Gönül Dağı Melahat Kimdir? Selami’nin Ablası (Dilek Denizdelen)

Gönül Dağı dizisine yeni katılan Melahat karakterini yakından tanıtacağız. Köprü Film imzalı Gönül Dağı dizisinin yönetmen koltuğunda Yahya Samancı oturmaktadır. Bizlerde geniş izleyici kitlesine sahip olan Gönül Dağı dizisine yeni katılan ve Selami’nin ablası Melahat karakterini yakından tanıtacağız ve Gönül Dağı dizisi Melahat karakteri kimdir? Gönül Dağı dizisi Melahat karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Gönül Dağı Dizisi Melahat Karakteri Kimdir?

Gönül Dağı Melahat Kimdir Selami'nin AblasıHer Cumartesi TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Gönül Dağı dizisini yeni katılan Melahat Selami’nin ablasıdır. Ancak, Melahat karakterini nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Gönül Dağı dizisini yeni katılan Melahat karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgi ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Gönül Dağı Dizisi Melehat Kimdir? Selaminin ablası

Gönül Dağı dizisine Selami’nin ablası olarak katılan Melahat karakterine oyuncumuz Dilek Denizdelen hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Gönül Dağı dizisinin sevenleri tarafından Melahat karakteri kadar bu karakter hayat veren oyuncumuz Dilek Denizdelen de merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizde sizler için Gönül Dağı dizisine yeni katılan oyuncumuz Dilek Denizdelen’i yakından tanıtacağız.dilek denizdelen gonul dagi melahat

Dilek Denizdelen

49 yaşının içinde olan oyuncumuz Dilek Denizdelen, 21 Ocak 1973 yılında Gaziantep’te dünyaya gelmiştir. Adana Gösteri Sanatları Merkezinde tiyatroyla tanışan Dilek Denizdelen kamera karşısına ilk defa 2014 yılında O Hayat Benim dizisiyle geçmiştir. Dizideki performansıyla büyük beğeni toplayan ve aynı yıl Roman Havası dizisinde yer alan oyuncumuz daha önce Muhteşem Yüzyıl Kösem, Güneşin Kızları, Mucize, Vezir Parmağı, Mucize 2 Aşk gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Oyuncumuz özellikle Sen Anlat Karadeniz dizisinde ki performansıyla tanınır hale gelmiştir.

Dilek Denizdelen Yer Aldığı Diziler

2022 Gönül Dağı- Melahat
2018-2019 Sen Anlat Karadeniz- Naciye
2017 Muhteşem Yüzyıl Kösem- Ebe Hatun
2015-2016 Güneşin Kızları
2014 Roman Havası
2014 O Hayat Benim

Dilek Denizdelen Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Gönül Dağı dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Dilek Denizdelen sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuzun Instagram da 286 gönderisi ve 14 binden fazla takipçisi vardır. Dilek Denizdelen’in resmi İnstagram hesabı: @dilekdenizdelen

Dilek Denizdelen Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Dilek Denizdelen’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuz Dilek Denizdelen’in daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuz Dilek Denizdelen’in hayatında bilinen biri yoktur.

Gönül Dağı Dizisi Melahat – Dilek Denizdelen Kıyafetleri

Gönül Dağı dizisinin oyuncu kadrosuna katılan Dilek Denizdelen tarzıylada büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde ilerleyen günlerde oyuncumuz Dilek Denizdelen’in Gönül Dağı dizisinde giydiği etek, elbise, tişört, kazak, yelek, gömlek, hırka, ceket, mont, kaban, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka- fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Gönül Dağı dizisine yeni katılan Melahat karakterini Melahat karakterine hayat veren oyuncumuzun Dilek Denizdelen’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Gönül Dağına yeni gelen oyuncu bilgileri burada.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.