Gönül Dağı Serdar’ın Babası Süleyman Kimdir? (Halil Balkanlar)

Gönül Dağı dizisi Cumartesi akşamları izleyici ile buluşmaya devam ederken dizide en merak edilen karakterler arasında Serdar’ın babası da yer almaya başladı. Dikkatleri üzerine çeken Serdar’ın babasını sizler için yakından araştırdık ve bu konumuzda ona yer vermeye karar verdik. İşte Gönül Dağı dizisi Serdar’ın babası Süleyman hakkında tüm detaylar..

Gönül Dağı Serdar’ın Babası Karakteri

Gönül Dağı Serdar’ın Babası KarakteriHatırladığınız üzere geçtiğimiz bölümlerde Serdar Dilek’ten istediği görememişti. Hatta kıskançlığı uğruna Taner ve amcaoğullarının yaptığı uçağı da paralamıştı. Dilek’i elde edebilmek için her şeyi yapabilecek olan Serdar karakterinin dizide babası oldukça dikkat çekti. Bizde sizlerle beraber bu bölümde Serdar’ın babası oğluna destek mi verecek yoksa anlayışla karşılayıp, oğluna destek mi verecek hep birlikte göreceğiz.

Gönül Dağı Serdar’ın Babası Süleyman Kimdir?

Gönül Dağı Serdar’ın Babası KimdirGönül Dağı dizisinde Serdar karakterinden sonra en çok dikkat çeken karakter ise Serdar’ın babası oldu. Sizlere Serdar’ın babasını tanıtmaya çalıştık. Şimdi ise Serdar’ın babasını canlandıran oyuncumuz Halil Balkanlar‘ı sizlere tanıtacağız. Halil Balkanlar hakkında detaylı tüm bilgiye haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Halil Balkanlar Kimdir?

Halil Balkanlar KimdirSerdar Balkanlar, 1965 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde üniversite eğitimini tamamlamıştır. Uzun yıllar tiyatro ile ilgilenmiş ve uzun bir süre dizi sektörüne girmemiştir. Tiyatro ile ilgilenmeye devam ederken 2016 yılında dizi oyunculuğu sektörüne girme kararı almış ve Sevda Kuşun Kanadında isimli dizi ile sektöre giriş yapmıştır. Filiz Çelik menajerlik bünyesinde çalışmalarını sğrdğrmektedir.

Halil Balkanlar’ın Dizileri

2020 – Gönül Dağı (Serdar’ın Babası Süleyman)
2018 – Arka Sokaklar (Konuk Oyuncu)
2017 – Payitaht Abdülhamid
2016 – Umuda Kelepçe Vurulmaz (Tuncay)
2016 – Sevda Kuşun Kanadında

Halil Balkanlar’ın Resmi İnstagram Hesabı

Halil Balkanlar'ın Resmi İnstagram HesabıHalil Balkanlar’ın kendisine ait bir resmi instagram sayfası bulunmakta ve yer adlığı projeler ile ilgili hem gönderi hem de story paylaşmaktadır. Halil Balkanlar’ın resmi instagram hesabında 76 gönderisi ve 1.213 tane de takipçisi yer almaktadır. Oyuncumuz Halil Balkanlar’ın resmi instagram hesabı kullanıcı adı : @halilbalkanlar

Gönül Dağı Serdar’ın Babası Süleyman Kimdir? sorusu cevaplayıp, Serdar’ın babasına hayat veren oyuncumuz Halil Balkanlar’ı da sizlere tanıtmaya çalıştık. Sizin de Serdar’ın babası karakteri hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmına yazmanızı bekliyoruz. Gönül Dağı dizisine dahil olan yeni oyuncuların diğerlerine ise Gönül Dağı Dizisi Yeni Gelen Oyuncular Kimler? başlıklı konumuzdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler