Dağı dizisinde Taner karakteri oldukça sevilen bir isim. Bu nedenle çok büyük bir aksilik olmadığı müddetçe Berk Atan’ın Gönül Dağı dizisine veda etmesi beklenmiyor. Geçtiğimiz yıl oldukça yüksek reyting oranları ile dikkat çeken gönül dağı dizisi haftanın en çok izlenen ve iyi reytinglerini uzun süre koruyan dizilerden birisi olmayı başarmıştı. Dizinin başrolünde oynayan Berk Atan’ın diziden çıkması İstanbul’a giderek ayrılması beklenmiyor.

Gönül Dağı dizisi Taner İstanbul’a giderek mi diziden ayrılacak?

Evet yeni sezon tanıtım fragmanında Taner’in İstanbul’a gittiği ve dedesi ile vedalaştığı sahne oldukça hüzünlü görünüyor. Ancak bu sahne bir süre sonra Taner’in yeniden amca oğullarının yanına dönmesine ve Gedelli kasabasına tekrar dönmesine neden olacak. Yani Taner karakteri İstanbul’a gitse bile Dilek ile birlikte geri dönecek. Bu nedenle Taner diziden çıkacak mı ayrılacak mı gibi merak edilen sorulara cevap vermiş olduk, sizlerde yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

YORUMLAR

  1. ❤ LEYLA ❤ dedi ki:

    Ben bu diziyi izlemiyorum Ama herkes övüyor. Güzel dizidir umamrim. hhhheeeehhhh

  2. Anonim dedi ki:

    bugün ilk bölümü izledim çok güzeldi taner giderse reytingleriniz düşer