Gönül Dağı Pembe Kimdir? (Fadime’nin Kızı) Hikayesi Nedir?

10.04.2021
29

TRT 1’de yayınlanmakta olan ve Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden bir tanesi haline gelen Gönül Dağı dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor. Gönül Dağı dizisinde bu akşamki bölümden itibaren göreceğimiz yeni karakterlerden bir tanesi Pembe karakteri oldu. Biz de bu konuda Gönül Dağı dizisi izleyicileri adına Pembe karakterinden sizlere detaylı bir şekilde bahsedeceğiz. İşte Pembe karakteri hakkındaki bilgilerin tamamı..Gönül Dağı Pembe Karakteri

Gönül Dağı Pembe Karakteri

Gönül Dağı dizisinin 10 Nisan Cumartesi akşamı yayınlanmış olan bölümünden itibaren dizide göreceğimiz Pembe karakteri, çocuk karakterlerden bir tanesidir. Fadime’nin kızı olan Pembe aynı zamanda Cemile’nin de yeğenidir. Teyzesi Cemile’yi ilk defa gören Pembe karakteri teyzesi ve eniştesi ile birlikte yaşamaya başlayacaktır.

Gönül Dağı Pembe Kimdir?

Gönül Dağı Pembe KimdirAile ve aşk türünde bir televizyon dizisi olan Gönül Dağı dizisi büyük bir izleyici kitlesine sahiptir. Oldukça fazla izleyiciye sahip olan Gönül Dağı dizisinde haliyle karakterlerde fazlasıyla merak edilmektedir. Diziye son zamanlarda dahil olan ve özellikleri ile merak edilen karakterlerden bir tanesi de Pembe karakteri olmuştur. Pembe, Fadime’nin kızı olmasının yanı sıra uyumlu, uysal, sevecen, sessiz ve sakin bir kız çocuğudur. Annesine düşkün olan Pembe, Gönül Dağı dizisinin yayın hayatı boyunca sessiz ve sakin bir karakter olarak kalacaktır.

Gönül Dağı Pembe Karakterinin Hikayesi Nedir?

Gönül Dağı Pembe Karakterinin Hikayesi Nedir?İsmini anneannesinden almıştır. Anneannesinin yangında vefat etmesi üzerine annesi Fadime kızına Pembe ismini vermiştir. Pembe karakteri annesi Fadime ile birlikte teyzesi Cemile ve eniştesinin yanına gelmişlerdir. Hayatında ilk kez teyzesini gören Pembe oldukça şaşkındır. Teyzesine ve eniştesine alışmaya çalışırken teyzesi Cemile ‘teyze anne yarısıdır’ diyerek onun derdine ortak olmak ister.

Bu konumuzda sizlere Gönül Dağı dizisine yeni dahil olan Pembe karakterinden ve karakterin hayat hikayesinden bahsetmek istedik. Sizlerin de Pembe karakteri hakkındaki görüş, düşünce, yorum ve fikirlerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizimle paylaşmanızı büyük bir merakla bekliyoruz. Ayrıca Gönül Dağı dizisine yeni gelen oyuncularımızın tamamı için  Gönül Dağı Dizisine Yeni Gelen Oyuncular isimli konumuza bakabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Pembenin gerçek adı ne